תדפיס קבוצה
ליגה לאומית 2019 - שלב ראשון
מפגש 11 מתוך 11 תאריך: 22-11-19 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: שזיפי אילן

בנין בר רוני
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
1457 בנין בר רוני רב אמן בינלאומי 16864 5376 1916 166424
5935 הרבסט אילן רב אמן בינלאומי כסף 23445 9166 9038 567005
6630 הרבסט אופיר רב אמן בינלאומי כסף 13650 5755 7926 467500
  (גלבוע אורי) לא שיחק את מכסת המשחקים הדרושה
13301 רשף אופיר רב אמן זהב 5401 2221 1332 94211
14659 פכטמן רון רב אמן בינלאומי 32043 5600 2784 227243
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/06/2020 נקודות אמן ותארים נכונים ל13/06/2020


תוצאה: 114.22  דרוג: 4
מושב נגד IMP VP
- +
1 לזר אלון 21 44 15.85
2 זק שחר 34 42 12.44
3 גרינבאום ליאוניד 40 44 11.28
4 ברקת אילן 36 25 6.77
5 ארבל דייויד 52 12 1.59
6 עמית מיכה 26 16 7.03
7 מרק סוניה 11 34 15.85
8 מינזלי אאידה 30 41 13.23
9 אופק טל 28 38 12.97
10 עציון אמיר 18 17 9.67
11 בירמן אלון 38 36 9.34
סהכ 334 349 114.22

מפגש 11 נגד (4) בירמן אלון
בירמן אלון - טרנובסקי בר צפון - דרום פכטמן רון - רשף אופיר
הרבסט אופיר - הרבסט אילן מזרח - מערב אלטשולר גלעד - כהן דני

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     420 K 4 [S]  420 A 4 [S] 17
  14 200  7 5-2 [S]  850 A 5X [S] 18
1   630  3 3N+1 [W] 660  A 3N+2 [W] 19
  15 650  7 4+1 [W]  500 A 4X-2 [E] 20
5   110  K 3 [E] 300  5 3-3 [N] 21
12    100 J 5-1 [E] 630  A 3N+1 [W] 22
12    200 2 3NX-1 [E] 500  J 2X-2 [N] 23
2   50  T 2-1 [N] 110  7 3 [E] 24
2   100  2 1N-2 [S] 150  5 1N-3 [S] 25
     150 9 1N+2 [N]  150 8 1N+2 [N] 26
4    300 K 2X-2 [W]  150 2 1N+2 [N] 27
    140  4 3 [W] 140  K 3 [W] 28
  5 90  6 2 [E]  80 A 1 [N] 29
  2 110  4 3 [W] 50  5 3-1 [S] 30
38 36 IMP
10.66 9.34 VP
חזרה
מפגש 10 נגד (2) עציון אמיר
אורמן ליאור - עציון אמיר צפון - דרום פכטמן רון - רשף אופיר
הרבסט אופיר - הרבסט אילן מזרח - מערב זמיר עמי - טולדנו אורן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  1 490  3 3N+3 [E] 460  8 3N+2 [W] 1
5    80 T 1 [N] 90  Q 1N [W] 2
    650  K 4+1 [W] 650  2 5 [E] 3
  5 100  T 1N-1 [S]  110 J 2+1 [S] 4
     50 8 2-1 [W]  50 8 3-1 [W] 5
    50  7 4-1 [S] 50  7 4-1 [S] 6
    200  3 3N-2 [N] 200  5 3N-2 [N] 7
1    430 2 3N+1 [N]  400 2 3N [N] 8
11   50  J 2-1 [N] 600  5 3N [W] 9
1   120  2 1N+1 [W] 150  2 2N+1 [E] 10
     480 T 5+1 [S]  480 T 4+2 [S] 11
  11  50 T 3-1 [W]  620 5 4 [N] 12
    110  J 2 [E] 100  K 2-1 [S] 13
    170  3 1+3 [E] 170  5 3+1 [E] 14
18 17 IMP
10.33 9.67 VP
חזרה
מפגש 9 נגד (11) אופק טל
אופק טל - עממי צבי צפון - דרום פכטמן רון - רשף אופיר
בנין בר רוני - הרבסט אילן מזרח - מערב דב אלכס - גולן אודי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    50  7 4-1 [S] 50  7 4-1 [S] 17
  1 150  5 3+2 [E] 130  A 3+1 [E] 18
2    480 K 4+2 [N]  400 A 3N [N] 19
11    300 5 2-3 [W] 200  J 5X-1 [N] 20
  1  660 T 3N+2 [S]  680 A 4+2 [N] 21
  6 50  A 4-1 [S]  200 Q 6-2 [W] 22
  13 200  A 6-2 [S]  680 9 4+2 [N] 23
     50 6 2-1 [W]  50 7 2-1 [W] 24
  6  170 2 3+1 [N]  420 2 4 [N] 25
3   110  T 2+1 [W] 200  K 3-2 [S] 26
11    430 K 3N+1 [S] 100  K 3N-2 [S] 27
1    140 A 3 [N]  110 7 3 [S] 28
    0 PASS 0 PASS 29
  11 50  5 6-1 [N]  450 K 4+1 [N] 30
28 38 IMP
7.03 12.97 VP
חזרה
מפגש 8 נגד (9) מינזלי אאידה
אופיר גלעד - מיוחס מושיקו צפון - דרום פכטמן רון - רשף אופיר
בנין בר רוני - הרבסט אילן מזרח - מערב ליבסטר בני - ידלין דורון

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     460 2 3N+2 [S]  460 A 4N+1 [S] 1
    450  K 4+1 [W] 450  K 4+1 [W] 2
11   50  A 3-1 [N] 600  Q 3N [W] 3
  11  200 6 3X-1 [W]  750 J 3NX [S] 4
     300 6 5X-2 [W]  300 T 5X-2 [W] 5
  2  110 Q 2 [S]  170 Q 2+2 [S] 6
  12 620  K 4 [W]  100 A 3-1 [E] 7
1    430 2 3N+1 [S]  400 T 3N [S] 8
4   500  8 4X-3 [S] 660  3 3N+2 [E] 9
5    800 K 3X-3 [W]  600 Q 3N [N] 10
1    150 2 2N+1 [S]  120 K 2N [N] 11
  11 420  Q 4 [W]  100 6 3N-2 [W] 12
  5  200 K 4-2 [E]  400 2 3NXX-1 [W] 13
8    800 A 5X-4 [E] A-8/A8 14
30 41 IMP
6.77 13.23 VP
חזרה
מפגש 7 נגד (12) מרק סוניה
לירן ינון - חכימי אהרן צפון - דרום הרבסט אופיר - הרבסט אילן
פכטמן רון - גלבוע אורי מזרח - מערב לוי הילה - מרק סוניה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
4    100 K 4-2 [E] 50  6 3-1 [N] 1
7    100 K 5X-1 [W] 200  7 4-2 [N] 2
    90  A 2 [W] 90  A 2 [W] 3
  1 170  K 4+2 [W] 150  K 4+1 [W] 4
     660 8 3N+2 [N]  650 5 4+1 [S] 5
  2 110  K 2 [E] 50  K 2-1 [N] 6
    630  9 3N+1 [E] 630  2 3N+1 [E] 7
  11  50 8 4-1 [E]  600 Q 3XX-2 [W] 8
     140 2 2+1 [S]  130 J 3+1 [N] 9
  13 650  8 5 [W]  100 8 6-1 [W] 10
    480  2 4+2 [W] 480  3 4+2 [W] 11
  2  150 T 2N+1 [N]  200 4 3+2 [N] 12
     680 Q 4+2 [N]  680 4 4+2 [N] 13
  5  590 8 4X [N]  790 A 4X+2 [S] 14
11 34 IMP
4.15 15.85 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (5) עמית מיכה
עמית מיכה - עמית אסף צפון - דרום הרבסט אופיר - הרבסט אילן
פכטמן רון - בנין בר רוני מזרח - מערב חץ נתן - לוינגר אסא

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
2    110 5 3 [S]  50 2 3-1 [E] 17
  1  110 J 2 [S]  140 J 2+1 [S] 18
    50  A 4-1 [N] 50  3 4-1 [N] 19
    110  K 2 [E] 110  J 2+1 [W] 20
1    140 8 3 [S]  110 8 2 [N] 21
3    200 Q 1N-2 [E]  110 8 2+1 [S] 22
10    600 T 3N [S]  120 T 2N [S] 23
5    100 2 2-2 [W] 90  5 1N [E] 24
  10 620  Q 4 [E] 140  Q 2+1 [W] 25
1   600  3 3N [E] 630  9 3N+1 [W] 26
    430  6 3N+1 [E] 420  4 4 [E] 27
1   420  9 4 [W] 450  9 4+1 [W] 28
  5 100  K 3-1 [S]  100 7 4-1 [W] 29
3    140 3 3 [S]  50 7 4-1 [W] 30
26 16 IMP
12.97 7.03 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (3) ארבל דייויד
חוטורסקי ניר - זייטק אביב צפון - דרום הרבסט אופיר - הרבסט אילן
פכטמן רון - בנין בר רוני מזרח - מערב בנירי עילי - יקותיאלי אסף

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  11 420  K 5+1 [E]  100 T 3N-2 [W] 1
4    650 2 4+1 [S]  500 A 2X-3 [W] 2
6    100 K 4-1 [E] 150  3 2-3 [S] 3
  1  140 9 3 [N]  170 K 2+2 [S] 4
12    300 4 4X-2 [E] 300  7 2-3 [N] 5
10   140  T 3 [W] 620  T 4 [W] 6
11    100 A 4-1 [W] 400  7 3-4 [S] 7
    490  J 3N+3 [E] 490  2 3N+3 [E] 8
    660  J 3N+2 [E] 660  J 4N+1 [E] 9
5    300 A 3N-3 [W]  100 5 5-1 [E] 10
    940  2 6+1 [W] 940  4 6+1 [W] 11
    90  A 2 [W] 100  A 3-1 [N] 12
    120  4 1N+1 [E] 120  2 1N+1 [E] 13
4    50 3 3-1 [W] 100  A 2-2 [S] 14
52 12 IMP
18.41 1.59 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (1) ברקת אילן
ברקת אילן - לנגי אסף צפון - דרום הרבסט אופיר - הרבסט אילן
פכטמן רון - בנין בר רוני מזרח - מערב זק יניב - בראל מיכאל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     450 A 4+1 [S]  450 A 4+1 [S] 17
8    200 2 4-4 [W] 140  Q 3 [W] 18
1    140 2 3 [S]  120 3 1N+1 [S] 19
  12 620  7 4 [E]  100 7 4-1 [E] 20
     50 T 4-1 [E]  50 T 4-1 [E] 21
1    120 A 1N+1 [S]  100 K 2-1 [W] 22
7    100 7 2-1 [W] 200  K 3X-1 [S] 23
  10 50  3 3N-1 [S]  400 3 3N [S] 24
10   140  J 2+1 [E] 620  8 4 [W] 25
  3 690  7 3N+3 [E] 600  7 3N [E] 26
1    450 7 4+1 [S]  420 7 4 [S] 27
     50 5 3N-1 [E]  50 2 3N-1 [E] 28
5    100 J 4-1 [E] 100  A 3-1 [N] 29
3   400  3 3N [W] 490  J 3N+3 [W] 30
36 25 IMP
13.23 6.77 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (10) גרינבאום ליאוניד
לובינסקי יובל - מרק מיכה צפון - דרום בנין בר רוני - הרבסט אילן
פכטמן רון - רשף אופיר מזרח - מערב צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
6    400 3 5 [S]  170 5 2+4 [S] 1
10    750 7 3NX [S]  300 8 3X-2 [E] 2
    600  Q 3N [E] 600  Q 3N [E] 3
  2  120 Q 1N+1 [N]  170 A 3+1 [N] 4
9    620 K 4 [N]  200 K 2+3 [N] 5
  5 110  4 2 [W]  100 K 4-1 [E] 6
  13 1430  A 6 [W] 650  6 4+1 [W] 7
4    110 7 2 [S] 50  6 4-1 [S] 8
  13 850  J 5X [E] 100  K 4X-1 [N] 9
    130  5 3+1 [E] 130  6 3+1 [E] 10
  11 980  T 6 [W] 480  4 4+2 [W] 11
9    100 K 4X-1 [E] 300  9 5-3 [S] 12
     200 K 1N-2 [E]  200 K 1N-2 [E] 13
2    120 6 2N [S]  50 3 2-1 [W] 14
40 44 IMP
8.72 11.28 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (8) זק שחר
זק שחר - בראונשטיין אריאל צפון - דרום בנין בר רוני - הרבסט אילן
פכטמן רון - רשף אופיר מזרח - מערב טל דנה - טל נגה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    450  Q 4+1 [W] 450  Q 4+1 [W] 17
  10 420  3 4 [E]  50 K 4-1 [W] 18
  1 140  4 3 [W] 100  4 1N-2 [S] 19
7    200 9 3N-2 [W] 100  6 3-1 [N] 20
    420  4 [W] 420  J 4 [E] 21
  5 90  Q 1N [E]  110 K 1+1 [S] 22
  10 620  3 4 [W] 170  9 3+1 [W] 23
1    130 T 3+1 [N]  110 T 3 [N] 24
5   130  7 3+1 [W] 300  K 6-6 [N] 25
  7 100  T 4-1 [N]  170 5 3+1 [N] 26
  9 300  A 2X-2 [S]  100 2 3-2 [W] 27
11    50 5 6-1 [E] 450  J 4+1 [W] 28
9    620 5 4 [N]  200 T 1+4 [N] 29
1   400  K 5 [E] 420  K 5+1 [E] 30
34 42 IMP
7.56 12.44 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (6) לזר אלון
לידור אורן - פיטרס דירק צפון - דרום פכטמן רון - רשף אופיר
בנין בר רוני - הרבסט אילן מזרח - מערב לזר אלון - בר יוסף יותם

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  4 50  A 2-1 [N]  90 T 2 [N] 1
     680 2 4+2 [S]  680 K 4+2 [S] 2
  3 150  J 3N-3 [S] 50  T 5-1 [S] 3
  13 660  5 4N+1 [W]  100 6 6-1 [W] 4
  1  600 6 5 [N]  630 6 3N+1 [S] 5
     130 3 3+1 [S]  120 5 1N+1 [S] 6
  1 630  4 3N+1 [W] 600  4 3N [W] 7
  10 50  8 4-1 [N]  420 K 4 [S] 8
11   100  A 2-2 [N] 600  J 3N [E] 9
  1  650 8 4+1 [N]  680 8 4+2 [N] 10
5    480 Q 4+2 [S]  300 Q 5X-2 [W] 11
    450  Q 4+1 [E] 450  Q 4+1 [E] 12
5    100 K 3N-1 [W] 100  4 2-1 [S] 13
  11 100  7 6-2 [N]  460 Q 3N+2 [N] 14
21 44 IMP
4.15 15.85 VP
חזרה