תדפיס קבוצה
ליגה לאומית 2019 - שלב ראשון
מפגש 11 מתוך 11 תאריך: 22-11-19 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: שזיפי אילן

זק שחר
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
5348 זק שחר רב אמן בינלאומי 21179 3561 1355 124539
7772 בראונשטיין אריאל רב אמן בינלאומי 22034 4387 1588 145304
11621 טל נגה רב אמן זהב 6958 2035 1443 99458
11622 טל דנה רב אמן בינלאומי 8883 2672 1957 133453
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/06/2020 נקודות אמן ותארים נכונים ל13/06/2020


תוצאה: 107.77  דרוג: 7
מושב נגד IMP VP
- +
1 עמית מיכה 14 30 14.42
2 בנין בר רוני 42 34 7.56
3 מינזלי אאידה 28 49 15.46
4 אופק טל 35 34 9.67
5 עציון אמיר 35 34 9.67
6 בירמן אלון 51 10 1.47
7 לזר אלון 44 26 5.15
8 מרק סוניה 20 43 15.85
9 גרינבאום ליאוניד 14 20 11.87
10 ברקת אילן 46 11 2.23
11 ארבל דייויד 23 39 14.42
סהכ 352 330 107.77

מפגש 11 נגד (3) ארבל דייויד
חוטורסקי ניר - זייטק אביב צפון - דרום זק שחר - בראונשטיין אריאל
טל נגה - טל דנה מזרח - מערב בנירי עילי - יקותיאלי אסף

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     420 K 4 [N]  420 7 4 [N] 17
  4 100  7 4-1 [S]  50 3 4-1 [E] 18
  13 600  8 3N [W]  200 9 3N-2 [W] 19
13    620 K 4 [N] 200  2 5X-1 [S] 20
    130  6 3+1 [W] 130  A 3+1 [E] 21
  12 630  A 3N+1 [W]  100 J 5-1 [E] 22
  3 200  J 3-2 [N] 110  T 2 [E] 23
  4 110  7 3 [E]  50 7 3-1 [W] 24
  2 100  Q 1N-2 [S] 50  3 2-1 [S] 25
10    630 8 3N+1 [N]  180 8 1N+3 [N] 26
  1  90 2 1N [N]  120 3 1N+1 [N] 27
     50 K 4-1 [E]  50 4 3-1 [W] 28
     110 A 2 [N]  110 A 2 [N] 29
     100 5 3N-2 [W]  110 5 3 [S] 30
23 39 IMP
5.58 14.42 VP
חזרה
מפגש 10 נגד (1) ברקת אילן
רול יוסף - לוין אמיר צפון - דרום טל נגה - טל דנה
זק שחר - בראונשטיין אריאל מזרח - מערב לנגי אסף - ברקת אילן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
11   460  3 3N+2 [E] 990  A 6N [W] 1
3   90  Q 1N [E] 200  2 2-2 [S] 2
    650  A 4+1 [W] 650  K 4+1 [W] 3
  1  90 5 2 [S]  120 T 1N+1 [S] 4
  2  50 8 3-1 [W]  100 K 3-2 [W] 5
6    140 7 2+1 [S] 100  A 4X-1 [S] 6
  3 200  9 3N-2 [N] 100  T 3N-1 [N] 7
1    430 9 3N+1 [N]  400 9 3N [N] 8
11   100  J 2-2 [N] 600  8 3N [W] 9
1   120  2 2N [W] 150  2 1N+2 [W] 10
1    480 9 4+2 [S]  450 K 4+1 [S] 11
12    620 5 4 [N] 100  5 4-1 [N] 12
  5 110  7 2 [W]  100 A 3-1 [W] 13
    170  5 3+1 [E] 170  3 2+2 [E] 14
46 11 IMP
17.77 2.23 VP
חזרה
מפגש 9 נגד (10) גרינבאום ליאוניד
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי צפון - דרום טל דנה - טל נגה
זק שחר - בראונשטיין אריאל מזרח - מערב מרק מיכה - לובינסקי יובל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
3    50 8 2-1 [W] 50  7 4-1 [S] 17
    130  3 3+1 [E] 130  5 2+2 [E] 18
3    520 4 3N+4 [N]  400 Q 3N [N] 19
  5  300 J 2-3 [W]  500 A 2X-2 [E] 20
     650 Q 4+1 [N]  650 T 4+1 [N] 21
  3  100 Q 5-1 [W]  200 J 5X-1 [W] 22
     650 9 4+1 [N]  650 7 4+1 [N] 23
2    100 6 2-2 [E]  50 7 2-1 [W] 24
  12  170 J 2+2 [S]  800 5 5X-3 [W] 25
    100  K 2-1 [S] 100  K 2-1 [S] 26
2   50  K 4-1 [S] 100  3 3N-2 [N] 27
3    150 J 4-3 [E]  50 J 2-1 [E] 28
    0 PASS 0 PASS 29
1    450 6 4+1 [N]  430 5 3N+1 [N] 30
14 20 IMP
8.13 11.87 VP
חזרה
מפגש 8 נגד (12) מרק סוניה
גרסטנר גל - מרק סוניה צפון - דרום זק שחר - בראונשטיין אריאל
טל דנה - טל נגה מזרח - מערב מורג שי - לוי הילה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     460 A 3N+2 [S]  460 J 4N+1 [N] 1
    450  K 4+1 [W] 450  K 4+1 [W] 2
  12 630  7 3N+1 [W]  100 Q 3N-1 [W] 3
    100  J 3N-1 [N] 100  5 3N-1 [S] 4
  8  300 6 5X-2 [W]  620 K 4 [S] 5
     110 A 2 [S]  110 8 2 [S] 6
2    200 K 4-2 [E]  140 K 3 [N] 7
  10 50  Q 5-1 [N]  430 T 3N+1 [N] 8
  12 660  5 3N+2 [W] 50  8 3-1 [S] 9
2    660 2 3N+2 [N]  600 2 3N [N] 10
  1  120 T 2N [N]  150 6 1N+2 [S] 11
     50 J 4-1 [W]  50 J 4-1 [W] 12
5    300 K 3-3 [E]  100 K 4-1 [E] 13
11    450 A 4+1 [S] 100  A 6-2 [S] 14
20 43 IMP
4.15 15.85 VP
חזרה
מפגש 7 נגד (6) לזר אלון
בר יוסף יותם - לזר אלון צפון - דרום זק שחר - בראונשטיין אריאל
טל דנה - טל נגה מזרח - מערב ורשבסקי ארן - ישראלי דן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
7    500 J 5X-3 [E]  200 Q 3N-4 [E] 1
12    100 K 5X-1 [W] 500  3 4X-2 [N] 2
     100 4 3N-1 [E]  100 2 3N-1 [E] 3
  3 620  K 5+1 [E] 500  A 4X-2 [N] 4
     650 8 4+1 [S]  660 9 3N+2 [S] 5
2   100  Q 2-2 [S] 150  Q 3-3 [S] 6
  1 660  3 3N+2 [E] 630  2 3N+1 [E] 7
2    100 Q 3-2 [W]  50 Q 4-1 [W] 8
2   50  J 3N-1 [N] 100  T 3N-2 [N] 9
13   650  9 4+1 [W] 1430  T 6 [E] 10
  1 500  A 2X-3 [N] 480  2 4+2 [W] 11
6    140 Q 2+1 [N] 100  4 4-1 [N] 12
  1  650 Q 4+1 [N]  680 4 4+2 [N] 13
  20 1700  Q 5X-7 [N]  590 3 4X [S] 14
44 26 IMP
14.85 5.15 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (4) בירמן אלון
טרנובסקי בר - בירמן אלון צפון - דרום טל דנה - טל נגה
זק שחר - בראונשטיין אריאל מזרח - מערב אנגל יוסי - פרידריך יוליאן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
2   50  6 2-1 [S] 110  2 2 [E] 17
  6 100  J 2-1 [S]  150 J 2-3 [E] 18
2   50  6 4-1 [N] 100  5 4-2 [N] 19
    110  K 2 [E] 120  Q 1N+1 [E] 20
10    620 K 4 [N]  140 2 2+1 [S] 21
4    100 3 2-1 [W] 50  A 2N-1 [N] 22
6    120 6 2N [N] 100  T 3N-1 [S] 23
1    90 5 1N [S]  50 2 2-1 [W] 24
     100 Q 3-1 [W]  100 Q 4-1 [E] 25
13    200 9 3N-2 [W] 630  9 3N+1 [W] 26
    420  2 4 [E] 420  2 4 [W] 27
     50 6 4-1 [W]  50 8 4-1 [W] 28
13    600 Q 3N [N] 200  K 3N-2 [S] 29
  4 50  2 4-1 [S]  100 K 4-2 [E] 30
51 10 IMP
18.53 1.47 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (2) עציון אמיר
זמיר עמי - טולדנו אורן צפון - דרום זק שחר - בראונשטיין אריאל
טל נגה - טל דנה מזרח - מערב עציון אמיר - אורמן ליאור

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
2    150 T 3N-3 [W]  100 9 3N-2 [W] 1
5    680 T 4+2 [S]  500 5 4X-3 [E] 2
1   100  A 2-2 [S] 140  K 2+1 [E] 3
7    140 9 2+1 [S] 140  8 2+1 [E] 4
5    90 4 2 [N] 110  5 2 [E] 5
  5 790  T 4X [W] 620  T 4 [W] 6
  13 600  J 3N [E]  200 2 3N-2 [E] 7
    490  3 3N+3 [E] 490  2 3N+3 [E] 8
13    100 T 6-1 [E] 690  3 4N+2 [W] 9
  8 130  5 4 [E]  200 3 3N-2 [W] 10
2   940  6 6+1 [W] 1020  Q 6N+1 [E] 11
    110  A 2+1 [W] 110  K 2+1 [W] 12
    120  4 1N+1 [E] 120  2 1N+1 [E] 13
  8 400  6 3N [W] 50  A 2-1 [S] 14
35 34 IMP
10.33 9.67 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (11) אופק טל
אופק טל - עממי צבי צפון - דרום זק שחר - בראונשטיין אריאל
טל נגה - טל דנה מזרח - מערב ינר יובל - צדיק ארז

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     450 K 4+1 [S]  450 Q 4+1 [S] 17
6    130 K 3+1 [S] 110  2 2 [W] 18
6    120 3 2N [S] 100  T 4-2 [N] 19
10   140  7 2+1 [E] 620  7 4 [E] 20
     50 5 4-1 [E]  50 T 4-1 [E] 21
  7 80  A 1 [W]  200 A 2-2 [W] 22
5    100 8 2-1 [W] 110  8 2 [W] 23
    50  3 3N-1 [S] 50  3 3N-1 [S] 24
6    100 2 4-1 [W] 140  2 2+1 [W] 25
  12 600  3 3N [E]  100 7 3N-1 [E] 26
  11 100  5 4-2 [S]  450 5 4+1 [S] 27
2    100 5 3N-2 [E]  50 2 3N-1 [E] 28
  2 200  K 4-2 [N] 130  A 4 [W] 29
  2 490  T 3N+3 [W] 420  5 5+1 [E] 30
35 34 IMP
10.33 9.67 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (9) מינזלי אאידה
מינזלי אאידה - אסרף ערן צפון - דרום זק שחר - בראונשטיין אריאל
טל נגה - טל דנה מזרח - מערב ליבסטר בני - ידלין דורון

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  12 300  3 6X-2 [S]  420 9 5+1 [S] 1
  9 100  7 3N-1 [S]  300 4 3X-2 [E] 2
    600  K 5 [E] 600  K 5 [E] 3
     620 K 4 [N]  620 K 4 [N] 4
     650 K 4+1 [N]  650 K 4+1 [N] 5
7    200 4 4-2 [W] 90  4 1N [W] 6
17    100 A 6-1 [W] 1430  A 6 [W] 7
  5 300  6 3N-6 [N] 100  A 4-2 [S] 8
    100  K 4X-1 [N] 100  Q 4X-1 [N] 9
  3 200  Q 3-2 [S] 110  9 3 [E] 10
  6 1210  A 6X [E] 980  T 6 [W] 11
  11  100 A 4X-1 [E]  600 A 3N [N] 12
  3  110 2 3 [S]  200 K 1N-2 [E] 13
4    50 3 1N-1 [E] 100  J 4-2 [N] 14
28 49 IMP
4.54 15.46 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (7) בנין בר רוני
בנין בר רוני - הרבסט אילן צפון - דרום זק שחר - בראונשטיין אריאל
טל דנה - טל נגה מזרח - מערב פכטמן רון - רשף אופיר

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    450  Q 4+1 [W] 450  Q 4+1 [W] 17
10    50 K 4-1 [W] 420  3 4 [E] 18
1   100  4 1N-2 [S] 140  4 3 [W] 19
  7 100  6 3-1 [N]  200 9 3N-2 [W] 20
    420  J 4 [E] 420  4 [W] 21
5    110 K 1+1 [S] 90  Q 1N [E] 22
10   170  9 3+1 [W] 620  3 4 [W] 23
  1  110 T 3 [N]  130 T 3+1 [N] 24
  5 300  K 6-6 [N] 130  7 3+1 [W] 25
7    170 5 3+1 [N] 100  T 4-1 [N] 26
9    100 2 3-2 [W] 300  A 2X-2 [S] 27
  11 450  J 4+1 [W]  50 5 6-1 [E] 28
  9  200 T 1+4 [N]  620 5 4 [N] 29
  1 420  K 5+1 [E] 400  K 5 [E] 30
42 34 IMP
12.44 7.56 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (5) עמית מיכה
גלברד מרדכי - מינץ יעקב צפון - דרום זק שחר - בראונשטיין אריאל
טל נגה - טל דנה מזרח - מערב חץ נתן - לוינגר אסא

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  5 110  K 2 [E]  100 Q 4-2 [E] 1
     650 4 4+1 [S]  650 9 4+1 [N] 2
    50  J 5-1 [S] 50  J 5-1 [S] 3
    650  3 4+1 [W] 650  6 4+1 [W] 4
     630 J 3N+1 [S]  630 2 3N+1 [N] 5
2    150 4 1N+2 [S]  90 A 2 [S] 6
  1 630  J 3N+1 [W] 600  J 3N [W] 7
  9  100 4 4X-1 [W]  500 4 6X-3 [W] 8
12    100 T 3N-1 [E] 600  T 3N [E] 9
     650 8 4+1 [N]  650 8 4+1 [N] 10
     480 K 4+2 [S]  480 Q 4+2 [S] 11
  1 450  9 4+1 [W] 420  Q 4 [E] 12
  12 620  K 4 [W]  100 6 4-1 [E] 13
  2  430 2 3N+1 [N]  490 3 3N+3 [N] 14
14 30 IMP
5.58 14.42 VP
חזרה