תדפיס קבוצה
ליגה לאומית 2019 - שלב ראשון
מפגש 11 מתוך 11 תאריך: 22-11-19 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: שזיפי אילן

מינזלי אאידה
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
3118 מינזלי אאידה רב אמן כסף 10246 2142 398 51566
4830 ידלין דורון רב אמן בינלאומי כסף 33801 8906 4646 355161
12403 אופיר גלעד רב אמן בינלאומי 12816 4109 1445 126156
14777 מיוחס מושיקו רב אמן זהב 12115 2631 846 80725
14179 אסרף ערן רב אמן זהב 9421 2761 944 84231
3642 ליבסטר בני רב אמן זהב 32612 5553 845 130392
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/06/2020 נקודות אמן ותארים נכונים ל13/06/2020


תוצאה: 87.24  דרוג: 11
מושב נגד IMP VP
- +
1 בירמן אלון 32 40 12.44
2 לזר אלון 48 17 2.81
3 זק שחר 49 28 4.54
4 גרינבאום ליאוניד 24 26 10.66
5 ברקת אילן 51 27 3.97
6 ארבל דייויד 26 35 12.71
7 עמית מיכה 38 32 8.13
8 בנין בר רוני 41 30 6.77
9 מרק סוניה 11 26 14.19
10 אופק טל 22 27 11.58
11 עציון אמיר 32 18 6.04
סהכ 374 306 87.24

מפגש 11 נגד (2) עציון אמיר
אורמן ליאור - עציון אמיר צפון - דרום מיוחס מושיקו - אופיר גלעד
ליבסטר בני - ידלין דורון מזרח - מערב טולדנו אורן - זמיר עמי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     420 K 4 [N]  420 K 4 [N] 17
5    300 3 4X-2 [E]  100 3 4-2 [E] 18
14    100 8 3N-1 [W] 800  A 3X-4 [N] 19
  9  200 A 4-2 [E]  620 K 4 [N] 20
    130  A 3+1 [E] 130  A 3+1 [W] 21
    500  A 4X-3 [N] 500  A 4X-3 [N] 22
6    100 4 3N-1 [E] 140  T 2+1 [W] 23
  4 110  7 3 [E]  50 A 3-1 [E] 24
    90  J 1N [W] 100  7 1N-2 [S] 25
     150 8 1N+2 [N]  150 8 1N+2 [N] 26
1    120 4 2N [S]  90 3 1N [N] 27
  5 140  4 3 [W]  50 K 4-1 [W] 28
     110 A 2 [N]  100 K 3-1 [E] 29
6    110 K 3 [N] 110  6 2+1 [W] 30
32 18 IMP
13.96 6.04 VP
חזרה
מפגש 10 נגד (11) אופק טל
צדיק ארז - ינר יובל צפון - דרום מיוחס מושיקו - אופיר גלעד
ליבסטר בני - ידלין דורון מזרח - מערב גולן אודי - דב אלכס

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    460  J 3N+2 [E] 460  3 3N+2 [E] 1
5    80 T 1 [N] 90  K 1N [E] 2
8   300  A 5X-2 [N] 650  Q 4+1 [W] 3
  3  90 5 2 [S]  180 5 1N+3 [S] 4
  1  50 K 3-1 [E]  90 9 2 [N] 5
  6 50  7 4-1 [S]  170 7 2+2 [S] 6
  3 200  9 3N-2 [N] 100  T 3N-1 [S] 7
  1  400 2 3N [N]  430 2 3N+1 [N] 8
  6 110  2 3 [W]  110 2 2 [S] 9
  6 120  2 1N+1 [W]  100 6 2N-1 [W] 10
  1  450 6 4+1 [N]  480 K 4+2 [S] 11
4    50 T 3-1 [W] 100  J 4-1 [N] 12
3   110  J 2 [E] 200  A 2-2 [S] 13
2   110  2 1+1 [E] 170  2 3+1 [E] 14
22 27 IMP
8.42 11.58 VP
חזרה
מפגש 9 נגד (12) מרק סוניה
גרסטנר גל - מרק סוניה צפון - דרום מיוחס מושיקו - אופיר גלעד
ליבסטר בני - ידלין דורון מזרח - מערב מורג שי - לוי הילה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  7  140 7 3 [S]  420 K 4 [S] 17
    150  3 2+3 [E] 150  8 3+2 [E] 18
     400 A 3N [N]  400 Q 3N [N] 19
9    300 4 2-3 [W] 100  2 3N-1 [S] 20
2    650 T 4+1 [N]  600 5 3N [S] 21
     100 J 5-1 [W]  100 J 5-1 [W] 22
  2  620 6 4 [N]  690 5 3N+3 [S] 23
    100  J 4-2 [S] 110  6 2 [W] 24
  7 140  5 3 [W]  170 J 2+2 [S] 25
    200  K 3-2 [S] 200  K 3-2 [S] 26
    100  K 3N-2 [S] 100  4 4-2 [S] 27
  6 140  J 2+1 [E]  100 8 3-2 [W] 28
  3 110  J 1+1 [E] 0 PASS 29
  1  450 5 4+1 [N]  490 9 3N+3 [N] 30
11 26 IMP
5.81 14.19 VP
חזרה
מפגש 8 נגד (7) בנין בר רוני
פכטמן רון - רשף אופיר צפון - דרום אופיר גלעד - מיוחס מושיקו
ליבסטר בני - ידלין דורון מזרח - מערב בנין בר רוני - הרבסט אילן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     460 A 4N+1 [S]  460 2 3N+2 [S] 1
    450  K 4+1 [W] 450  K 4+1 [W] 2
  11 600  Q 3N [W] 50  A 3-1 [N] 3
11    750 J 3NX [S]  200 6 3X-1 [W] 4
     300 T 5X-2 [W]  300 6 5X-2 [W] 5
2    170 Q 2+2 [S]  110 Q 2 [S] 6
12    100 A 3-1 [E] 620  K 4 [W] 7
  1  400 T 3N [S]  430 2 3N+1 [S] 8
  4 660  3 3N+2 [E] 500  8 4X-3 [S] 9
  5  600 Q 3N [N]  800 K 3X-3 [W] 10
  1  120 K 2N [N]  150 2 2N+1 [S] 11
11    100 6 3N-2 [W] 420  Q 4 [W] 12
5    400 2 3NXX-1 [W]  200 K 4-2 [E] 13
  8 A-8/A8  800 A 5X-4 [E] 14
41 30 IMP
13.23 6.77 VP
חזרה
מפגש 7 נגד (5) עמית מיכה
עמית מיכה - עמית אסף צפון - דרום מיוחס מושיקו - אופיר גלעד
מינזלי אאידה - אסרף ערן מזרח - מערב סגל איטה - חץ נתן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  4 50  6 3-1 [N]  110 6 3 [N] 1
  12 800  9 5X-3 [N] 200  9 4-2 [N] 2
     100 A 3-1 [W]  100 K 3-1 [W] 3
  2 150  6 3+2 [E] 100  K 3-1 [N] 4
     650 3 4+1 [N]  650 5 4+1 [S] 5
1   110  4 2 [E] 140  4 3 [E] 6
12    100 7 4-1 [E] 600  3 3N [E] 7
5    100 8 4-2 [E] 100  5 2-2 [S] 8
     140 J 2+1 [N]  130 J 4 [N] 9
2   630  9 3N+1 [W] 680  8 4+2 [E] 10
  1 480  6 4+2 [W] 450  4 5 [W] 11
1    200 9 3+2 [N]  170 4 3+1 [N] 12
  13  680 4 4+2 [N]  1430 4 6 [N] 13
17    450 A 4+1 [S] 1100  A 5X-5 [S] 14
38 32 IMP
11.87 8.13 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (3) ארבל דייויד
ארבל דייויד - אורי עמי צפון - דרום מיוחס מושיקו - אופיר גלעד
מינזלי אאידה - אסרף ערן מזרח - מערב בנירי עילי - יקותיאלי אסף

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
2   50  5 3-1 [S] 110  K 2 [E] 17
  5  50 J 3-1 [E]  250 6 2N-5 [E] 18
2   50  2 4-1 [N] 100  2 4-2 [N] 19
8   150  K 2N+1 [E] 500  8 2-5 [N] 20
  8 200  K 4-2 [N]  140 4 2+1 [S] 21
  1 120  3 1N+1 [W] 100  4 2N-2 [N] 22
  6 110  2 3 [W]  120 J 2N [S] 23
  1  50 J 1N-1 [E]  90 5 1N [S] 24
    170  Q 2+2 [W] 170  Q 2+2 [W] 25
13    200 9 3N-2 [W] 630  8 3N+1 [W] 26
    420  6 4 [E] 420  A 4 [E] 27
1   140  8 3 [W] 170  9 3+1 [W] 28
  3 200  K 4-2 [S] 100  J 3N-1 [N] 29
  11 130  3 4 [W]  420 2 4 [S] 30
26 35 IMP
7.29 12.71 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (1) ברקת אילן
ברקת אילן - לנגי אסף צפון - דרום מיוחס מושיקו - אופיר גלעד
ידלין דורון - אסרף ערן מזרח - מערב זק יניב - בראל מיכאל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
5   100  K 2X-1 [N] 300  Q 5X-2 [S] 1
  9  300 8 4X-2 [E]  680 2 4+2 [S] 2
    620  K 4 [E] 620  K 4 [E] 3
     140 2 3 [N]  130 7 3+1 [S] 4
2    100 T 2-2 [W]  50 8 2-1 [E] 5
  14 990  T 4X+1 [W]  100 T 4-1 [W] 6
12    800 4 3NX-3 [E]  200 4 3N-2 [E] 7
    490  3 3N+3 [W] 490  3 3N+3 [E] 8
13    100 J 6-1 [W] 660  J 3N+2 [E] 9
8    200 9 3N-2 [W] 130  5 4 [E] 10
11   440  6 5+2 [W] 940  6 6+1 [W] 11
    110  9 2+1 [W] 110  A 2+1 [W] 12
    120  5 1N+1 [E] 120  4 1N+1 [E] 13
  4 100  A 3-2 [S]  50 8 3-1 [W] 14
51 27 IMP
16.03 3.97 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (10) גרינבאום ליאוניד
לובינסקי יובל - מרק מיכה צפון - דרום מיוחס מושיקו - אופיר גלעד
ידלין דורון - אסרף ערן מזרח - מערב גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
6    450 A 4+1 [S]  200 A 3+2 [S] 17
4    50 Q 4-1 [W] 110  6 2 [E] 18
  5 50  A 4-1 [N]  140 A 2+1 [N] 19
    620  7 4 [E] 620  7 4 [E] 20
     50 6 4-1 [E]  50 T 4-1 [E] 21
  8 50  K 3N-1 [S]  300 6 2-3 [W] 22
  1  180 K 2X [S]  200 7 3-2 [W] 23
     400 3 3N [S]  400 2 3N [S] 24
    140  8 3 [W] 140  8 3 [W] 25
12    100 7 3N-1 [E] 600  7 3N [E] 26
1    450 7 4+1 [S]  420 T 4 [S] 27
  10 400  2 3N [E]  50 2 3N-1 [E] 28
1   100  A 3-1 [N] 130  A 4 [W] 29
  2 490  J 3N+3 [W] 430  J 4N [W] 30
24 26 IMP
9.34 10.66 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (8) זק שחר
זק שחר - בראונשטיין אריאל צפון - דרום מינזלי אאידה - אסרף ערן
ליבסטר בני - ידלין דורון מזרח - מערב טל נגה - טל דנה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
12    420 9 5+1 [S] 300  3 6X-2 [S] 1
9    300 4 3X-2 [E] 100  7 3N-1 [S] 2
    600  K 5 [E] 600  K 5 [E] 3
     620 K 4 [N]  620 K 4 [N] 4
     650 K 4+1 [N]  650 K 4+1 [N] 5
  7 90  4 1N [W]  200 4 4-2 [W] 6
  17 1430  A 6 [W]  100 A 6-1 [W] 7
5   100  A 4-2 [S] 300  6 3N-6 [N] 8
    100  Q 4X-1 [N] 100  K 4X-1 [N] 9
3   110  9 3 [E] 200  Q 3-2 [S] 10
6   980  T 6 [W] 1210  A 6X [E] 11
11    600 A 3N [N]  100 A 4X-1 [E] 12
3    200 K 1N-2 [E]  110 2 3 [S] 13
  4 100  J 4-2 [N]  50 3 1N-1 [E] 14
49 28 IMP
15.46 4.54 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (6) לזר אלון
לידור אורן - פיטרס דירק צפון - דרום מינזלי אאידה - אסרף ערן
ליבסטר בני - ידלין דורון מזרח - מערב לזר אלון - בר יוסף יותם

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  1 450  Q 4+1 [W] 420  Q 4 [W] 17
10    50 Q 4-1 [W] 420  A 4 [E] 18
  2 100  4 1N-2 [S] 50  5 1N-1 [S] 19
7    100 7 3N-1 [W] 200  T 2+3 [W] 20
    420  3 4 [W] 420  J 4 [E] 21
11    500 6 3X-2 [W] 50  K 2-1 [S] 22
10   170  Q 3+1 [W] 650  9 5 [W] 23
     110 3 3 [N]  110 A 2 [S] 24
10   50  4 2-1 [S] 500  5 3X-3 [S] 25
  9  100 7 3-1 [E]  500 K 3X-2 [W] 26
  4 80  J 1 [W]  50 J 2-1 [W] 27
  1 450  3 4+1 [E] 430  5 3N+1 [E] 28
     200 9 1+4 [N]  200 5 1+4 [N] 29
    420  K 5+1 [E] 420  K 5+1 [E] 30
48 17 IMP
17.19 2.81 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (4) בירמן אלון
טרנובסקי בר - בירמן אלון צפון - דרום מיוחס מושיקו - אסרף ערן
ליבסטר בני - ידלין דורון מזרח - מערב כהן דני - אלטשולר גלעד

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  1  50 Q 3-1 [E]  90 K 1N [S] 1
     680 6 4+2 [N]  680 2 4+2 [S] 2
    150  J 4-3 [S] 150  J 3N-3 [S] 3
    650  3 4+1 [W] 650  5 4+1 [W] 4
  1  630 J 3N+1 [S]  660 2 3N+2 [N] 5
2    170 4 2+2 [S]  120 5 1N+1 [S] 6
13    200 J 3N-2 [W] 630  J 3N+1 [W] 7
  15 470  7 3X [W]  690 Q 4X+1 [N] 8
12    100 J 4-1 [E] 600  J 3N [E] 9
     650 T 4+1 [S]  650 8 4+1 [N] 10
5    480 Q 4+2 [S]  300 5 5X-2 [W] 11
    450  Q 4+1 [E] 450  Q 4+1 [E] 12
  12 620  K 4 [W]  100 K 3N-1 [W] 13
  11 50  8 6-1 [S]  490 2 3N+3 [N] 14
32 40 IMP
7.56 12.44 VP
חזרה