Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
ימי שלישי ערב
מושב 1 מתוך 5 תאריך: 30/07/19 סניף: הלוחם אפקה מקדם: 13.86
מנהל תחרות: מינץ יעקב

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 אגוזי נילי - אנטין דוד 62.38 11419 3524 16 ת"א - בית הלוחם אפקה
2 נחום ארז - וינר שמואל 60.82 22567 19458 13 ת"א - בית הלוחם אפקה
3 טל ריבה - לוין נעמי 58.36 8791 7946 10 השרון/ת"א - אביבים
4 שכטר קרין - שכטר דב 57.35 9073 9074 8 ת"א - כיכר המדינה
5 ארצי מרגלית - בלס יהודית 56.05 3347 1187 7 ת"א - בית הלוחם אפקה
6 רז בן-ציון - אגוזי אילן 55.05 4056 11420 5 ת"א - בית הלוחם אפקה
7 עצמון נורית - סדן נגה 54.40 19138 17024 4 רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
8 וולפיילר שרה - לבינסקי יעל 53.83 41638 18016 3 ת"א - בית הלוחם אפקה
9 בן אלי מיכל - כנעני משה צולי 53.74 24591 18903 3 ת"א - אביבים/רמת השרון
10 פרחי לינה - בסן לינה 52.83 15050 7676 2 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
11 ברוור נדב - בריפמן מיכאל 51.06 19510 2776 2 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - כיכר המדינה
12 גביש יורם - לייפר רולנדה 49.90 9773 9888   רמת השרון
13 מורחי שולה - אללוף אסתר 47.64 13164 19470   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
14 פולק ג'ו - לויתן שרה 45.76 23835 23836   ת"א - בית הלוחם אפקה
15 פיק מיכל - בן-דוד לאה 45.38 7318 7319   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
16 קרסו יעקב - נאמן אריה 44.10 6312 8734   ת"א - בית הלוחם אפקה
17 קוזיק סוניה - גולובי שרי 41.60 20776 12859   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - בית הלוחם אפקה
18 ענבר ציפורה - חייט קלרה 38.67 4053 6954   ת"א - בית הלוחם אפקה
19 בן בסט גלילה - עילם משה 35.96 12514 8972   ת"א - בית הלוחם אפקה
20 מינסקי אסתר - מינסקי מנחם 35.84 16288 16289   ת"א - בית הלוחם אפקה
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 גלברד מרדכי - לבל טליה 61.49 612 10397 16 נהריה - לב הצפון
2 בירקנפלד רוני - שוורץ אבי 59.03 8391 423 13 רמת השרון
3 כהן שמואל - עזורי איוון 57.19 4938 2425 10 רמת גן - ברידג' 4 פאן/ת"א - בית הלוחם אפקה
4 בלוך גלעד - שמואלי רן 56.77 15199 3112 8 רמת השרון
5 דנציגר אלכס - ורם מנחם 56.13 3258 6393 7 רמת השרון
6 לוטן אביבה - שלומי טובית 55.37 10802 11528 5 ת"א - בית הלוחם אפקה
7 זמיר יוסי - פורת גילה 54.45 41688 6096 4 רמת השרון
8 נחום ניסים - אבידור יהודה 52.64 4558 6886 3 ת"א - בית הלוחם אפקה
9 כסיף דפנה - מינץ יעקב 52.48 18218 175 3 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
10 פין מלקולם - מצא שמואל 51.01 1336 19699 2 רמת השרון
11 לחובר יצחק - ויאלגוס פרלה 49.28 5398 23306   ת"א - בית הלוחם אפקה
12 סחר יונה - שור יעקב 48.38 41919 41900   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
13 מרקוס עידו - מרקוס עמירם 48.01 16571 13526   כפר סבא
14 זמיר גורי - צבעון אבי 47.31 40655 11859   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
15 גלר אורי - בואנו יעקב 44.07 209 200   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
16 כהן שלמה - צפריר חיה 43.95 11268 9697   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
17 פינקוביץ רבקה - שטרק איתי 43.76 10681 10670   רחובות/רמת השרון
18 זומר יגאל - סיוני מרדכי 43.26 6766 11418   ת"א - בית הלוחם אפקה
19 דורי ישראל - דורי צביה 40.74 4506 4507   ת"א - בית הלוחם אפקה
20 פלמן גילה - פפיאן בן-יהודה קרינה 34.52 8132 15117   ת"א - בית הלוחם אפקה/ראשון לציון