Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
ימי חמישי ערב אוגוסט
מושב 5 מתוך 5 תאריך: 29/08/19 סניף: הלוחם אפקה מקדם: 13.53
מנהל תחרות: מינץ יעקב

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 ריץ יוסף - לירן ינון 64.44 40738 11122 14 ת"א - אביבים/רמת גן - ברידג' 4 פאן
2 ליפין סוזי - ליפין דוד 61.39 4923 4928 11 ת"א - אביבים
3 עזורי איוון - שיראזי שושנה 60.00 2425 5801 9 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
4 שגיב אירית - דורי צביה 57.50 15817 4507 7 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - בית הלוחם אפקה
5 ארצי מרגלית - בלס יהודית 55.14 3347 1187 6 ת"א - בית הלוחם אפקה
6 נחום ארז - רשף דבורה 54.58 22567 1665 5 ת"א - בית הלוחם אפקה
7 ירון צבי - עילם משה 54.44 2767 8972 4 רמת גן - ברידג' 4 פאן/ת"א - בית הלוחם אפקה
8 הכרמלי עמליה - מוסקוביץ הקטור 54.03 8688 9130 3 ת"א - אביבים/רמת השרון
9 קרסו יעקב - צווקר מריאנה 52.08 6312 2943 2 ת"א - בית הלוחם אפקה
10 גביש יורם - לייפר רולנדה 47.78 9773 9888   רמת השרון
11 נאור אירית - אללוף אסתר 46.39 12215 19470   ת"א - בית הלוחם אפקה
12 רוטשטיין אדלה - ברייטמן קלוד 45.83 2788 18721   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
13 לבינסקי יעל - הרשקוביץ חיה 44.03 18016 13396   ת"א - בית הלוחם אפקה
14 טל שחר עופר - ויגלר (גל) אורית 41.11 21323 15388   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
15 חובב ג'נט - אלפרוביץ חיה 40.56 13106 10846   ת"א - בית הלוחם אפקה
16 מינסקי מנחם - מינסקי אסתר 40.00 16289 16288   ת"א - בית הלוחם אפקה
17 פיק מיכל - בן-דוד לאה 30.69 7318 7319   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 פורם פרידה - אנטין דוד 67.22 4912 3524 14 ת"א - בית הלוחם אפקה
2 אטס יצחק - נוה יאיר 58.47 10111 1326 11 רמת השרון
3 ורם מנחם - דנציגר אלכס 53.89 6393 3258 9 רמת השרון
4 חייט קלרה - סיוני מרדכי 51.94 6954 11418 7 ת"א - בית הלוחם אפקה
5 זומר יגאל - מיטלמן אפרים 51.53 6766 19912 6 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
6 וולפיילר שרה - קסירר אסתר 49.72 41638 10117   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
7 רז בן-ציון - בלס רמי 49.44 4056 1188   ת"א - בית הלוחם אפקה
8 פינטל צילה - דיסקין רות 49.31 4379 1972   ת"א - אביבים/רמת השרון
8 זולקוב דניאלה - לוי דורית 49.31 1392 40123   רמת השרון
10 אגוזי נילי - אגוזי אילן 47.92 11419 11420   ת"א - בית הלוחם אפקה
11 זמיר גורי - וינר שמואל 47.64 40655 19458   ת"א - בית הלוחם אפקה
12 בארי רפי - בארי מיכל 47.22 16400 16401   ת"א - אביבים
13 זמיר יוסי - פורת גילה 46.53 41688 6096   רמת השרון
14 אבידור יהודה - נחום ניסים 45.83 6886 4558   ת"א - בית הלוחם אפקה
15 ובר רביב - אטס תמר 45.69 10991 10112   רמת השרון
16 שפירא עטי - נאמן אריה 45.42 23102 8734   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
17 נויפלד שולמית - אמדו דליה 42.92 17023 40356   רמת גן - ברידג' 4 פאן/ר"ג - מרום נווה