Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
ארצית ההגנה רעננה
מושב 1 מתוך 2 תאריך: 16/08/19 סניף: רעננה ההגנה
מנהל תחרות: שזיפי אילן

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 גלזרמן יפית - טיקוצינסקי מלכה 63.31 15244 8643 18 ת"א - אביבים
2 שזיפי חנה - ערמי רות 60.71 983 4512 14 ת"א - כיכר המדינה
3 גינוסר איתמר - שפירו לאה 58.97 19061 18524 11 ת"א - אביבים/רמת השרון
4 פרקש רות - בייצר מוטי 58.40 5305 12001 9 ת"א - אביבים/חיפה כרמל
5 קיש תמר - מזרחי יפה 57.52 10948 9032 7 כפר סבא/רמת השרון
6 סולקוביץ אלכס - שניידר אבי 57.13 21945 4821 6 רמת גן - ברידג' 4 פאן
7 קרביץ אירית - קרביץ אריה 56.62 4419 4418 5 רמת גן - ברידג' 4 פאן
8 מתתיהו גל - לונשטיין תומר 56.60 24035 24100 4 חיפה כרמל/ת"א - אביבים
9 פיברט גל - פיברט יוסף 56.59 40647 8778 3 מועצת יואב
10 לוי יצחק - גולדרינג אהובה 56.57 17092 16231 2 ירושלים/ת"א - אביבים
11 קופליוביץ חיה - ישראלי דן 56.14 18693 14669 2 מועדון הברידג' רחובות/סביון - קרית אונו
12 פז מרדכי - קראוסהר יהודה 55.49 8943 2761 2 ראשל"צ - מרכז ספורט
13 שרו חורחה - ארבל דייויד 54.55 3456 6534 1 חדרה - קדימה/כפר תבור
14 גוטפריד שי - פרנק יוסף 53.77 17756 5364 1 פולג- ברידג' פוינט/ת"א - אביבים
15 זיגלמן רונאל - לונשטיין דני 52.38 8864 6214 1 ת"א - אביבים
16 סולניק אריה - שמיון דגן ג'ודי 51.41 3038 15048 1 ת"א - כיכר המדינה/נס ציונה
17 מרקוס עמירם - סדיס ג'ובינה 50.33 13526 14831 1 כפר סבא
18 ברוידא שרה - גורן בן-שלום עמית 50.22 16556 6395 1 סביון - קרית אונו/מודיעין
19 לבל טליה - גלברד מרדכי 50.19 10397 612 1 נהריה - לב הצפון
20 הירש עמליה - אסרף ערן 50.07 1585 14179 1 ת"א - כיכר המדינה/אשדוד
21 טובביס אלכס - טל יוסף 49.41 15895 6585   ת"א - אביבים/רמת גן - ברידג' 4 פאן
22 ליבסטר בני - רונן שושנה 48.83 3642 947   השרון/כפר סבא
23 ברקת רוני - כהן ירון 48.42 40546 40545   ת"א - אביבים
24 רוזמרין גד - אופיר גלעד 48.32 10469 12403   ת"א - כיכר המדינה/אשדוד
25 רום שושנה - מיוחס מושיקו 47.58 3509 14777   נס ציונה
26 רפאלי דוד - כהן שבתאי 46.19 4087 14630   י"ם - מרכז הברידג'
27 גיא חנה - לויתן שרה 45.77 9306 23836   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
28 ברקמן מאיר - רחימי רחמים 45.06 8312 13241   רחובות
29 קורן תקוה - שחורי נילי 44.67 4908 5020   רעננה - ההגנה/פולג- ברידג' פוינט
30 קרמרמן רותי - גורביץ תמר 44.19 20362 20678   רעננה - ההגנה/השרון
31 כהנא ישראל - בקיש רמי 42.49 3510 9897   ראשל"צ - מרכז ספורט
32 הרציג רבקה - גרבר זיוה 42.30 13391 14033   רמת השרון/ר"ג - מרום נווה
33 צווייג יחזקאל - אלון הדסה 41.09 13700 7835   ת"א - אביבים
34 ריבסקי ג'וליאן - זהבי דניאל 41.01 22628 22036   רעננה - ההגנה
35 לוי עובדיה - שבירו גדי 38.80 4306 11687   ת"א - אביבים/מודיעין
36 לוי קרן - ניצן רינה 35.92 40300 20459   ת"א - כיכר המדינה
37 פקר אביר - פקר רות 32.99 5182 5181   סביון - קרית אונו
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 שליבוביץ יונתן - שרו שירה 65.18 24090 21785 18 פ"ת - אם המושבות/חדרה - קדימה
2 הורוביץ שמשון - גרייצר נורית 64.09 1007 10371 14 רעננה - ההגנה
3 וינביץ' גריגורי - בליזובסקי אלינה 62.42 16081 Alina 11 מועדון הברידג' רחובות/ לא חבר בהתאגדות
4 פז שרה - בנימין סלביה 61.31 8631 10037 9 רמת השרון
5 שניר רותי - דרזנר תרצה 58.88 13922 11054 7 כפר סבא/ת"א - אביבים
6 דוקטורס גפרי - דוקטורס מרים 58.16 17276 17278 6 השרון
7 ברט יורם - מוסקוביץ הקטור 56.97 14358 9130 5 ת"א - אביבים/רמת השרון
8 רום מיכל - אורי עמי 56.63 3406 3135 4 כפר סבא/הרצליה - אילה
9 אלספל חנן - עציון אמיר 56.44 16044 20704 3 נס ציונה/אשקלון
10 לירן ינון - אורן טננבאום אפרת 56.19 11122 12991 2 רמת גן - ברידג' 4 פאן/ת"א - אביבים
11 הרבסט מיכאלה - הרבסט אפרת 55.38 5638 40721 2 חיפה כרמל
12 בן שמחון אמליה - חיות אבי 55.33 23108 5366 2 ת"א - אביבים
13 וולפגור אתי - לביא משה 54.98 20331 24415 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן
14 אלול סימה - רגב יורם 54.72 11811 15877 1 כפר סבא
15 לוי עמליה - פרץ שמואל 54.47 13470 16618 1 כפר סבא
16 שני חנוך - גבע חיים 54.18 42203 810 1 רעננה/כפר סבא
17 רומן חנה - מלאך יעקב 54.09 14655 14443 1 ת"א - אביבים/נס ציונה
18 לביא נירה - בריפמן מיכאל 53.53 14641 2776 1 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
19 אבני אבי - ברקן יואל 51.81 20834 16613 1 רעננה - ההגנה/השרון
20 נחום ארז - אלון אדל 51.72 22567 17028 1 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
21 רוזנברג ריקי - ליבסטר נדיה 51.37 6002 798 1 כפר סבא/השרון
22 ספייר אלברט - בלוך שרה 50.88 864 11409 1 כפר סבא
23 בירן מיכאל - פלדבוי גיל 49.16 643 243   כפר סבא
24 ויגלר (גל) אורית - טל שחר עופר 47.80 15388 21323   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
25 בן נון אביבה - לובינסקי יובל 47.24 19027 715   ת"א - אביבים
26 בילגוראי שרה - אורון דוד 46.83 12562 3379   ת"א - אביבים/חיפה כרמל
27 זילבר ריטה - זילבר משה 46.26 9182 9181   פ"ת - ויצו
28 רוזנפלד אריה - יונה דוד 45.88 21649 40153   רעננה - ההגנה
29 יעקב אברהם - מיוחס יעקב 44.74 40496 8871   ראשל"צ - מרכז ספורט /נס ציונה
30 אשכנזי אברהם - שפיצר ארוין 44.21 24937 23180   רעננה - ההגנה
31 מילנר חיה - ספינקה גילי 43.41 9800 18858   פ"ת - אם המושבות/פ"ת - ויצו
32 טל משה - פרנקל גיורא 42.48 2176 13119   רעננה - הקנטרי
33 בנבניסטי רונן - מי-טל כפיר 40.88 23717 15700   פולג- ברידג' פוינט/נס ציונה
34 רסין רותי - אדיב יוסי 39.59 9040 416   רמת השרון
35 הזנפרץ אתי - שעובי אביהוא 37.29 23333 21278   ראשל"צ - מרכז ספורט /מועדון הברידג' רחובות
36 הוך מורין - הוך ג'ק 35.07 12656 12655   כ"ס - הדר
37 פריקמן שלמה - שגיא יהודה 32.93 20229 22747   רעננה - ההגנה
38 רוזנברג שרה - ליבוביץ דוד 32.78 4795 18294   כ"ס - הדר
39 לוין ליאורה - פרקש עליזה 32.21 24445 2312   רעננה - ההגנה