Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
ימי שלישי ערב
מושב 1 מתוך 3 תאריך: 03/09/19 סניף: הלוחם אפקה מקדם: 13.36
מנהל תחרות: מינץ יעקב

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 זמיר גורי - רז בן-ציון 58.65 40655 4056 15 ת"א - בית הלוחם אפקה
2 כסיף דפנה - שלומי טובית 57.91 18218 11528 12 ת"א - בית הלוחם אפקה
3 עצמון נורית - סדן נגה 56.67 19138 17024 10 רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
4 נויפלד שולמית - אמדו דליה 56.65 17023 40356 8 רמת גן - ברידג' 4 פאן/ר"ג - מרום נווה
5 דורי ישראל - דורי צביה 56.14 4506 4507 6 ת"א - בית הלוחם אפקה
6 בן שמואל אשר - סדן יעל 55.30 5160 10855 5 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
7 פרחי לינה - בסן לינה 55.29 15050 7676 4 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
8 ליפין סוזי - פרקש מרטה 54.94 4923 11678 3 ת"א - אביבים
9 אליהו סיגל - כהן יוסי 54.06 17903 18280 3 ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
10 זולקוב דניאלה - שיראזי שושנה 54.04 1392 5801 2 רמת השרון
11 בירקנפלד רוני - שוורץ אבי 52.13 8391 423 2 רמת השרון
12 אלפרוביץ חיה - חובב ג'נט 50.36 10846 13106 1 ת"א - בית הלוחם אפקה
13 פיק מיכל - בן-דוד לאה 46.48 7318 7319   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
14 גביש יורם - לייפר רולנדה 45.45 9773 9888   רמת השרון
15 נאור אירית - אללוף אסתר 44.00 12215 19470   ת"א - בית הלוחם אפקה
16 לוין דני - לוין נעמי 41.90 7947 7946   ת"א - אביבים
17 דוריס - יהושע 37.18 13-014 13-015   לא חבר בהתאגדות
18 גלר אורי - בואנו יעקב 36.61 209 200   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
19 סיוני מרדכי - צווקר מריאנה 36.43 11418 2943   ת"א - בית הלוחם אפקה
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 בלוך גלעד - שמואלי רן 59.85 15199 3112 15 ראש העין - גל/רמת השרון
2 פלמן גילה - פפיאן בן-יהודה קרינה 58.51 8132 15117 12 ת"א - בית הלוחם אפקה/ראשון לציון
3 בלס יהודית - בלס רמי 58.37 1187 1188 10 ת"א - בית הלוחם אפקה
4 אבידור בלהה - אבידור יהודה 56.91 7668 6886 8 ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
5 פין מלקולם - מצא שמואל 55.73 1336 19699 6 רמת השרון
6 מוסקוביץ הקטור - הכרמלי עמליה 55.39 9130 8688 5 רמת השרון/ת"א - אביבים
7 שקד תלמה - ורם חיה 55.06 6376 8983 4 רמת השרון
8 שמלצר חנה - שמלצר יזהר 52.43 13705 24121 3 ת"א - אביבים
9 צפריר חיה - כהן שלמה 50.94 9697 11268 3 רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
10 נחום ארז - וינר שמואל 47.83 22567 19458   ת"א - בית הלוחם אפקה
11 קרסו יעקב - אריה 47.81 6312 13-001   ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות
12 ברוור נדב - בריפמן מיכאל 46.96 19510 2776   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - כיכר המדינה
13 דנציגר אלכס - ורם מנחם 46.34 3258 6393   רמת השרון
14 לחובר יצחק - ויאלגוס פרלה 44.83 5398 23306   ת"א - בית הלוחם אפקה
15 וולפיילר שרה - לבינסקי יעל 44.57 41638 18016   ת"א - בית הלוחם אפקה
16 זמיר יוסי - זומר יגאל 44.46 41688 6766   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
17 אנטין דוד - אגוזי נילי 44.40 3524 11419   ת"א - בית הלוחם אפקה
18 כהן שמואל - עזורי איוון 42.66 4938 2425   רמת גן - ברידג' 4 פאן/ת"א - בית הלוחם אפקה
19 סחר יונה - שור יעקב 37.27 41919 41900   רמת השרון/ת"א - אביבים