Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
ימי שלישי ערב
מושב 2 מתוך 3 תאריך: 10/09/19 סניף: הלוחם אפקה מקדם: 14.57
מנהל תחרות: מינץ יעקב

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 זמיר גורי - זומר יגאל 66.54 40655 6766 16 ת"א - בית הלוחם אפקה
2 בירקנפלד רוני - שוורץ אבי 62.90 8391 423 13 רמת השרון
3 ברוור נדב - בריפמן מיכאל 62.87 19510 2776 10 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - כיכר המדינה
4 אגוזי נילי - אגוזי אילן 61.95 11419 11420 8 ת"א - בית הלוחם אפקה
5 מינץ יעקב - רז בן-ציון 57.62 175 4056 6 רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
6 קרסו יעקב - נאמן אריה 52.70 6312 8734 5 ת"א - בית הלוחם אפקה
7 דורי ישראל - דורי צביה 52.12 4506 4507 4 ת"א - בית הלוחם אפקה
8 זולקוב דניאלה - שיראזי שושנה 50.80 1392 5801 3 רמת השרון
9 פיק מיכל - בן-דוד לאה 48.41 7318 7319   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
10 נאור אירית - אללוף אסתר 48.16 12215 19470   ת"א - בית הלוחם אפקה
11 קוזיק סוניה - בן שמואל אשר 46.56 20776 5160   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
12 גביש יורם - לייפר רולנדה 46.14 9773 9888   רמת השרון
13 לוין דני - לוין נעמי 46.10 7947 7946   ת"א - אביבים
14 כהן שמואל - עזורי איוון 45.27 4938 2425   רמת גן - ברידג' 4 פאן/ת"א - בית הלוחם אפקה
15 ליפין סוזי - פרקש מרטה 45.09 4923 11678   ת"א - אביבים
16 ענבר ציפורה - חייט קלרה 42.37 4053 6954   ת"א - בית הלוחם אפקה
17 ארצי מרגלית - בלס יהודית 40.53 3347 1187   ת"א - בית הלוחם אפקה
18 פרחי לינה - בסן לינה 37.63 15050 7676   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
19 וולפיילר שרה - לבינסקי יעל 35.68 41638 18016   ת"א - בית הלוחם אפקה
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 נויפלד שולמית - אמדו דליה 62.75 17023 40356 16 רמת גן - ברידג' 4 פאן/ר"ג - מרום נווה
2 פין מלקולם - מצא שמואל 59.21 1336 19699 13 רמת השרון
3 לבנה דורון - כליף אילנה 57.50 9605 11003 10 רחובות/רמת השרון
4 שלומי טובית - חיות אבי 54.33 11528 5366 8 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
5 גורן עודד - רסין רותי 53.78 16436 9040 6 ת"א - כיכר המדינה/רמת השרון
6 לחובר יצחק - ויאלגוס פרלה 53.62 5398 23306 5 ת"א - בית הלוחם אפקה
7 מוסקוביץ הקטור - הכרמלי עמליה 53.003 9130 8688 4 רמת השרון/ת"א - אביבים
8 נחום ארז - וינר שמואל 52.995 22567 19458 3 ת"א - בית הלוחם אפקה
9 נחום ניסים - אבידור יהודה 50.63 4558 6886 3 ת"א - בית הלוחם אפקה
10 פינקוביץ רבקה - שטרק איתי 50.49 10681 10670 2 ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
11 בן בסט גלילה - כסיף דפנה 48.49 12514 18218   ת"א - בית הלוחם אפקה
12 אליהו סיגל - בראונשטיין יעל 48.25 17903 14651   ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
13 גלר אורי - בואנו יעקב 48.15 209 200   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
14 זמיר יוסי - פורת גילה 46.36 41688 6096   רמת השרון
15 אלפרוביץ חיה - חובב ג'נט 42.47 10846 13106   ת"א - בית הלוחם אפקה
16 פלמן גילה - פפיאן בן-יהודה קרינה 42.42 8132 15117   ת"א - בית הלוחם אפקה/ראשון לציון
17 עצמון נורית - סדן נגה 39.88 19138 17024   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
18 צפריר חיה - כהן שלמה 35.56 9697 11268   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה