Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
ימי שלישי ערב - HANDICAP
מושב 2 מתוך 3 תאריך: 10/09/19 סניף: הלוחם אפקה מקדם: 14.57
מנהל תחרות: מינץ יעקב

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 זמיר גורי - זומר יגאל 68.83 40655 6766 16 ת"א - בית הלוחם אפקה
2 בירקנפלד רוני - שוורץ אבי 63.43 8391 423 13 רמת השרון
3 ברוור נדב - בריפמן מיכאל 62.41 19510 2776 10 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - כיכר המדינה
4 אגוזי נילי - אגוזי אילן 59.98 11419 11420 8 ת"א - בית הלוחם אפקה
5 קרסו יעקב - נאמן אריה 54.23 6312 8734 6 ת"א - בית הלוחם אפקה
6 נאור אירית - אללוף אסתר 53.94 12215 19470 5 ת"א - בית הלוחם אפקה
7 מינץ יעקב - רז בן-ציון 51.91 175 4056 4 רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
8 פיק מיכל - בן-דוד לאה 49.94 7318 7319   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
9 זולקוב דניאלה - שיראזי שושנה 49.34 1392 5801   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
10 גביש יורם - לייפר רולנדה 47.93 9773 9888   רמת השרון
11 דורי ישראל - דורי צביה 47.91 4506 4507   ת"א - בית הלוחם אפקה
12 קוזיק סוניה - בן שמואל אשר 46.84 20776 5160   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - בית הלוחם אפקה
13 כהן שמואל - עזורי איוון 46.31 4938 2425   רמת גן - ברידג' 4 פאן/ת"א - בית הלוחם אפקה
14 ענבר ציפורה - חייט קלרה 44.9 4053 6954   ת"א - בית הלוחם אפקה
15 ליפין סוזי - פרקש מרטה 42.37 4923 11678   ת"א - אביבים
16 לוין דני - לוין נעמי 41.38 7947 7946   ת"א - אביבים
17 וולפיילר שרה - לבינסקי יעל 39.71 41638 18016   ת"א - בית הלוחם אפקה
18 פרחי לינה - בסן לינה 38.42 15050 7676   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
19 ארצי מרגלית - בלס יהודית 38.31 3347 1187   ת"א - בית הלוחם אפקה
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 נויפלד שולמית - אמדו דליה 66.04 17023 40356 16 רמת גן - ברידג' 4 פאן/ר"ג - מרום נווה
2 פין מלקולם - מצא שמואל 58.25 1336 19699 13 רמת השרון
3 לחובר יצחק - ויאלגוס פרלה 56.4 5398 23306 10 ת"א - בית הלוחם אפקה
4 נחום ארז - וינר שמואל 54.03 22567 19458 8 ת"א - בית הלוחם אפקה
5 גורן עודד - רסין רותי 53.81 16436 9040 6 ת"א - כיכר המדינה/רמת השרון
6 לבנה דורון - כליף אילנה 53.28 9605 11003 5 רחובות/רמת השרון
7 בן בסט גלילה - כסיף דפנה 52.02 12514 18218 4 ת"א - בית הלוחם אפקה
8 נחום ניסים - אבידור יהודה 50.91 4558 6886 3 ת"א - בית הלוחם אפקה
9 זמיר יוסי - פורת גילה 50.64 41688 6096 3 רמת השרון
10 שלומי טובית - חיות אבי 50.62 11528 5366 2 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
11 פינקוביץ רבקה - שטרק איתי 50.53 10681 10670 2 רחובות/רמת השרון
12 מוסקוביץ הקטור - הכרמלי עמליה 48.29 9130 8688   ת"א - אביבים
13 אלפרוביץ חיה - חובב ג'נט 46.76 10846 13106   לא חבר בהתאגדות
14 גלר אורי - בואנו יעקב 44.68 209 200   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
15 אליהו סיגל - בראונשטיין יעל 44.04 17903 14651   ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
16 פלמן גילה - פפיאן בן-יהודה קרינה 43.2 8132 15117   ת"א - בית הלוחם אפקה/ראשון לציון
17 עצמון נורית - סדן נגה 40.17 19138 17024   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
18 צפריר חיה - כהן שלמה 37.59 9697 11268   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה