תוצאות מושב (פרונטלי)
ימי חמישי ערב - HANDICAP | |||
מושב 4 מתוך 4 | תאריך: 26/09/19 | סניף: הלוחם אפקה | מקדם: 13.29 |
מנהל תחרות: מינץ יעקב | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ששון - עילם משה | 61.990 | 13-5 | 8972 | 13 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
2 | זמיר גורי - וינר שמואל | 60.010 | 40655 | 19458 | 10 | ת"א - בית הלוחם אפקה |
3 | פולק ג'ו - ליפין סוזי | 57.080 | 23835 | 4923 | 8 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים |
4 | כסיף דפנה - גולדפינגר חנה | 55.950 | 18218 | 5511 | 6 | ת"א - בית הלוחם אפקה |
5 | גיא חנה - לויתן שרה | 53.470 | 9306 | 23836 | 5 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות |
6 | פיק מיכל - בן-דוד לאה | 53.390 | 7318 | 7319 | 4 | פ"ת - אם המושבות/גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
7 | קסירר אסתר - וולפיילר שרה | 52.790 | 10117 | 41638 | 3 | ת"א - בית הלוחם אפקה |
8 | אלון יהודה - לחובר יצחק | 49.680 | 4176 | 5398 | לא חבר בהתאגדות | |
9 | גביש יורם - לייפר רולנדה | 49.260 | 9773 | 9888 | ת"א - בית הלוחם אפקה | |
10 | עזורי איוון - שיראזי שושנה | 47.730 | 2425 | 5801 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות | |
11 | קרסו יעקב - צווקר מריאנה | 47.450 | 6312 | 2943 | ת"א - בית הלוחם אפקה | |
12 | ארצי מרגלית - בלס יהודית | 43.330 | 3347 | 1187 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות | |
13 | ברוור נדב - בריפמן מיכאל | 42.570 | 19510 | 2776 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן | |
14 | מינסקי אסתר - מינסקי מנחם | 42.180 | 16288 | 16289 | ת"א - בית הלוחם אפקה | |
15 | טל אלה - סבו אהובה | 40.420 | 9215 | 708 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | מיוחס מושיקו - ללוש יעל | 66.240 | 14777 | 13303 | 13 | ת"א - אביבים |
2 | דיסקין רות - פינטל צילה | 59.200 | 1972 | 4379 | 10 | לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
3 | בארי רפי - בארי מיכל | 54.450 | 16400 | 16401 | 8 | ת"א - אביבים |
4 | כהן יהודה - אביטבול מרדכי | 52.730 | 6866 | 40327 | 6 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/פולג- ברידג' פוינט |
5 | בן-מיור אריה - באני רחל | 51.190 | 42489 | 17371 | 5 | כ"ס - הדר/רעננה |
6 | זומר יגאל - מיטלמן אפרים | 50.150 | 6766 | 19912 | 4 | ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות |
7 | לוי דורית - זולקוב דניאלה | 48.070 | 40123 | 1392 | רמת השרון | |
8 | רז בן-ציון - בן שמואל אשר | 47.500 | 4056 | 5160 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה | |
9 | פינקוביץ רבקה - נחום ארז | 46.350 | 10681 | 22567 | רחובות/ת"א - בית הלוחם אפקה | |
10 | הרשקוביץ חיה - לבינסקי יעל | 45.420 | 13396 | 18016 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה | |
11 | אלון אדל - צמח כמי | 44.260 | 17028 | 17976 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/רמת השרון | |
12 | אנטין דוד - פורם פרידה | 43.270 | 3524 | 4912 | ת"א - בית הלוחם אפקה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן | |
13 | אטס יצחק - נוה יאיר | 40.960 | 10111 | 1326 | לא חבר בהתאגדות | |
14 | טל שחר עופר - ויגלר (גל) אורית | 39.380 | 21323 | 15388 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים |