Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
ימי חמישי ערב
מושב 2 מתוך 5 תאריך: 10/10/19 סניף: הלוחם אפקה מקדם: 13.28
מנהל תחרות: נחום ארז

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 אטלס יעקב - ברניר זוהר 62.18 2467 2466 16 נס ציונה
2 אלון אדל - צמח כמי 62.09 17028 17976 13 רמת גן - ברידג' 4 פאן/רמת השרון
3 ללוש יעל - מיוחס מושיקו 61.99 13303 14777 10 חולון - הקנטרי/נס ציונה
4 פולק ג'ו - ליפין סוזי 60.61 23835 4923 8 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
5 אגוזי נילי - אגוזי אילן 57.69 11419 11420 7 ת"א - בית הלוחם אפקה
6 זמיר גורי - וינר שמואל 54.48 40655 19458 5 ת"א - בית הלוחם אפקה
7 ברייטמן קלוד - זומר יגאל 53.94 18721 6766 4 ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
8 מצא שמואל - פין מלקולם 53.13 19699 1336 3 רמת השרון
9 גלנטי עמית - בקר ג'ני 52.51 41960 41452 3 ת"א - אביבים
10 ארצי מרגלית - בלס יהודית 52.20 3347 1187 2 ת"א - בית הלוחם אפקה
11 גיא חנה - לויתן שרה 49.73 9306 23836   ת"א - בית הלוחם אפקה
12 דיסקין רות - פינטל צילה 49.65 1972 4379   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
13 נויפלד שולמית - אמדו דליה 48.52 17023 40356   רמת גן - ברידג' 4 פאן/ר"ג - מרום נווה
14 עזורי איוון - שיראזי שושנה 46.81 2425 5801   ת"א - בית הלוחם אפקה
15 קרסו יעקב - צווקר מריאנה 44.51 6312 2943   ת"א - בית הלוחם אפקה
16 נאור אירית - אללוף אסתר 44.09 12215 19470   ת"א - בית הלוחם אפקה
17 טל אלה - סבו אהובה 40.36 9215 708   ת"א - בית הלוחם אפקה
18 בן-דוד לאה - פיק מיכל 40.32 7319 7318   רמת גן - ברידג' 4 פאן/ת"א - בית הלוחם אפקה
19 לוסקי luניב - כסיף דפנה 38.81 13793 18218   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
20 אלון יהודה - טל אריה 25.12 4176 19462   ת"א - בית הלוחם אפקה
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 רז בן-ציון - בלס רמי 60.36 4056 1188 16 ת"א - בית הלוחם אפקה
2 פורם פרידה - אנטין דוד 57.54 4912 3524 13 ת"א - בית הלוחם אפקה
3 ברוור נדב - בריפמן מיכאל 55.80 19510 2776 10 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - כיכר המדינה
4 צווייג יחזקאל - אלון הדסה 54.87 13700 7835 8 ת"א - אביבים
5 אליהו סיגל - סדן נגה 54.79 17903 17024 7 ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
6 בן אלי מיכל - גוראל איתן 53.81 24591 17114 5 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
7 זמיר יוסי - פורת גילה 52.35 41688 6096 4 רמת השרון
8 ששון - עילם משה 51.18 13-5 8972 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
9 שגיב אירית - לחובר יצחק 50.85 15817 5398 3 נס ציונה/ת"א - בית הלוחם אפקה
10 חייט קלרה - סיוני מרדכי 50.64 6954 11418 2 ת"א - בית הלוחם אפקה
11 דורי ישראל - דורי צביה 49.76 4506 4507   ת"א - בית הלוחם אפקה
12 פרחי לינה - נאמן אריה 48.88 15050 8734   ת"א - בית הלוחם אפקה
13 וולפיילר שרה - קסירר אסתר 46.02 41638 10117   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
14 בארי רפי - בארי מיכל 45.78 16400 16401   ת"א - אביבים
15 אטס יצחק - נוה יאיר 45.52 10111 1326   רמת השרון
16 טל שחר עופר - ויגלר (גל) אורית 45.50 21323 15388   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
17 בן בסט מלאכי - בן בסט גלילה 45.31 12515 12514   ת"א - בית הלוחם אפקה
18 הרשקוביץ חיה - לבינסקי יעל 44.50 13396 18016   ת"א - בית הלוחם אפקה
18 פלמן גילה - אורן עדי 44.50 8132 11044   ת"א - בית הלוחם אפקה
20 שלומי טובית - יולזרי ישראל 43.72 11528 42145   ת"א - בית הלוחם אפקה