Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
ימי חמישי ערב
מושב 3 מתוך 5 תאריך: 17/10/19 סניף: הלוחם אפקה מקדם: 12.47
מנהל תחרות: מינץ יעקב

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 פולק ג'ו - ליפין סוזי 73.27 23835 4923 12 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
2 בן שמואל אשר - קוזיק סוניה 56.71 5160 20776 10 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - כיכר המדינה
3 אלפרוביץ חיה - חובב ג'נט 55.48 10846 13106 8 לא חבר בהתאגדות
4 זמיר גורי - וינר שמואל 54.63 40655 19458 6 ת"א - בית הלוחם אפקה
5 נויפלד שולמית - אמדו דליה 52.52 17023 40356 5 רמת גן - ברידג' 4 פאן/ר"ג - מרום נווה
6 הרשקוביץ חיה - לבינסקי יעל 52.01 13396 18016 4 ת"א - בית הלוחם אפקה
7 דיסקין רות - פינטל צילה 51.90 1972 4379 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
8 עזורי איוון - שיראזי שושנה 51.86 2425 5801 3 ת"א - בית הלוחם אפקה
9 בן-דוד לאה - פיק מיכל 47.93 7319 7318   רמת גן - ברידג' 4 פאן/ת"א - בית הלוחם אפקה
10 קרסו יעקב - צווקר מריאנה 45.68 6312 2943   ת"א - בית הלוחם אפקה
11 גביש יורם - לייפר רולנדה 44.82 9773 9888   רמת השרון
12 גיא חנה - לויתן שרה 43.80 9306 23836   ת"א - בית הלוחם אפקה
13 גולובי שרי - אללוף אסתר 41.62 12859 19470   ת"א - בית הלוחם אפקה
14 ויגלר (גל) אורית - כסיף דפנה 39.93 15388 18218   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
15 קינדלר אלי - אטס תמר 38.52 12569 10112   הרצליה - אילה/רמת השרון
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 שמלה ז'אק - מאיר דניאל 60.21 19293 12931 12 ראש העין - גל/רמת השרון
2 אטס יצחק - נוה יאיר 59.62 10111 1326 10 רמת השרון
3 אדיב יוסי - לחובר יצחק 57.21 416 5398 8 רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
4 לבנה דורון - קן-דור מנשה 56.71 9605 14245 6 רחובות/רמת השרון
5 חייט קלרה - סיוני מרדכי 51.65 6954 11418 5 ת"א - בית הלוחם אפקה
6 אגוזי נילי - אגוזי אילן 51.00 11419 11420 4 ת"א - בית הלוחם אפקה
7 פרחי לינה - נאמן אריה 50.45 15050 8734 3 ת"א - בית הלוחם אפקה
8 וולפיילר שרה - קסירר אסתר 49.88 41638 10117   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
9 לנדאו שחר - שליט בועז 48.79 7819 5341   כפר סבא/ת"א - בית הלוחם אפקה
10 בן בסט מלאכי - בן בסט גלילה 44.32 12515 12514   ת"א - בית הלוחם אפקה
11 זומר יגאל - רוטשטיין אדלה 43.82 6766 2788   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
12 ללוש יעל - כהן נילי 43.15 13303 11594   חולון - הקנטרי
13 גלנטי עמית - בקר ג'ני 42.89 41960 41452   ת"א - אביבים
14 רז בן-ציון - גלילי שלמה 40.29 4056 21102   ת"א - בית הלוחם אפקה/סביון - קרית אונו