Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
ימי חמישי ערב
מושב 5 מתוך 5 תאריך: 31/10/19 סניף: הלוחם אפקה מקדם: 13.36
מנהל תחרות: נחום ארז

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 גיא חנה - לויתן שרה 61.29 9306 23836 15 ת"א - בית הלוחם אפקה
2 גביש יורם - לייפר רולנדה 60.04 9773 9888 12 רמת השרון
3 אטס תמר - ובר רביב 56.08 10112 10991 10 רמת השרון
4 דיסקין רות - פינטל צילה 55.96 1972 4379 8 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
5 אטלס יעקב - ברניר זוהר 55.77 2467 2466 6 נס ציונה
6 ארצי מרגלית - בלס יהודית 54.60 3347 1187 5 ת"א - בית הלוחם אפקה
7 ברייטמן קלוד - זומר יגאל 53.50 18721 6766 4 ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
8 ענבר ציפורה - חייט קלרה 50.14 4053 6954 3 ת"א - בית הלוחם אפקה
9 אלון יהודה - לחובר יצחק 49.52 4176 5398   ת"א - בית הלוחם אפקה
10 פולק ג'ו - פרקש מרטה 49.02 23835 11678   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
11 עזורי איוון - שיראזי שושנה 48.42 2425 5801   ת"א - בית הלוחם אפקה
12 וולפיילר שרה - קסירר אסתר 48.36 41638 10117   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
13 קרסו יעקב - צווקר מריאנה 46.69 6312 2943   ת"א - בית הלוחם אפקה
14 אלפרוביץ חיה - חובב ג'נט 46.49 10846 13106   לא חבר בהתאגדות
15 נאור אירית - אללוף אסתר 44.18 12215 19470   ת"א - בית הלוחם אפקה
16 גולדפינגר חנה - כסיף דפנה 42.61 5511 18218   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
17 מינסקי מנחם - מינסקי אסתר 39.64 16289 16288   ת"א - בית הלוחם אפקה
18 בן-דוד לאה - פיק מיכל 38.12 7319 7318   רמת גן - ברידג' 4 פאן/ת"א - בית הלוחם אפקה
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 בלס רמי - ברט יורם 59.42 1188 14358 15 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
2 פרחי לינה - נאמן אריה 58.33 15050 8734 12 ת"א - בית הלוחם אפקה
3 בן בסט מלאכי - בן בסט גלילה 57.52 12515 12514 10 ת"א - בית הלוחם אפקה
4 סרדס ניסים - סרדס שוש 57.30 16059 18128 8 רעננה - הקנטרי
5 לבל טליה - גלברד מרדכי 56.44 10397 612 6 נהריה - לב הצפון
6 נחום ניסים - אבידור יהודה 54.42 4558 6886 5 ת"א - בית הלוחם אפקה
7 לנדאו שחר - שליט בועז 52.89 7819 5341 4 כפר סבא/ת"א - בית הלוחם אפקה
8 זמיר גורי - זמיר יוסי 52.57 40655 41688 3 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
9 חיות אבי - שלומי טובית 52.19 5366 11528 2 ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
10 כהנא ישראל - בקיש רמי 51.38 3510 9897 2 חולון - הקנטרי
11 ורם מנחם - דנציגר אלכס 50.09 6393 3258 1 רמת השרון
12 קוזיק סוניה - גולדה מרים 47.68 20776 40798   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
13 עזרא משה - מנחם אבינועם 46.14 7291 8888   ת"א - אביבים/נס ציונה
14 שטיין אני - ויאלגוס פרלה 43.29 8223 23306   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
15 פלמן גילה - אורן עדי 43.18 8132 11044   ת"א - בית הלוחם אפקה
16 לוין דני - לוין נעמי 40.91 7947 7946   ת"א - אביבים
17 היינה רחל - בן-מיור אריה 38.83 42590 42489   לא חבר בהתאגדות /כ"ס - הדר
18 אטס יצחק - נוה יאיר 37.43 10111 1326   רמת השרון