Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
ימי שלישי ערב
מושב 1 מתוך 3 תאריך: 15/10/19 סניף: הלוחם אפקה מקדם: 15.00
מנהל תחרות: מינץ יעקב

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 אטלס יעקב - שגיב אירית 63.72 2467 15817 16 ת"א - כיכר המדינה
2 עזורי איוון - כהן שמואל 61.58 2425 4938 13 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
3 לבל טליה - לויתן שרה 59.87 10397 23836 10 נהריה - לב הצפון/ת"א - בית הלוחם אפקה
4 זולקוב דניאלה - שיראזי שושנה 56.44 1392 5801 8 רמת השרון
5 נאור אירית - אללוף אסתר 53.34 12215 19470 7 ת"א - בית הלוחם אפקה
6 בלאט לובומיר - סולניק אריה 51.28 16453 3038 5 ת"א - כיכר המדינה
7 ליפין סוזי - פרקש מרטה 50.96 4923 11678 4 ת"א - אביבים
8 סדן נגה - רז בן-ציון 50.93 17024 4056 3 ת"א - בית הלוחם אפקה
9 וייסבלום כלנית - רייכמן יוסי 50.91 14706 746 3 כפר סבא
10 בן בסט גלילה - כסיף דפנה 50.74 12514 18218 2 ת"א - בית הלוחם אפקה
11 בן נון אביבה - גוניק-ששון אורנה 50.71 19027 19471 2 ת"א - אביבים
12 נויפלד שולמית - אמדו דליה 49.94 17023 40356   רמת גן - ברידג' 4 פאן/ר"ג - מרום נווה
13 ארצי מרגלית - רוטשטיין אדלה 48.90 3347 2788   ת"א - בית הלוחם אפקה
14 פין מלקולם - מצא שמואל 48.74 1336 19699   רמת השרון
15 קרסו יעקב - נאמן אריה 44.22 6312 8734   ת"א - בית הלוחם אפקה
16 ברוור נדב - בריפמן מיכאל 43.64 19510 2776   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - כיכר המדינה
17 סיוני מרדכי - צווקר מריאנה 43.01 11418 2943   ת"א - בית הלוחם אפקה
18 פרחי לינה - בסן לינה 37.05 15050 7676   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
19 אלון אדל - צמח כמי 35.45 17028 17976   רמת גן - ברידג' 4 פאן/רמת השרון
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 מוסקוביץ הקטור - הכרמלי עמליה 62.54 9130 8688 16 רמת השרון/ת"א - אביבים
2 כץ פז - רשתי שאול 59.54 23715 10470 13 כפר סבא
3 פלמן גילה - פפיאן בן-יהודה קרינה 55.14 8132 15117 10 ת"א - בית הלוחם אפקה/ראשון לציון
4 פולק ג'ו - גלברד מרדכי 54.43 23835 612 8 ת"א - בית הלוחם אפקה/נהריה - לב הצפון
5 כליף אילנה - אליהו סיגל 54.28 11003 17903 7 רמת השרון/ת"א - אביבים
6 זומר יגאל - זמיר גורי 52.36 6766 40655 5 ת"א - בית הלוחם אפקה
7 גלר אורי - בואנו יעקב 51.56 209 200 4 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
8 מרקוס עמירם - מרקוס עידו 50.71 13526 16571 3 כפר סבא
9 אגוזי נילי - אנטין דוד 50.65 11419 3524 3 ת"א - בית הלוחם אפקה
10 שכטר קרין - שכטר דב 50.39 9073 9074 2 ת"א - כיכר המדינה
11 בן שמואל אשר - צבעון אבי 50.38 5160 11859 2 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
12 נחום ארז - וינר שמואל 50.02 22567 19458 1 ת"א - בית הלוחם אפקה
13 שיפטר שושי - שמואל 48.98 9198 13-25   י"ם - מרכז הברידג' / לא חבר בהתאגדות
14 עירשי טובה - וקסלבאום אבנר 48.64 347 12406   ת"א - אביבים
15 ויאלגוס פרלה - לחובר יצחק 43.58 23306 5398   ת"א - בית הלוחם אפקה
16 שמלצר חנה - שמלצר יזהר 41.39 13705 24121   ת"א - אביבים
17 זמיר יוסי - פורת גילה 40.41 41688 6096   רמת השרון
18 לבינסקי יעל - וולפיילר שרה 35.51 18016 41638   ת"א - בית הלוחם אפקה