תוצאות מושב (פרונטלי)
גביע המועדונים - סוכות 2019 | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 16/10/19 | סניף: קריות/חיפה | מקדם: 5.23 |
מנהל תחרות: מונטאנו אאורליה | |||
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | סניף | |
---|---|---|---|---|---|
1 | בוימל דבורה - שטרן ורד | 68.460 | 13904 | 24290 | חיפה - ברידג' מחניים/קריות |
2 | אקמן טובה - שפיר רוחמה | 65.670 | 10598 | 19419 | לא חבר בהתאגדות /קריות |
3 | סורס חיים - יחזקאלי חנה | 64.820 | GLG25196 | 23-25005 | לא חבר בהתאגדות |
4 | ארזיל אתי - בייצר מוטי | 63.770 | 6825 | 12001 | קריות/ לא חבר בהתאגדות |
5 | רומנו רפי - רומנו שפרה | 59.710 | 1912 | 5413 | לא חבר בהתאגדות |
6 | לויטנוס מאיר - לויטנוס לביאה | 58.710 | 5335 | 5352 | קריות |
7 | לביא נורית - לביא יהודה | 56.700 | 5408 | 5409 | לא חבר בהתאגדות |
8 | ירושלמי בת-שבע - לבנברג שושנה | 56.450 | 41114 | 41116 | לא חבר בהתאגדות |
9 | עדנה קדוש - יגודה גילה | 55.180 | GLG25141 | 25011 | לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה |
10 | אידה קריצמ - בן אליעזר | 54.760 | GLG27299 | GLG27300 | לא חבר בהתאגדות |
10 | זלאציו ארקאדי - איסק שפירה | 54.760 | 25136 | 23-25252 | לא חבר בהתאגדות |
12 | מזרח איתמר - מזרח עפרה | 53.850 | 10813 | 10814 | לא חבר בהתאגדות |
13 | גונן אוה - ולדמן שרה | 53.650 | 3053 | 4266 | לא חבר בהתאגדות |
14 | אורלי אברהם - צמח אלי | 53.300 | 40387 | 23-55 | לא חבר בהתאגדות |
15 | כוכבי אלי - ישראל שפיר | 53.050 | 18027 | GLG25253 | חיפה - ברידג' מחניים/ לא חבר בהתאגדות |
16 | קימל שרה - קימל יעקב | 50.920 | 17400 | 18415 | חיפה - ברידג' מחניים/ לא חבר בהתאגדות |
17 | חדש אהרון - רוקח ויויאן | 50.720 | 24431 | 11344 | חיפה - ברידג' מחניים/ לא חבר בהתאגדות |
18 | שטיין לינה - אלה | 50.640 | 20957 | 23-25407 | לא חבר בהתאגדות |
19 | יעקב אהובה - הנר ברטה | 50.150 | 11903 | 12379 | לא חבר בהתאגדות /נהריה - לב הצפון |
20 | סמדג'ה אילן - סטרולוביץ טוני | 50.020 | 19415 | 19488 | לא חבר בהתאגדות |
21 | שש דוד - יעקובי יואב | 49.610 | 22405 | 23-25224 | לא חבר בהתאגדות |
22 | רפפורט לאה - בן דוד רמי | 49.150 | 4261 | 16104 | קריות |
23 | כהן בתיה - פייטלוביץ דני | 48.660 | 8275 | 3497 | קריות |
24 | מאר רוני - מאר ריבי | 48.340 | 11345 | 11346 | קריות |
25 | גולדזק קלרה - דרמר בלהה | 48.010 | 8228 | 16103 | לא חבר בהתאגדות |
26 | כהנא חיים - פירמן יעקב | 47.520 | 23-25106 | 23-25198 | לא חבר בהתאגדות |
27 | זילברקלנג לאה - זילברקלנג איציק | 47.290 | SPO22304 | SPO23243 | לא חבר בהתאגדות |
28 | גולדשטיין שולי - מרטה | 46.550 | GLG00002 | 23-25388 | לא חבר בהתאגדות |
29 | מיכאילוביץ דניאלה - סורס אגי | 46.230 | 19979 | 24242 | קריות |
30 | מיטנוביצקי לאה - אביזמר פני | 45.520 | 22953 | 5090 | לא חבר בהתאגדות /קריות |
31 | כצנשטיין תיקי - נינה | 45.420 | 19877 | 23-60 | לא חבר בהתאגדות |
32 | דוד דינה - מלמד רות | 44.900 | 8274 | 14117 | לא חבר בהתאגדות /קריות |
33 | אתי - יהודית | 44.440 | 23-58 | 23-59 | לא חבר בהתאגדות |
34 | אבני חיים - ספיוזי אהרון | 43.860 | 23-25250 | 23-25251 | לא חבר בהתאגדות |
35 | ברגמן אורנה - גנון רבקה | 43.790 | SPO20113 | SPO24008 | לא חבר בהתאגדות |
36 | כתר דוד - ברכה כתר | 42.600 | 12631 | GLG25097 | לא חבר בהתאגדות |
37 | אמדור דוד - גילדין אלכסנדר | 42.170 | 40960 | 41118 | לא חבר בהתאגדות |
38 | יעקב - שושי | 42.090 | 23-46 | 23-11 | לא חבר בהתאגדות |
39 | שטריך אליעזר - רונן עמוס | 41.050 | 40844 | 18615 | כרמיאל/השרון |
40 | גרוסמן טניה - אשרוב דב | 40.800 | 20963 | 20968 | לא חבר בהתאגדות |
41 | לפר רימה - אדמס ג'ורג' | 40.060 | 21893 | 19049 | לא חבר בהתאגדות |
42 | אלה - בריקמאיר מרגוט | 38.800 | 23-25407 | 23-61 | לא חבר בהתאגדות |
43 | ליאור רפי - דופלט יוסף | 35.340 | 15740 | 15741 | לא חבר בהתאגדות |