Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
Morning Session Red Sea Festival
מושב 5 מתוך 8 תאריך: 13/11/19 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 6.65
מנהל תחרות: אבנר ברי

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 אביב זאב - אביב נועה 65.73 23419 41284 12 כפר סבא/כ"ס - השרון
2 Sharabski Alexei - גולדפרב איליה 64.91 RUS 15362 10 לא חבר בהתאגדות /מועצת יואב
3 לוי קרן - ניצן רינה 60.84 40300 20459 8 ת"א - כיכר המדינה
4 יולזרי ישראל - שלומי טובית 59.76 42145 11528 6 ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
5 בן כוזרי ארצי - יוסף גילה 58.18 41026 21315 5 סביון - קרית אונו
6 סצ'י קלר - צ'פרוט בטי 57.56 21508 15737 4 ת"א - אביבים
7 ליבוביץ אביבה - ליבוביץ ג'ורג' 57.10 19135 19136 3 ירושלים
8 יעקב אברהם - טוויג אהרון 54.60 40496 11720 3 ראשל"צ - מרכז ספורט /פ"ת - ויצו
9 זעירי נעמי - זעירי יגאל 53.01 24238 24237 2 רחובות
10 גרייצר מרים - צין נאוה 52.61 13011 17437 2 זכרון יעקב - עמיחי/קיסריה
11 פגי לוטי - שינבאום שלמה 52.59 4917 23421 1 פ"ת - אם המושבות
12 אוקון הדסה - כהן אינה 52.15 21447 23966 1 רחובות
13 קופלביץ דולי - בוגנים אתי 51.81 22490 17901 1 פ"ת - אם המושבות
14 כהן דבורה - מולכו מירה 51.33 18692 14515 1 מועדון הברידג' רחובות/רחובות
15 אשכנזי אורי - אשכנזי אלגרה 51.11 18326 18325 1 י"ם - מרכז הברידג'
16 נחושתן אביבה - לוי מריון 50.68 22528 23411 1 אשדוד/נס ציונה
17 ברוידא שרה - ברוידא אלירם 50.26 16556 20187 1 סביון - קרית אונו
18 הישראלי שמעון - ברחודר דרור 48.73 24810 24495   חדרה - קדימה/סביון - קרית אונו
19 עפר מיכאל - עפר ענת 47.97 24528 21453   רחובות
20 קרפנקופ שולה - איטח עליזה 47.89 40892 42571   חדרה - קדימה
21 שפרשטיין תמר - בארי תמר 47.75 93-4 24151   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
22 פינטו תמר - קולינר לילי 47.04 23661 15757   ר"ג - מרום נווה/ לא חבר בהתאגדות
23 כהן בטי - שוורץ ראובן 46.13 8654 93-12   לא חבר בהתאגדות
24 כרמון יעל - ינאי גילה 45.26 40803 40814   סביון - קרית אונו
25 לוי לילי - לוי רפי 44.82 16197 16198   זכרון יעקב - עמיחי
26 אלזם מרי - סימקוביץ שרה 44.46 41938 41880   סביון - קרית אונו/ראש העין - גל
27 סירטון זיוה - שוורץ פנינה 44.05 93-17 93-18   לא חבר בהתאגדות
28 רייכנשטיין שרה - לאה בר-נתן 42.97 19970 41818   רעננה - ההגנה/כ"ס - השרון
29 עופר מוטי - בלייר שלום 42.47 40724 40715   פ"ת - אם המושבות/מבואות חרמון
30 לונדון אילנה - לונדון רן 41.50 40052 40053   ב"ש - בית הברידג'
31 מוסקונה דינה - נתנזון מרים 38.83 93-11 23844   לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
32 ריבק ציפי - חזן שלומית 38.73 93-19 93-20   לא חבר בהתאגדות
33 אליוביץ עליזה - נהרי דורית 37.17 16173 41788   ת"א - אביבים
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 תמרי גדי - יצחקי עמוס 65.68 1448 3461 12 ת"א - אביבים/זכרון יעקב - עמיחי
2 פרנק יוסף - פאלוך אבלין 65.33 5364 16067 10 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
3 איבנשיץ מירה - Struelens Marck 62.46 40376 BEL 8 רחובות/ לא חבר בהתאגדות
4 מירון מאירה - לייכטר שרית 59.88 21326 23998 6 ב"ש - חברי הנגב
5 גלעדי ירון - עציון אמיר 58.62 20553 20704 5 ר"ג - מרום נווה/אשקלון
6 הסל שמעון - פול יואכים 56.92 6440 4172 4 אילת
7 קולדן יהודית - אביב סבינה 55.69 19781 13005 3 ת"א - אביבים/רעננה - הקנטרי
8 וינטר צפורה - איטח מאיר 55.54 21687 23923 3 חדרה - קדימה
9 ינאי זאב - שוהם יורם 55.50 40727 40726 2 סביון - קרית אונו
10 זולקוב גנריאטה - לנקביץ' זופיה 55.41 23264 23263 2 חיפה כרמל
11 רומנו שפרה - רומנו רפי 54.12 5413 1912 1 קריות
12 רגב חיים - שרוני שולה 53.41 93-16 93-31 1 לא חבר בהתאגדות
13 פישר אהובה - כרמון אלי 53.32 24341 42187 1 סביון - קרית אונו
14 רוזן צופי - רווה עירית 53.11 23410 93-28 1 ראשל"צ - בית מכבי/ לא חבר בהתאגדות
15 ריינהולד יהודית - סימקוביץ יוני 52.98 41431 93-30 1 ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
16 קסלר אתי - ורקוני יהודית 50.52 93-21 40303 1 לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
17 ויזל לילי - ויזל דב 50.18 21043 22934 1 נתניה
18 המבורגר חנה - המבורגר אבישי 49.20 21965 21760   רעננה - ההגנה
19 גרוסמן הדסה ד"ר - סימון מירי 48.71 14424 24148   ת"א - אביבים/ת"א - האקדמיה לברידג'
20 צימרמן צבי - ויינברג ארודי 48.24 42171 11657   י"ם - בית בלגיה/ירושלים
21 גל עדנה - אהרוני אורית 48.20 19100 21418   כ"ס - השרון
22 חיים תקווה - מני רחל 47.85 93-25 4006   לא חבר בהתאגדות
23 נחום ארז - ארד נויה 46.75 22567 9048   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
24 פרי מוטי - ברמסון חנה 46.21 18022 93-27   מועדון הברידג' רחובות/ לא חבר בהתאגדות
25 שנרך מרים - ארז ניצה 45.57 16570 19084   לא חבר בהתאגדות /כ"ס - השרון
26 אטיאס סימון - אלדר יורם 43.71 20995 23133   ת"א - כיכר המדינה/רעננה - ההגנה
27 שליטין נעמי - שליטין גדי 43.62 24811 23965   רחובות
28 בן כוזרי יהודית - לשבסקי סופי 42.38 22551 20124   סביון - קרית אונו
29 זהבי יוחנן - זהבי ריקה 41.66 19276 21718   אילת/פ"ת - אם המושבות
30 בר נחמה - ברי לידיה 41.10 21818 21856   רחובות
31 קורן אביב - סברלו מרי 36.23 41500 7711   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
32 שריג נוגה - סער ליאורה 33.58 8718 21449   רחובות
33 אלזם מוטי - פיין ניקי 28.79 41939 41943   פ"ת - אם המושבות