Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
Morning Session Red Sea Festival
מושב 6 מתוך 8 תאריך: 14/11/19 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 8.95
מנהל תחרות: אבנר ברי

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 ישראלי דן - לעוו קרול 73.57 14669 41829 11 סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
2 אליוביץ עליזה - נהרי דורית 62.75 16173 41788 9 ת"א - אביבים
3 רייטר אלן - רייטר סוזן 59.08 3876 18687 7 רעננה - ההגנה
4 קופלביץ דולי - בוגנים אתי 57.36 22490 17901 6 פ"ת - אם המושבות
5 לוי אורי - לוי שרי 57.24 9876 9322 5 ת"א - אביבים
6 שיפטן דרור - ברומט אברהם 56.60 9169 13569 4 י"ם - בית בלגיה/חולון - הקנטרי
7 וייס גבי - חכמה דוד 54.47 16933 20900 3 כפר תבור
8 ויזל לילי - ויזל דב 51.97 21043 22934 2 נתניה
9 פגי לוטי - שינבאום שלמה 51.23 4917 23421 2 פ"ת - אם המושבות
10 קרסו יעקב - קייזמן לילי 49.95 6312 41341   ת"א - בית הלוחם אפקה
11 רוזנפלד נחמה - פינטו תמר 47.40 19101 23661   פ"ת - ויצו/ר"ג - מרום נווה
12 יולזרי ישראל - שלומי טובית 46.91 42145 11528   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
13 אגמון יצחק - מאיירס דניאלה 46.37 20271 11156   מועדון הברידג' רחובות/מודיעין
14 אייזלר משה - טובי נרדי 41.24 23553 42170   מודיעין/י"ם - מרכז הברידג'
15 קולינר לילי - גילון חדוה 40.77 15757 42002   לא חבר בהתאגדות /מועדון הברידג' רחובות
16 אלזם מרי - אלזם מוטי 40.25 41938 41939   סביון - קרית אונו/פ"ת - אם המושבות
17 נחושתן אביבה - לוי מריון 38.41 22528 23411   אשדוד/נס ציונה
18 רון מוריס - רון נווה 37.86 92-33 92-34   לא חבר בהתאגדות
19 צנעני אילנה - מיכאלי עדי 37.41 17408 41724   רחובות
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 כץ ציפי - כץ יעקב 63.33 10547 10548 11 פ"ת - ויצו
2 לוי קרן - ניצן רינה 61.07 40300 20459 9 ת"א - כיכר המדינה
3 הסל שמעון - פול יואכים 58.19 6440 4172 7 אילת
4 טל דן - סימון מירי 57.80 1267 24148 6 חיפה - הרץ/ת"א - האקדמיה לברידג'
5 ארבל דודו - גולן אלעד 56.50 15681 16435 5 פ"ת - אם המושבות
6 ויגלר (גל) אורית - טל שחר עופר 56.18 15388 21323 4 ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
7 וקסמן סופי - מילשבסקי מירוסלב 56.12 22555 25061 3 ת"א - כיכר המדינה/כ"ס - השרון
8 פרידלנדר דודי - שטאובר אריה 54.65 12719 22530 2 אשדוד/נס ציונה
9 תמרי גדי - יצחקי עמוס 53.17 1448 3461 2 ת"א - אביבים/זכרון יעקב - עמיחי
10 ממן גיא - בן צבי אייל 52.40 17554 17188 2 אשקלון/קיבוצי דרום
11 שעובי אביהוא - דמארי יונית 50.16 21278 93-33 1 מועדון הברידג' רחובות/ לא חבר בהתאגדות
12 מלאך יעקב - המר אילנה 45.76 14443 13180   נס ציונה/ת"א - אביבים
13 הירש עדה - גרייצר מרים 45.72 6075 13011   קיסריה/זכרון יעקב - עמיחי
14 רוזן צופי - רווה עירית 43.58 23410 93-28   ראשל"צ - בית מכבי/ לא חבר בהתאגדות
15 לונדון אילנה - לונדון רן 38.69 40052 40053   ב"ש - בית הברידג'
16 שפרשטיין תמר - בארי תמר 36.33 93-4 24151   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
17 מחרז רוזי בריזיט - אטיאס סימון 35.69 42037 20995   נהריה - לב הצפון/ת"א - כיכר המדינה
18 שמיר שושי - אדל רון 35.15 40779 93-32   י"ם - מרכז הברידג' / לא חבר בהתאגדות