Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
ראשון נובמבר
מושב 1 מתוך 4 תאריך: 03/11/19 סניף: ויצו פתח תקוה מקדם: 8.02
מנהל תחרות: ספינקה גילי

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 מילר בני - טוויג אהרון 70.74 18358 11720 13 פ"ת - ויצו
2 אטיא שמואל - מילנר חיה 61.85 18311 9800 11 פ"ת - אם המושבות
3 תרוץ טובה - סבו ליאורה 60.07 11259 11585 8 פ"ת - ויצו
4 וינרב תמר - וינרב אורי 56.74 17255 17256 7 פ"ת - ויצו
5 וינטראוב נאוה - יוסיפון משה 54.96 20078 17739 5 פ"ת - ויצו
6 קרני בלהה - רוזנפלד נחמה 53.89 16043 19101 4 סביון - קרית אונו/פ"ת - ויצו
7 נאמן ריקה - רותם יהודית 53.39 19337 19336 3 פ"ת - ויצו
8 רזון עליזה - נדיב רבקה 53.10 4929 1509 3 פ"ת - ויצו
9 שחורי פנחס - אלישוב דליה 52.31 19425 20901 2 פ"ת - ויצו
10 סרפר אהובה - לב איבון 50.36 20388 19030 2 פ"ת - ויצו
11 ארבל תקוה - פסטרנק פנחס 49.28 40239 19333   פ"ת - ויצו
12 ליפר יפה - קול שמעון 49.19 15171 15786   פ"ת - ויצו
13 קיטה פנינה - שחר אופירה 49.00 20442 15044   פ"ת - ויצו
14 גליל צילי - וכטנברג חנה 48.35 41364 41817   פ"ת - ויצו
15 הנדל אביהו - בר תקוה דן 48.07 23784 17252   פ"ת - ויצו
16 רוזנר חנה לאה - ענבר סמדר 43.95 41148 18003   פ"ת - ויצו
17 צדוק שולה - שמחון שולמית 43.77 41535 17667   פ"ת - ויצו
18 תרוץ יוסף - לבנדה עדנה 42.92 11059 17185   פ"ת - ויצו
19 סלומון תקוה - כאנים לאה 40.93 41570 40040   פ"ת - ויצו
20 יוספן דוד - זלוף אמי 39.67 17740 17742   פ"ת - אם המושבות/פ"ת - ויצו
21 דרורי רינה - נוסבאום אינגה 28.70 18155 13254   פ"ת - ויצו
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 קרוק אסתר - קרוק רוברט 64.76 4719 4718 13 פ"ת - ויצו
2 דניאל עליזה - שריבמן ויקטור 64.65 20440 19895 11 פ"ת - ויצו
3 סוקול מתי - בנישטי שלמה 64.51 17214 18360 8 פ"ת - ויצו
4 כץ יעקב - כץ ציפי 57.39 10548 10547 7 פ"ת - ויצו
5 דר צבי - מריל שמוליק 57.35 16898 41220 5 פ"ת - ויצו
6 ויידמן ולרי - קצנברג פולה 56.03 14760 17183 4 פ"ת - ויצו
7 מור חנה - דדבקש רות 54.27 16542 10731 3 פ"ת - ויצו/סביון - קרית אונו
8 גרינשטיין אריה - וייס טובה 53.27 3331 41353 3 פ"ת - ויצו
9 מאור נורית - הררי נתנאל 50.62 19602 19215 2 ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
10 יוספן נעים - שלום שולמית 50.07 17784 17795 2 פ"ת - ויצו
11 גואריס כרמית - גור צבי 47.80 17792 21156   פ"ת - ויצו/פ"ת - אם המושבות
12 נחמיאס נורית - אוברקוביץ רונית 46.37 16268 18307   פ"ת - ויצו
13 מיודק אילה - בלס אביבה 45.97 8578 11586   פ"ת - ויצו
14 גור יוסי - ענתבי אברהם 45.39 17664 17176   פ"ת - ויצו
15 שטיין נחום - זילברברג רינה 44.71 17177 40940   פ"ת - ויצו/ת"א - אביבים
16 זמיר משה - סידלר איתן 41.24 41568 56-140   פ"ת - ויצו/ לא חבר בהתאגדות
17 פלינר רוני - קלר יצחק 40.96 18945 9105   פ"ת - ויצו/פ"ת - אם המושבות
18 גולומב יעל - גרינברג יפה 40.87 20195 19260   ת"א - אביבים/פ"ת - ויצו
19 בלאכר יולי - וילף סוניה 38.29 19430 17248   פ"ת - ויצו
20 רובינגר בתיה - דירקטור פיונה 35.49 24500 41569   פ"ת - ויצו/ לא חבר בהתאגדות