Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
ימי שלישי ערב
מושב 1 מתוך 4 תאריך: 05/11/19 סניף: הלוחם אפקה מקדם: 14.67
מנהל תחרות: מינץ יעקב

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 גיא חנה - אנטין דוד 61.16 9306 3524 17 רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
2 לוין דני - לוין נעמי 57.43 7947 7946 14 ת"א - אביבים
3 בירקנפלד רוני - שוורץ אבי 55.14 8391 423 11 רמת השרון
4 זולקוב דניאלה - שיראזי שושנה 55.04 1392 5801 9 רמת השרון
5 אמדו דליה - נויפלד שולמית 54.58 40356 17023 7 ר"ג - מרום נווה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
6 עצמון נורית - סדן נגה 54.56 19138 17024 6 רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
7 גוניק-ששון אורנה - בן נון אביבה 54.44 19471 19027 5 ת"א - אביבים
8 וסרמן סורין - פרולינגר איל 54.43 10889 19940 4 נס ציונה/פולג- ברידג' פוינט
9 שטרק איתי - פינקוביץ רבקה 53.95 10670 10681 3 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
10 ארצי מרגלית - בלס יהודית 53.54 3347 1187 2 ת"א - בית הלוחם אפקה
11 מרקוס עמירם - מרקוס עידו 52.45 13526 16571 2 כפר סבא
12 גביש יורם - לייפר רולנדה 51.87 9773 9888 1 רמת השרון
13 ליפין סוזי - ליפין דוד 50.97 4923 4928 1 ת"א - אביבים
14 קוזיק סוניה - בן שמואל אשר 49.30 20776 5160   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
15 פרחי לינה - בסן לינה 48.47 15050 7676   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
16 פולק ג'ו - לויתן שרה 47.35 23835 23836   ת"א - בית הלוחם אפקה
17 גולובי שרי - בן אלי מיכל 45.13 12859 24591   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
18 זמיר גורי - זומר יגאל 41.87 40655 6766   ת"א - בית הלוחם אפקה
19 ענבר ציפורה - חייט קלרה 40.99 4053 6954   ת"א - בית הלוחם אפקה
20 קרסו יעקב - אריה 39.30 6312 13-001   ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות
21 מינסקי אסתר - מינסקי מנחם 28.49 16288 16289   ת"א - בית הלוחם אפקה
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 נחום ניסים - אבידור יהודה 68.35 4558 6886 17 ת"א - בית הלוחם אפקה
2 שלומי טובית - חיות אבי 60.68 11528 5366 14 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
3 זמיר עמי - אלספל חנן 60.21 19705 16044 11 ת"א - כיכר המדינה/נס ציונה
4 בראונשטיין יעל - אליהו סיגל 58.06 14651 17903 9 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
5 כהן שמואל - עזורי איוון 57.64 4938 2425 7 רמת גן - ברידג' 4 פאן/ת"א - בית הלוחם אפקה
6 שכטר קרין - שכטר דב 56.81 9073 9074 6 ת"א - כיכר המדינה
7 נחום ארז - מינץ יעקב 54.94 22567 175 5 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
8 לחובר יצחק - ויאלגוס פרלה 54.49 5398 23306 4 ת"א - בית הלוחם אפקה
9 בן בסט גלילה - כסיף דפנה 51.32 12514 18218 3 ת"א - בית הלוחם אפקה
10 גלר אורי - בואנו יעקב 51.27 209 200 2 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
11 דורי ישראל - דורי צביה 49.72 4506 4507   ת"א - בית הלוחם אפקה
12 פלמן גילה - פפיאן בן-יהודה קרינה 48.19 8132 15117   ת"א - בית הלוחם אפקה/ראשון לציון
13 דנציגר אלכס - ורם מנחם 48.18 3258 6393   רמת השרון
14 מצא שמואל - פין מלקולם 46.95 19699 1336   רמת השרון
15 צבעון אבי - וולפיילר שרה 42.60 11859 41638   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
16 רז בן-ציון - עילם משה 42.51 4056 8972   ת"א - בית הלוחם אפקה
17 צפריר חיה - כהן שלמה 42.16 9697 11268   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
17 חובב ג'נט - אלפרוביץ חיה 42.16 13106 10846   ת"א - בית הלוחם אפקה
19 שמלצר חנה - שמלצר יזהר 40.70 13705 24121   ת"א - אביבים
20 קסירר אסתר - בן-דוד לאה 37.36 10117 7319   ת"א - אביבים/רמת גן - ברידג' 4 פאן
21 זמיר יוסי - פורת גילה 35.88 41688 6096   רמת השרון