Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
ימי שלישי ערב
מושב 4 מתוך 5 תאריך: 24/12/19 סניף: הלוחם אפקה מקדם: 14.12
מנהל תחרות: נחום ארז

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 גלברד מרדכי - פולק ג'ו 63.69 612 23835 14 נהריה - לב הצפון/ת"א - בית הלוחם אפקה
2 בירקנפלד רוני - שוורץ אבי 58.55 8391 423 11 רמת השרון
3 נחום ניסים - אבידור יהודה 57.17 4558 6886 9 ת"א - בית הלוחם אפקה
4 גלר אורי - בואנו יעקב 56.57 209 200 7 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
5 שיפטר שושי - זלבה אבי 56.25 9198 2074 6 רמת השרון
6 גל ויגלר אורית - טל-שחר עופר 55.35 15388 21323 5 ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
7 מצא שמואל - פין מלקולם 54.32 19699 1336 4 רמת השרון
8 דורי ישראל - דורי צביה 50.56 4506 4507 3 ת"א - בית הלוחם אפקה
9 לבל טליה - לויתן שרה 50.35 10397 23836 2 נהריה - לב הצפון/ת"א - בית הלוחם אפקה
10 ברוור נדב - בריפמן מיכאל 48.42 19510 2776   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - כיכר המדינה
11 ארצי מרגלית - בלס יהודית 46.84 3347 1187   ת"א - בית הלוחם אפקה
12 אלפרוביץ חיה - חובב ג'נט 46.12 10846 13106   לא חבר בהתאגדות
13 גביש יורם - לייפר רולנדה 46.07 9773 9888   רמת השרון
14 זולקוב דניאלה - שיראזי שושנה 41.97 1392 5801   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
15 קרסו יעקב - נאמן אריה 40.71 6312 8734   ת"א - בית הלוחם אפקה
16 פיק מיכל - בן-דוד לאה 40.23 7318 7319   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
17 פרחי לינה - בסן לינה 39.70 15050 7676   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 שטרק איתי - פינקוביץ רבקה 61.17 10670 10681 14 רמת השרון/רחובות
2 רז בן-ציון - זומר יגאל 57.26 4056 6766 11 ת"א - בית הלוחם אפקה
3 כסיף דפנה - בן בסט גלילה 56.49 18218 12514 9 ת"א - בית הלוחם אפקה
4 גוניק-ששון אורנה - בן נון אביבה 56.32 19471 19027 7 ת"א - אביבים
5 מרקוס עמירם - מרקוס עידו 55.40 13526 16571 6 כפר סבא
6 לעוו קרול - ישראלי דן 54.86 41829 14669 5 ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
7 פלמן גילה - פפיאן בן-יהודה קרינה 52.93 8132 15117 4 ת"א - בית הלוחם אפקה/ראשון לציון
8 זמיר יוסי - פורת גילה 52.60 41688 6096 3 רמת השרון
9 אנטין דוד - אגוזי נילי 51.63 3524 11419 2 ת"א - בית הלוחם אפקה
10 דנציגר אלכס - בן משה אלי 51.23 3258 3260 2 רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות
11 וולפיילר שרה - לבינסקי יעל 50.35 41638 18016 2 ת"א - בית הלוחם אפקה
12 ובר רביב - אדר דניאל 47.67 10991 23556   רמת השרון/מודיעין
13 עזורי איוון - כהן שמואל 46.63 2425 4938   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
14 אמדו דליה - נויפלד שולמית 41.73 40356 17023   ר"ג - מרום נווה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
15 לחובר יצחק - ויאלגוס פרלה 37.30 5398 23306   ת"א - בית הלוחם אפקה
16 שמלצר חנה - שמלצר יזהר 26.84 13705 24121   ת"א - אביבים