תוצאות מושב (פרונטלי)
יום חמישי אחה"צ | |||
מושב 3 מתוך 9 | תאריך: 16/01/20 | סניף: מרכז הברידג' ים | מקדם: 9.73 |
מנהל תחרות: מזרה יונה | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | דביר יוסי - יהלומי ברכה | 63.760 | 17560 | 15465 | 8 | ירושלים |
1 | רוזנברג אנט - פרומיסלב ג'ורג' | 63.760 | 16243 | 2092 | 8 | לא חבר בהתאגדות |
3 | שולץ דורית - כהן-ואן רוזה לואיזה | 58.330 | 3921 | 15790 | 5 | ירושלים |
4 | מזרה יונה - רקובר איל | 55.690 | 17679 | 19950 | 4 | ת"א - אביבים/ירושלים |
5 | כהן אלברט - קרמנשהי איריס | 53.240 | 41777 | 24248 | 3 | לא חבר בהתאגדות |
6 | דנן אלן ארי - רז ניסן | 52.510 | 21726 | 15461 | 3 | ירושלים |
7 | כץ יעל - רוטנברג דוד | 50.400 | 23829 | 17352 | 2 | י"ם - מרכז הברידג' / לא חבר בהתאגדות |
8 | חסיד נוריאל - אופיר מאירה | 42.200 | 23289 | 14620 | ירושלים/ לא חבר בהתאגדות | |
9 | שוגרמן דליה - אליהו חנה | 40.490 | 42156 | 42550 | לא חבר בהתאגדות | |
10 | רגב עשירה - רגב ציון | 35.380 | 18286 | 19132 | ירושלים | |
11 | שינדלר דן - בולטה תאה | 34.190 | 17083 | 21729 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | רפאלי דוד - פרס הדסה | 62.150 | 4087 | 14508 | 8 | ירושלים/ לא חבר בהתאגדות |
2 | רגב נחום - רז מזל | 58.000 | 18285 | 14589 | 6 | ירושלים |
3 | אשכנזי אלגרה - אשכנזי אורי | 55.030 | 18325 | 18326 | 5 | ירושלים |
4 | ליבוביץ אביבה - ליבוביץ ג'ורג' | 54.430 | 19135 | 19136 | 4 | ירושלים |
5 | דביר רבקה - עמרם ציפי | 53.510 | 17559 | 18193 | 3 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים |
5 | שאב יונין - בוריסון סידני | 53.510 | 41121 | 50-9955 | 3 | לא חבר בהתאגדות |
7 | קזדן ולרי - אמיר יוסי | 51.190 | 41439 | 2333 | 2 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים |
8 | קרמנשהי אריה - יאראק יהודית | 46.940 | 24625 | 18998 | ירושלים | |
9 | רמון אריה - שידלוב שלמה | 42.460 | 20938 | 18283 | ירושלים | |
10 | וינוגרד עודד - קליינר טניה | 37.960 | 40551 | 40687 | ירושלים | |
11 | מרדכי יונתן - קליימן מוטי | 35.250 | 22615 | 7472 | לא חבר בהתאגדות /מודיעין |