תוצאות מושב (פרונטלי)
ימי שלישי ערב | |||
מושב 1 מתוך 4 | תאריך: 07/01/20 | סניף: הלוחם אפקה | מקדם: 14.12 |
מנהל תחרות: מינץ יעקב | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | פולק ג'ו - גלברד מרדכי | 66.390 | 23835 | 612 | 15 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים |
2 | לוטן אביבה - שלומי טובית | 62.220 | 10802 | 11528 | 12 | רמת השרון |
3 | גלר אורי - בואנו יעקב | 60.280 | 209 | 200 | 9 | לא חבר בהתאגדות |
4 | לבל טליה - לויתן שרה | 57.500 | 10397 | 23836 | 7 | רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות |
5 | ארצי מרגלית - בלס יהודית | 51.670 | 3347 | 1187 | 6 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות |
6 | גביש יורם - לייפר רולנדה | 51.390 | 9773 | 9888 | 5 | ת"א - בית הלוחם אפקה |
7 | בן בסט גלילה - כסיף דפנה | 50.280 | 12514 | 18218 | 4 | ת"א - בית הלוחם אפקה |
8 | פרחי לינה - בסן לינה | 49.030 | 15050 | 7676 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות | |
9 | אורן עדי - עילם משה | 48.890 | 11044 | 8972 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים | |
10 | ליפין סוזי - כליף אילנה | 47.220 | 4923 | 11003 | ת"א - אביבים | |
11 | ישראלי דן - לעוו קרול | 46.810 | 14669 | 41829 | סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים | |
12 | ברוור נדב - בריפמן מיכאל | 45.970 | 19510 | 2776 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן | |
13 | לבינסקי יעל - צבעון אבי | 45.420 | 18016 | 11859 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות | |
14 | קרסו יעקב - נאמן אריה | 44.860 | 6312 | 8734 | ת"א - בית הלוחם אפקה | |
15 | נאור אירית - אללוף אסתר | 42.500 | 12215 | 19470 | לא חבר בהתאגדות | |
16 | מינסקי אסתר - מינסקי מנחם | 41.810 | 16288 | 16289 | ת"א - בית הלוחם אפקה | |
17 | פיק מיכל - בן-דוד לאה | 37.780 | 7318 | 7319 | פ"ת - אם המושבות/גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | אלספל חנן - זמיר עמי | 62.360 | 16044 | 19705 | 15 | ת"א - אביבים/י"ם - בית בלגיה |
2 | מרקוס עמירם - מרקוס עידו | 58.470 | 13526 | 16571 | 12 | כפר סבא |
3 | רז בן-ציון - וולפיילר שרה | 54.720 | 4056 | 41638 | 9 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה |
4 | פינקוביץ רבקה - שטרק איתי | 54.030 | 10681 | 10670 | 7 | רחובות/רמת השרון |
5 | מצא שמואל - פין מלקולם | 53.330 | 19699 | 1336 | 6 | לא חבר בהתאגדות |
6 | זמיר יוסי - פורת גילה | 52.920 | 41688 | 6096 | 5 | רמת השרון |
7 | שגיב אירית - דורי צביה | 52.080 | 15817 | 4507 | 4 | ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה |
8 | לחובר יצחק - ויאלגוס פרלה | 50.560 | 5398 | 23306 | 3 | לא חבר בהתאגדות |
9 | אגוזי נילי - אנטין דוד | 50.280 | 11419 | 3524 | 2 | ת"א - בית הלוחם אפקה |
10 | קוזיק סוניה - בן שמואל אשר | 48.890 | 20776 | 5160 | ת"א - בית הלוחם אפקה | |
11 | שמלצר חנה - שמלצר יזהר | 48.190 | 13705 | 24121 | לא חבר בהתאגדות | |
12 | אבידור יהודה - נחום ניסים | 47.500 | 6886 | 4558 | ת"א - בית הלוחם אפקה | |
13 | צפריר חיה - כהן שלמה | 46.670 | 9697 | 11268 | רמת השרון | |
14 | טל-שחר עופר - גל ויגלר אורית | 45.280 | 21323 | 15388 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים | |
15 | זמיר גורי - זומר יגאל | 43.060 | 40655 | 6766 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים | |
16 | תמרי גדי - סדן נגה | 41.390 | 1448 | 17024 | רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה | |
17 | נחום ארז - וינר שמואל | 40.280 | 22567 | 19458 | ת"א - בית הלוחם אפקה |