Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
ימי שלישי ערב
מושב 3 מתוך 4 תאריך: 21/01/20 סניף: הלוחם אפקה מקדם: 15.07
מנהל תחרות: מינץ יעקב

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 אלון הדסה - לבנה דורון 63.20 7835 9605 13 ת"א - אביבים/רחובות
2 מוסקוביץ הקטור - הכרמלי אמליה 62.85 9130 8688 11 ת"א - אביבים
3 אלון אדל - צמח כמי 56.04 17028 17976 8 רמת גן - ברידג' 4 פאן/רמת השרון
4 מצא שמואל - פין מלקולם 55.24 19699 1336 7 רמת השרון
5 גלר אורי - בואנו יעקב 55.08 209 200 5 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
6 אליהו סיגל - בראונשטיין יעל 54.84 17903 14651 4 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
7 ליפין סוזי - כליף אילנה 50.52 4923 11003 3 ת"א - אביבים/רמת השרון
8 גביש יורם - לייפר רולנדה 49.74 9773 9888   רמת השרון
9 ארצי מרגלית - בלס יהודית 49.10 3347 1187   ת"א - בית הלוחם אפקה
10 אבידור יהודה - נחום ניסים 45.50 6886 4558   ת"א - בית הלוחם אפקה
11 קרסו יעקב - נאמן אריה 45.06 6312 8734   ת"א - בית הלוחם אפקה
12 בן בסט גלילה - כסיף דפנה 42.73 12514 18218   ת"א - בית הלוחם אפקה
13 קסירר אסתר - וולפיילר שרה 41.75 10117 41638   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
14 פרחי לינה - בסן לינה 40.73 15050 7676   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
15 אמדו דליה - נויפלד שולמית 36.85 40356 17023   ר"ג - מרום נווה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 נחום ארז - וינר שמואל 59.27 22567 19458 13 ת"א - בית הלוחם אפקה
2 ברוור נדב - בריפמן מיכאל 57.46 19510 2776 11 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - כיכר המדינה
3 פולק ג'ו - גלברד מרדכי 56.79 23835 612 8 ת"א - בית הלוחם אפקה/נהריה - לב הצפון
4 רז בן-ציון - בן שמואל אשר 56.58 4056 5160 7 ת"א - בית הלוחם אפקה
5 פלמן גילה - פפיאן בן-יהודה קרינה 56.18 8132 15117 5 ת"א - בית הלוחם אפקה/ראשון לציון
6 שכטר קרין - שכטר דב 54.46 9073 9074 4 ת"א - כיכר המדינה
7 זמיר גורי - זומר יגאל 50.94 40655 6766 3 ת"א - בית הלוחם אפקה
8 עצמון נורית - סדן נגה 50.06 19138 17024 3 רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
9 ורם מנחם - דנציגר אלכס 48.93 6393 3258   רמת השרון
10 מינץ יעקב - לבינסקי יעל 45.71 175 18016   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
11 עזורי איוון - כהן שמואל 42.32 2425 4938   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
12 שפי חיה - אלה סו 41.45 14509 16521   רמת השרון
13 סחר יונה - שור יעקב 40.25 41919 41900   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
14 צפריר חיה - כהן שלמה 40.18 9697 11268   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה