Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
מילוי מקום לליגות זוגות TB
מושב 1 מתוך 2 תאריך: 11/01/20 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 14.81
מנהל תחרות: בן ארויה אביבה

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 ניימן עירית - שרעבי יורם 69.77 7738 18198 20 ירושלים
2 גרינברג שמואל - מנדלבאום יצחק 69.09 2117 2054 16 י"ם - בית בלגיה/ירושלים
3 יודסין שלומית - בן עמי ז'קי 65.35 15863 16885 13 ירושלים
4 הכרמלי אמליה - מוסקוביץ הקטור 62.85 8688 9130 10 ת"א - אביבים
5 פז מרדכי - קראוסהר יהודה 62.26 8943 2761 8 ראשל"צ - מרכז ספורט
6 בן נון נון אביבה - גולדרינג אהובה 60.64 19027 16231 7 ת"א - אביבים
7 מקוב מרדכי - פולק אוסקר 60.63 11172 1061 5 נס ציונה
8 שניידרמן לב - רייטן חיה 59.38 23445 23272 4 חדרה - קדימה
9 מושקוביץ יורם - ניר דוד 59.28 1827 20073 3 קיבוצי דרום/ב"ש - בית הברידג'
10 שאקי דן - קרמר שמואל 57.36 2090 11091 3 נס ציונה/חולון - הקנטרי
11 רויטמן זיו - פטלקו אדל 57.11 24891 24894 2 פתח תקווה - ברידג' קורס/פ"ת - אם המושבות
12 בורודצקי אדי - עלימה מאיר 56.77 14378 18108 2 חולון - הקנטרי
13 בייצר מוטי - נאור יעל 56.25 12001 15808 1 חיפה כרמל
14 נבון יערי מירה - אפלבאום ערן 55.74 24048 23127 1 מודיעין
15 ברקמן מאיר - לזר שוקי 55.69 8312 10789 1 רחובות
16 וכולדר איתן - כהן יוסי 55.47 6622 18280 1 ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
17 רוזנטל אבי - בן-אפרים רן 55.29 17556 4103 1 ירושלים
18 בבלי יורם - רוג'רס סטיב 54.98 58 474 1 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
19 חן ליאת - הרבסט אילן 54.92 17491 5935 1 טבעון
20 רפפורט לאה - בן דוד רמי 53.24 4261 16104 1 קריות
21 בן דוד אבישי - שמואלי רן 53.08 17851 3112 1 ת"א - אביבים/רמת השרון
22 צ'רנס אדריאן - ליימן רפי 52.72 10939 15641 1 נס ציונה
23 בן-מיור אריה - באני רחל 51.42 42489 17371 1 כ"ס - הדר
24 רוזנפלד נחמה - יקיר דני 51.18 19101 19116 1 פ"ת - ויצו/סביון - קרית אונו
25 מץ דליה - וייל טובה 51.06 17803 20153 1 חיפה כרמל
26 פורטונה ארנון - אומסי נעמי 50.63 5150 16297 1 חיפה כרמל/חיפה - הרץ
27 אלון יהודה - מילוא עמיר 49.66 1014 3743   כפר סבא
28 בקר ג'ני - גלנטי עמית 48.63 41452 41960   ת"א - אביבים
29 רייכמן יוסי - וייסבלום כלנית 47.87 746 14706   כפר סבא
30 פרי יהודית - פרי שלום 47.78 960 961   ב"ש - חברי הנגב
31 גסנר סידני פרופ - כהן מוירה 47.52 1583 18110   כפר סבא
32 גרוס רצארד - אליעז רות 47.26 41601 22057   חיפה כרמל
33 ענבר דוד - רסין רותי 47.14 18135 9040   רמת גן - ברידג' 4 פאן/רמת השרון
34 הרמתי עפר - רייטר אלן 46.07 1657 3876   ת"א - אביבים/רעננה - ההגנה
35 כהן שמואל - מילנר חיה 45.85 4938 9800   רמת גן - ברידג' 4 פאן/פ"ת - אם המושבות
36 כהן רבקה - הילזנרד אנני 45.42 11391 5598   חיפה כרמל
37 פרימר יגאל - נתנאל מלכה 44.19 2122 16409   נס ציונה
38 ברנר מרים - אוסדצ'י-קפלן אורנה 43.78 17765 17014   חיפה כרמל
39 פרידלנדר דודי - יעקב אברהם 43.65 12719 40496   רחובות/ראשל"צ - מרכז ספורט
40 לעוו קרול - ישראלי דן 43.56 41829 14669   ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
41 יעקבי ברוריה - בסט יצחק (איזי) 42.31 22638 6064   טבעון - רקפת /עמק יזרעאל
42 רז ניסן - רז מזל 39.99 15461 14589   ירושלים
43 קופלביץ דולי - פינטו תמר 39.95 22490 23661   פ"ת - אם המושבות/ר"ג - מרום נווה
44 ירוס מיכאל - בן נחום גילי 39.67 40706 17526   חיפה כרמל
45 זינגר דן - גיל הדסה 39.00 9168 16071   כפר מרדכי
46 גל ויגלר אורית - טל-שחר עופר 36.61 15388 21323   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
47 מור לאה - מור אריה 36.00 42351 42350   חיפה - הרץ
48 ספירה אבנר - ירוקר מתן 35.65 40021 40336   חיפה כרמל
49 שמיון דגן ג'ודי - קרן אורה 34.64 15048 2362   נס ציונה
50 אמדו דליה - גילאון אריה 34.10 40356 23769   ר"ג - מרום נווה
51 יגודה גילה - אביב עופר 29.44 25011 42032   ר"ג - מרום נווה
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 רטר קורן - פטלקו ליה 66.38 40806 24895 20 ירושלים/פ"ת - אם המושבות
2 פלדבוי גיל - מזרחי יפה 65.16 243 9032 16 כפר סבא/רמת השרון
3 שכטר דב - שכטר קרין 61.89 9074 9073 13 ת"א - כיכר המדינה
4 רם משה - ארבל אליאס 59.08 8378 23996 10 ב"ש - חברי הנגב
5 שפט ברכה - שחל אריה 58.70 5164 11897 8 כפר סבא
6 גוליק איתן - גוליק אורי 58.23 1413 1414 7 הרצליה - אילה
7 מושקוביץ עידו - מושקוביץ תמר 57.54 25000 1368 5 נס ציונה/סביון - קרית אונו
8 כץ פז - לביא נירה 56.48 23715 14641 4 פולג- ברידג' פוינט/ת"א - אביבים
9 רוזנברג ריקי - ורד רונית 55.53 6002 17425 3 כפר סבא
10 סמואלוב טל - מסיקה דניאל 55.46 40524 23958 3 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
11 חבצלת דורון - כרפס זאב 54.97 3840 3848 2 ב"ש - חברי הנגב
12 צווייג יחזקאל - אלון הדסה 54.68 13700 7835 2 ת"א - אביבים
13 סגלוב חנה - פלופסקי לאון 54.51 15610 5833 1 חיפה כרמל
14 בריפמן מיכאל - ליפין גנאדי 54.48 2776 20896 1 ת"א - כיכר המדינה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
15 לחמן מיכה - ברנסון יוסף 54.33 1283 5266 1 חיפה כרמל/חיפה - רמת אלון
16 פרנקל גיורא - טל משה 54.20 13119 2176 1 רעננה - הקנטרי
17 ברעם אשר - שרון זמירה 53.70 14933 19117 1 סביון - קרית אונו
18 לוי רוני - מור אהוד 53.33 12052 40709 1 חיפה כרמל
19 וייס גבי - חכמה דוד 53.13 16933 20900 1 כפר תבור
20 בן-דוד זהר - שפירא גילה 53.08 1255 24956 1 חיפה - הרץ/חיפה כרמל
21 זק שחר - ליבר מוניקה 52.25 5348 12633 1 חיפה כרמל/קריות
22 שמאי אילנה - שוצמן רחל 52.06 13602 15908 1 חיפה כרמל
23 פרוז איתי - קוסטו דורית 51.64 15791 24143 1 אשדוד/תת סניף מועדון יבנה
24 קישוני דליה - קישוני יואב 51.32 3344 14914 1 ב"ש - חברי הנגב
25 בירן מיכאל - נצר שלמה 50.93 643 3721 1 כפר סבא
26 שטרן בן - ציפין שמואל 50.09 19887 24169 1 חיפה כרמל
27 נוה משה - ווליכמן מנחם 50.01 23328 40311 1 ראשל"צ - בית מכבי
28 כהן ירון - ברקת רוני 49.40 40545 40546   ת"א - אביבים
29 מורוזנסקי לאוניד - קרסו חמדה 49.35 24822 12114   כרמיאל/מבואות חרמון
30 פרלשטיין אינגה - סף יעל 48.99 19378 16743   רמת גן - ברידג' 4 פאן/חדרה - קדימה
31 כהן מאיר - פוקסמן ירחמיאל 48.85 1037 1750   סביון - קרית אונו
32 אורן יוסף - מיוחס יעקב 48.60 3514 8871   נס ציונה
33 מישקין אריה - לוי יצחק 48.55 14925 17092   ירושלים
34 דימנט נעם - רדלר חיה 48.23 2297 6691   רחובות
35 שטטר יהודה ד"ר - פואה דורית 48.17 13405 11064   חיפה - הרץ/קריות
36 מזובר אמיר - מאיירס דניאלה 47.16 12579 11156   מודיעין
37 זיידנברג נצר יעקב - זיידנברג גת סופי 46.56 13339 42484   ראשל"צ - מרכז ספורט
38 וגנר-אביטל יעל - אורון הרצל 45.77 40386 24448   כרמיאל
39 פיברט גל - חייפץ רון 45.52 40647 40651   מועצת יואב
40 צור שניר - מנצור אור 44.79 24577 24278   פ"ת - אם המושבות
41 גיסין איתן - אייזנברג בני 43.07 41972 24889   מודיעין/פ"ת - אם המושבות
42 גל מרדכי - ינקוביץ ציפי 42.99 20231 23090   חיפה כרמל
43 מיוחס עליזה - בר-שביט אלי 41.33 24777 40219   נס ציונה
44 ברקן יואל - אבני אבי 40.85 16613 20834   רעננה - ההגנה
45 שמש רותי - שמש סמי 40.24 18560 18561   סביון - קרית אונו
46 שרון מזל - שקד חנה 39.92 41053 23327   תת סניף מועדון יבנה/ראשל"צ - בית מכבי
47 ענבר דן - ויינברג ארודי 39.01 15231 11657   ירושלים
48 אוליאמפרל אשר - גל-אור אלכס 36.86 21821 17575   מודיעין
49 לביא משה - שחם מוטי 33.06 24415 21057   רמת גן - ברידג' 4 פאן
50 וינוגרד עודד - קליינר טניה 30.68 40551 40687   ירושלים