Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
ימי שלישי - ערב
מושב 3 מתוך 4 תאריך: 18/02/20 סניף: הלוחם אפקה מקדם: 14.33
מנהל תחרות: מינץ יעקב

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 גלר אורי - בואנו יעקב 59.68 209 200 14 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
2 בן בסט גלילה - כסיף דפנה 55.98 12514 18218 11 ת"א - בית הלוחם אפקה
3 פרחי לינה - בסן לינה 54.65 15050 7676 9 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
4 ברוור נדב - בריפמן מיכאל 54.41 19510 2776 7 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - כיכר המדינה
5 גביש יורם - לייפר רולנדה 52.61 9773 9888 6 רמת השרון
6 אלה סו - שפי חיה 52.05 16521 14509 5 רמת השרון
7 מנחם אבינועם - ליפין סוזי 51.54 8888 4923 4 נס ציונה/ת"א - אביבים
8 ארצי מרגלית - בלס יהודית 51.01 3347 1187 3 ת"א - בית הלוחם אפקה
9 נחום ארז - וינר שמואל 50.89 22567 19458 2 ת"א - בית הלוחם אפקה
10 קרסו יעקב - נאמן אריה 50.26 6312 8734 2 ת"א - בית הלוחם אפקה
11 לבל טליה - לויתן שרה 48.54 10397 23836   נהריה - לב הצפון/ת"א - בית הלוחם אפקה
12 ענבר ציפורה - חייט קלרה 48.06 4053 6954   ת"א - בית הלוחם אפקה
13 כהן שמואל - עזורי איוון 47.82 4938 2425   רמת גן - ברידג' 4 פאן/ת"א - בית הלוחם אפקה
14 וולפיילר שרה - קסירר אסתר 46.61 41638 10117   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
15 שלומי טובית - לוטן אביבה 43.72 11528 10802   ת"א - בית הלוחם אפקה
16 עצמון נורית - סדן נגה 43.03 19138 17024   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
17 פיק מיכל - בן-דוד לאה 38.27 7318 7319   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 שטרק איתי - מינץ יעקב 63.11 10670 175 14 רמת השרון
2 דנציגר אלכס - ורם מנחם 58.45 3258 6393 11 רמת השרון
3 בן שמואל אשר - רז בן-ציון 54.69 5160 4056 9 ת"א - בית הלוחם אפקה
4 גלברד מרדכי - פולק ג'ו 51.50 612 23835 7 נהריה - לב הצפון/ת"א - בית הלוחם אפקה
5 בראונשטיין יעל - אליהו סיגל 51.22 14651 17903 6 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
6 מצא שמואל - פין מלקולם 50.987 19699 1336 5 רמת השרון
7 שקד תלמה - ורם חיה 50.985 6376 8983 4 רמת השרון
8 טל-שחר עופר - גל ויגלר אורית 49.35 21323 15388   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
9 צבעון אבי - לבינסקי יעל 49.09 11859 18016   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
10 פלמן גילה - פפיאן בן-יהודה קרינה 48.46 8132 15117   ת"א - בית הלוחם אפקה/ראשון לציון
11 ישראלי דן - לאו קרול 48.41 14669 41829   סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
12 גולובי שרי - עילם משה 46.28 12859 8972   ת"א - בית הלוחם אפקה
13 נחום ניסים - אבידור יהודה 45.88 4558 6886   ת"א - בית הלוחם אפקה
14 זמיר גורי - זומר יגאל 45.12 40655 6766   ת"א - בית הלוחם אפקה
15 צפריר חיה - כהן שלמה 44.49 9697 11268   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
16 אלפרוביץ חיה - חובב ג'נט 42.38 10846 13106   לא חבר בהתאגדות