Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
ימי שלישי - ערב
מושב 4 מתוך 4 תאריך: 25/02/20 סניף: הלוחם אפקה מקדם: 13.32
מנהל תחרות: מינץ יעקב

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 לבל טליה - לויתן שרה 61.59 10397 23836 13 נהריה - לב הצפון/ת"א - בית הלוחם אפקה
2 עצמון נורית - סדן נגה 59.30 19138 17024 10 רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
3 קרסו יעקב - נאמן אריה 59.02 6312 8734 8 ת"א - בית הלוחם אפקה
4 ברוור נדב - בריפמן מיכאל 58.18 19510 2776 7 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - כיכר המדינה
5 ליפין סוזי - כליף אילנה 57.66 4923 11003 5 ת"א - אביבים/רמת השרון
6 אלה סו - שפי חיה 54.18 16521 14509 4 רמת השרון
7 שוורץ אבי - בירקנפלד רוני 51.74 423 8391 3 רמת השרון
8 חיות אבי - בן שמחון אמליה 51.00 5366 23108 3 ת"א - אביבים
9 גביש יורם - לייפר רולנדה 50.95 9773 9888 2 רמת השרון
10 ארצי מרגלית - בלס יהודית 47.92 3347 1187   ת"א - בית הלוחם אפקה
11 בן בסט גלילה - כסיף דפנה 43.53 12514 18218   ת"א - בית הלוחם אפקה
12 צמח כמי - אלון אדל 43.37 17976 17028   רמת השרון/רמת גן - ברידג' 4 פאן
13 פרחי לינה - בסן לינה 40.72 15050 7676   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
13 מיטלמן אפרים - מידד דורון 40.72 19912 13-15   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
15 פיק מיכל - בן-דוד לאה 30.13 7318 7319   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 בראונשטיין יעל - אליהו סיגל 62.67 14651 17903 13 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
2 נחום ארז - וינר שמואל 57.73 22567 19458 10 ת"א - בית הלוחם אפקה
3 שלומי טובית - לוטן אביבה 56.66 11528 10802 8 ת"א - בית הלוחם אפקה
4 זמיר גורי - זומר יגאל 54.17 40655 6766 7 ת"א - בית הלוחם אפקה
5 כהן שמואל - עזורי איוון 52.53 4938 2425 5 רמת גן - ברידג' 4 פאן/ת"א - בית הלוחם אפקה
6 דנציגר אלכס - ורם מנחם 51.88 3258 6393 4 רמת השרון
7 סיוני מרדכי - גולובי שרי 50.93 11418 12859 3 ת"א - בית הלוחם אפקה
8 וולפיילר שרה - קסירר אסתר 50.72 41638 10117 3 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
9 מצא שמואל - פין מלקולם 50.19 19699 1336 2 רמת השרון
10 שכטר קרין - שכטר דב 48.78 9073 9074   ת"א - כיכר המדינה
11 בן שמואל אשר - רז בן-ציון 48.48 5160 4056   ת"א - בית הלוחם אפקה
12 פורת גילה - שושני אוה 45.91 6096 40443   רמת השרון/השרון
13 צבעון אבי - לבינסקי יעל 42.61 11859 18016   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
14 צפריר חיה - כהן שלמה 41.99 9697 11268   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
15 סחר יונה - שור יעקב 35.57 41919 41900   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון