Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
ימי חמישי בערב
מושב 1 מתוך 4 תאריך: 06/02/20 סניף: הלוחם אפקה מקדם: 13.85
מנהל תחרות: מינץ יעקב

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 ארצי מרגלית - בלס יהודית 66.89 3347 1187 13 ת"א - בית הלוחם אפקה
2 פרחי לינה - נאמן אריה 65.96 15050 8734 11 ת"א - בית הלוחם אפקה
3 קוזיק סוניה - בן עמי יעקב 65.24 20776 9021 9 ת"א - כיכר המדינה
4 גיא חנה - לויתן שרה 61.27 9306 23836 7 ת"א - בית הלוחם אפקה
5 זמיר גורי - וינר שמואל 57.09 40655 19458 6 ת"א - בית הלוחם אפקה
6 פולק ג'ו - ליפין סוזי 56.80 23835 4923 4 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
7 עזורי איוון - שיראזי שושנה 51.35 2425 5801 4 ת"א - בית הלוחם אפקה
8 צווייג יחזקאל - אלון הדסה 49.83 13700 7835   ת"א - אביבים
9 פיק מיכל - בן-דוד לאה 47.14 7318 7319   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
10 לחובר יצחק - אלון יהודה 44.26 5398 4176   ת"א - בית הלוחם אפקה
11 ירון צבי - עילם משה 43.03 2767 8972   רמת גן - ברידג' 4 פאן/ת"א - בית הלוחם אפקה
12 גולובי שרי - לבינסקי יעל 41.97 12859 18016   ת"א - בית הלוחם אפקה
13 קרסו יעקב - צווקר מריאנה 41.66 6312 2943   ת"א - בית הלוחם אפקה
14 נאור אירית - אללוף אסתר 41.41 12215 19470   ת"א - בית הלוחם אפקה
15 קסירר אסתר - וולפיילר שרה 41.33 10117 41638   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
16 גביש יורם - לייפר רולנדה 26.54 9773 9888   רמת השרון
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 לבנה דורון - כליף אילנה 65.81 9605 11003 13 רחובות/רמת השרון
2 זומר יגאל - מיטלמן אפרים 64.73 6766 19912 11 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
3 שגיב אירית - אטלס יעקב 63.37 15817 2467 9 נס ציונה
4 רז בן-ציון - אנטין דוד 55.45 4056 3524 7 ת"א - בית הלוחם אפקה
5 חייט קלרה - סיוני מרדכי 51.11 6954 11418 6 ת"א - בית הלוחם אפקה
6 דנציגר אלכס - ורם מנחם 50.30 3258 6393 4 רמת השרון
7 עזרא משה - מנחם אבינועם 50.19 7291 8888 4 ת"א - אביבים/נס ציונה
8 ללוש יעל - מיוחס מושיקו 49.95 13303 14777   חולון - הקנטרי/נס ציונה
9 אטס יצחק - נוה יאיר 49.39 10111 1326   רמת השרון
10 שקד תלמה - ורם חיה 48.81 6376 8983   רמת השרון
11 בודובסקי דני - קורדובה הנרי 48.48 16165 1378   רמת השרון
12 חובב ג'נט - אלפרוביץ חיה 43.59 13106 10846   לא חבר בהתאגדות
13 צפריר חיה - כהן שלמה 40.72 9697 11268   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
14 מינסקי מנחם - מינסקי אסתר 36.85 16289 16288   ת"א - בית הלוחם אפקה
15 גולדפינגר חנה - כסיף דפנה 30.14 5511 18218   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה