Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
ימי חמישי בערב
מושב 2 מתוך 4 תאריך: 13/02/20 סניף: הלוחם אפקה מקדם: 13.94
מנהל תחרות: מינץ יעקב

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 פולק ג'ו - ליפין סוזי 65.53 23835 4923 14 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
2 נחום ארז - רשף דבורה 64.41 22567 1665 11 ת"א - בית הלוחם אפקה
3 גיא חנה - לויתן שרה 58.92 9306 23836 9 ת"א - בית הלוחם אפקה
4 רז בן-ציון - בלס רמי 56.58 4056 1188 7 ת"א - בית הלוחם אפקה
5 ארצי מרגלית - בלס יהודית 53.22 3347 1187 6 ת"א - בית הלוחם אפקה
6 זמיר גורי - וינר שמואל 52.10 40655 19458 5 ת"א - בית הלוחם אפקה
7 גולובי שרי - לבינסקי יעל 50.98 12859 18016 4 ת"א - בית הלוחם אפקה
8 ברודט ירח - ברודט ענת 49.69 17868 14107   רמת השרון
9 טל אלה - סבו אהובה 49.64 9215 708   ת"א - בית הלוחם אפקה
10 ירון צבי - עילם משה 46.92 2767 8972   רמת גן - ברידג' 4 פאן/ת"א - בית הלוחם אפקה
11 גביש יורם - לייפר רולנדה 45.45 9773 9888   רמת השרון
12 נאור אירית - אללוף אסתר 43.37 12215 19470   ת"א - בית הלוחם אפקה
13 עזורי איוון - שיראזי שושנה 43.25 2425 5801   ת"א - בית הלוחם אפקה
14 אופנהיים נגה - גולומב יורם 43.06 42058 6553   הרצליה - פיתוח/רחובות
15 קייזמן לילי - קרסו יעקב 41.74 41341 6312   ת"א - בית הלוחם אפקה
16 חובב ג'נט - אלפרוביץ חיה 35.55 13106 10846   לא חבר בהתאגדות
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 לבל טליה - גלברד מרדכי 59.13 10397 612 14 נהריה - לב הצפון
2 ללוש יעל - מיוחס מושיקו 57.89 13303 14777 11 חולון - הקנטרי/נס ציונה
3 חייט קלרה - סיוני מרדכי 55.66 6954 11418 9 ת"א - בית הלוחם אפקה
4 שגיב אירית - אטלס יעקב 55.48 15817 2467 7 נס ציונה
5 מינץ יעקב - רוטשטיין אדלה 52.77 175 2788 6 רמת השרון
6 לביא נירה - בן נון נון אביבה 52.08 14641 19027 5 ת"א - אביבים
7 פרחי לינה - נאמן אריה 51.31 15050 8734 4 ת"א - בית הלוחם אפקה
8 דורי צביה - דורי ישראל 50.81 4507 4506 3 ת"א - בית הלוחם אפקה
9 בן בסט מלאכי - בן בסט גלילה 50.36 12515 12514 2 ת"א - בית הלוחם אפקה
10 סדן נגה - סדן יעל 50.12 17024 10855 2 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
11 שלומי טובית - יולזרי ישראל 49.62 11528 42145   ת"א - בית הלוחם אפקה
12 אטס יצחק - נוה יאיר 49.24 10111 1326   רמת השרון
13 שפט מירי - פורת גילה 44.63 5231 6096   ת"א - כיכר המדינה/רמת השרון
14 זומר יגאל - מיטלמן אפרים 42.29 6766 19912   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
15 ברוור נדב - בריפמן מיכאל 40.01 19510 2776   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - כיכר המדינה
16 קסירר אסתר - וולפיילר שרה 39.02 10117 41638   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה