תוצאות מושב (פרונטלי)
שלישי מייזנר פברואר | |||
מושב 4 מתוך 4 | תאריך: 25/02/20 | סניף: ויצו פתח תקוה | מקדם: 8.38 |
מנהל תחרות: בשביץ ראובן | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | טראו ויויאן - זילבר ריטה | 63.070 | 40238 | 9182 | 11 | פ"ת - ויצו/ לא חבר בהתאגדות |
2 | בלס אביבה - לנדסברג ריבה | 60.800 | 11586 | 5301 | 9 | פ"ת - ויצו |
3 | מילר בני - בנישטי שלמה | 59.660 | 18358 | 18360 | 7 | פ"ת - ויצו |
4 | בראל ורדה - ריץ לודמילה | 59.280 | 24420 | 41371 | 5 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ לא חבר בהתאגדות |
5 | מריל שמוליק - נדיב רבקה | 51.520 | 41220 | 1509 | 4 | פ"ת - ויצו/ לא חבר בהתאגדות |
6 | פרידלנדר יהודית - שגיב אברהם | 50.760 | 13663 | 13794 | 3 | פ"ת - ויצו |
7 | ליכטנשטיין שולי - דורון שרה | 50.000 | 17584 | 17583 | 3 | לא חבר בהתאגדות |
8 | דואניס אנט - דניאל עליזה | 49.430 | 17249 | 20440 | פ"ת - ויצו | |
9 | דרורי רינה - שחם נינה | 48.670 | 18155 | 16715 | פ"ת - ויצו/ לא חבר בהתאגדות | |
10 | בכר אורה - נוסבאום אינגה | 48.110 | 2205 | 13254 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו | |
11 | זומר אהרון - מילנר חיה | 47.540 | 24413 | 9800 | פ"ת - ויצו/ לא חבר בהתאגדות | |
12 | תשובה נסים - תשובה שרה | 47.160 | 464 | 16432 | פ"ת - ויצו | |
13 | אטינגר דפנה - וכטנברג אביבה | 43.560 | 41370 | 17182 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו | |
14 | ברי צילה - פסטרנק פנחס | 37.310 | 19252 | 19333 | פ"ת - ויצו | |
15 | ארליך יהודה - רוזנטל ענבל | 33.140 | 40364 | 40363 | סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | דדבקש רות - מור חנה | 63.640 | 10731 | 16542 | 11 | פ"ת - ויצו/ לא חבר בהתאגדות |
2 | קרוק אסתר - קרוק רוברט | 63.450 | 4719 | 4718 | 9 | פ"ת - ויצו/ לא חבר בהתאגדות |
3 | מנדלסון אורי - ליפשיץ אורי | 57.950 | 9162 | 17329 | 7 | פ"ת - ויצו/ לא חבר בהתאגדות |
4 | כהן יואל - איבשיץ בתיה | 56.060 | 18153 | 10552 | 5 | פ"ת - ויצו |
5 | מרקוס אסתר - מרקוס דינו | 54.730 | 13263 | 13264 | 4 | פ"ת - אם המושבות/ לא חבר בהתאגדות |
6 | פירט סימה - פירט גדעון | 52.840 | 12093 | 12094 | 3 | לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו |
7 | פלג מנחם - אטיא שמואל | 52.460 | 13506 | 18311 | 3 | פ"ת - ויצו |
8 | בר-און צפורה - קרני בלהה | 49.430 | 13827 | 16043 | פ"ת - ויצו | |
9 | בן-גל יצהר - לב פאול | 48.480 | 14762 | 8788 | לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן | |
10 | סער יעל - סער יעל | 47.540 | 40241 | 40241 | פ"ת - ויצו | |
11 | פרידמן ג'ולי - לבנדה עדנה | 47.160 | 41752 | 17185 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו | |
12 | דר צבי - בר תקוה דן | 41.100 | 16898 | 17252 | פ"ת - ויצו | |
13 | מוכתר עובדיה - ורובל אריה | 38.830 | 41944 | 42773 | לא חבר בהתאגדות | |
14 | אבנר דרורה - לופו חוה | 38.450 | 19717 | 24354 | לא חבר בהתאגדות | |
15 | יונגר שרה - כץ תלמה | 37.880 | 42782 | 90-09 | לא חבר בהתאגדות |