תוצאות מושב (פרונטלי)
ימי שישי אחה"צ - פברואר 2020 | |||
מושב 3 מתוך 4 | תאריך: 21/02/20 | סניף: כיכר המדינה ת"א | מקדם: 14.64 |
מנהל תחרות: בריפמן אפרים | |||
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | מושקוביץ תמר - מושקוביץ עידו | 67.660 | 1368 | 25000 | 22 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
2 | שוורץ כוכבה - גוטמן הנרי | 62.780 | 399 | 13774 | 18 | ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות |
3 | פורם פרידה - מנחם אבינועם | 58.820 | 4912 | 8888 | 14 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ת"א - אביבים |
4 | אזולאי דוד - מרמלשטיין חיה | 56.610 | 12555 | 2399 | 11 | ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות |
5 | לויט רפאל - לויט יולי | 56.240 | 3565 | 3566 | 9 | לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
6 | גרסטנר גל - פרידן איבון | 56.020 | 17919 | 24533 | 7 | נס ציונה/ לא חבר בהתאגדות |
7 | בלס אביבה - קפון לבנה | 55.700 | 11586 | 7155 | 6 | פ"ת - ויצו/רחובות |
8 | שורר צבי - אייזיק פנינה | 55.230 | 20822 | 14677 | 5 | כפר סבא/ לא חבר בהתאגדות |
9 | קולבר אריה-ליאון - ברעם רן | 54.360 | 15473 | 18440 | 4 | ת"א - אביבים |
10 | אטוויל ז'אן-פול - אנגל יוסי | 54.240 | 41800 | 991 | 3 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
11 | בלסיאנו אלי - קאופמן יהודה | 53.970 | 19067 | 27 | 2 | נס ציונה/רחובות |
12 | קלמן רינה - גינסברג נתליה | 53.680 | 3855 | 3339 | 2 | ת"א - אביבים |
13 | טיקולסקי עמיקם - סולומון אברהם | 53.230 | 5460 | 10100 | 2 | לא חבר בהתאגדות |
14 | ארואץ אבי - אברנוק חוה | 52.360 | 4810 | 3337 | 1 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
15 | פלץ ברברה - פרייזר שולמית | 51.840 | 4463 | 23590 | 1 | ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות |
16 | ביכלר גרדה - טופרובר יוכבד | 50.800 | 4321 | 67 | 1 | ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות |
17 | מילנר נאוה - מילנר אלכס | 48.290 | 2855 | 2856 | לא חבר בהתאגדות | |
18 | שאבי יעל - פרודן כוכבת | 47.490 | 255 | 375 | ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות | |
19 | סולניק אריה - בלאט לובומיר | 45.560 | 3038 | 16453 | ת"א - אביבים | |
20 | גלנטי עמית - בקר ג'ני | 45.450 | 41960 | 41452 | לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט | |
21 | עוזיאל אסתר - קוזיק סוניה | 45.110 | 15958 | 20776 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה | |
22 | אטוויל שנטל - ערמי רות | 45.080 | 41801 | 4512 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון | |
23 | ניצן רינה - גלט אהרון | 43.500 | 20459 | 40141 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים | |
24 | רוזובסקי נילי - רוזובסקי אפרים | 43.310 | 9569 | 8593 | לא חבר בהתאגדות | |
25 | בולוז רודק - אלוני יוסף | 41.400 | 40956 | 8448 | לא חבר בהתאגדות | |
26 | בונהרט אילנה - זוק לובה | 40.700 | 1213 | 20994 | ת"א - אביבים/רמת השרון | |
27 | מלר יולנטה - ורונסקי ריצרד | 37.420 | 14467 | 14468 | ת"א - אביבים | |
28 | עורקבי אליהו - אליגון חנה | 37.180 | 15699 | 41778 | לא חבר בהתאגדות | |
29 | נורדמן תקוה - צחייק שושנה | 34.840 | 8968 | 12945 | לא חבר בהתאגדות |