תוצאות מושב (פרונטלי)
ימי ראשון - ערב - מרץ | |||
מושב 2 מתוך 5 | תאריך: 01/03/20 | סניף: סביון-קרית אונו | מקדם: 11.70 |
מנהל תחרות: שחר קובי | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | פאור אליהו - פאור צביה | 63.290 | 3050 | 4040 | 13 | סביון - קרית אונו |
2 | פרי אלי - לנדאו גדי | 62.470 | 14662 | 24023 | 10 | סביון - קרית אונו |
3 | סגל שרה - שווץ לאה | 57.200 | 17420 | 10869 | 8 | סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות |
4 | קרב נורית - קמחין נורית | 53.460 | 10327 | 41354 | 7 | לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו |
5 | קלפקה חזי - זהר שרה | 51.330 | 20017 | 10958 | 5 | פ"ת - אם המושבות |
6 | גכטמן ג'קלין - ינובסקי טובה | 51.000 | 21468 | 19630 | 4 | לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו |
7 | שניצר אריה - גלילי שלמה | 50.210 | 7722 | 21102 | 3 | סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות |
8 | גורטלר לאה - רוזנצוייג אסתר | 49.860 | 16557 | 1148 | סביון - קרית אונו | |
9 | מימון שרית - יקיר דני | 49.590 | 17412 | 19116 | סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות | |
10 | סימבליסטה ג'ורג' - פדון עמליה | 49.540 | 16433 | 8425 | סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים | |
11 | לב שמואל - קציר דיתה | 48.670 | 2848 | 1064 | סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות | |
12 | אילת מיכאל - פוקסמן ירחמיאל | 46.060 | 13246 | 1750 | סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות | |
13 | סברלו מרי - ליברמן ארנון | 43.200 | 7711 | 40047 | סביון - קרית אונו | |
14 | סגל מירון - בר מיכאלה | 41.890 | 4319 | 41394 | לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו | |
15 | גור משה - מילנר חיה | 41.480 | 13928 | 9800 | רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות | |
16 | וילנר מרים - ברחודר דרור | 41.180 | 42391 | 24495 | לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | כהן-טל ישי - כהן מאיר | 66.960 | 688 | 1037 | 13 | לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו |
2 | גוטמן בטי - זומר אהרון | 55.910 | 17236 | 24413 | 10 | סביון - קרית אונו/פ"ת - ויצו |
3 | בובל סרגיי - מנשה יעקב | 55.660 | 24150 | 16040 | 8 | לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו |
4 | טובים רחל - אילת מלכה | 55.490 | 7725 | 13247 | 7 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/סביון - קרית אונו |
5 | בן-דוד רוני - שפירא ירון | 54.920 | 7728 | 2963 | 5 | סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות |
6 | נסלרוט אברהם - חכימי תמר | 54.680 | 8393 | 2427 | 4 | סביון - קרית אונו |
7 | שמש סמי - שמש רותי | 53.750 | 18561 | 18560 | 3 | סביון - קרית אונו |
8 | ולטר עופר - קוליש חנן | 51.150 | 17576 | 17574 | 3 | לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו |
9 | נסלרוט חגית - לידור דניאלה | 50.000 | 10391 | 2632 | 2 | סביון - קרית אונו |
10 | קוסטיס ג'וש - שרון זמירה | 49.740 | 23946 | 19117 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות | |
11 | תמרי גדי - כהן מיקי | 49.310 | 1448 | 18004 | רמת השרון/סביון - קרית אונו | |
12 | בואנו אביב - קופילוב אלי | 45.940 | 40714 | 10734 | לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו | |
13 | גרינגרד נדב - פלדמן יהודה | 44.420 | 2823 | 41177 | סביון - קרית אונו | |
14 | ארידור לילי - פרוסט דליה | 42.250 | 13637 | 22666 | ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו | |
15 | ג'קמן לילית - אביב עופר | 37.040 | 11161 | 42032 | מודיעין/ר"ג - מרום נווה | |
16 | רטר דורון - רטר יוסי | 32.770 | 41492 | 40441 | ירושלים/ לא חבר בהתאגדות |