Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
ימי שלישי ערב
מושב 1 מתוך 5 תאריך: 03/03/20 סניף: הלוחם אפקה מקדם: 14.19
מנהל תחרות: מינץ יעקב

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 ליפין סוזי - לבנה דורון 60.42 4923 9605 14 ת"א - אביבים/רחובות
2 אליהו סיגל - בראונשטיין יעל 58.36 17903 14651 11 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
3 אמדו דליה - נויפלד שולמית 56.43 40356 17023 9 ר"ג - מרום נווה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
4 פולק ג'ו - גלברד מרדכי 55.64 23835 612 7 ת"א - בית הלוחם אפקה/נהריה - לב הצפון
5 כסיף דפנה - בן בסט גלילה 55.35 18218 12514 6 ת"א - בית הלוחם אפקה
6 גלר אורי - בואנו יעקב 55.26 209 200 5 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
7 קרסו יעקב - נאמן אריה 52.58 6312 8734 4 ת"א - בית הלוחם אפקה
8 עזורי איוון - כהן שמואל 51.77 2425 4938 3 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
9 ענבר ציפורה - חייט קלרה 50.64 4053 6954 2 ת"א - בית הלוחם אפקה
10 ארצי מרגלית - בלס יהודית 49.26 3347 1187   ת"א - בית הלוחם אפקה
11 גביש יורם - לייפר רולנדה 48.97 9773 9888   רמת השרון
12 לבל טליה - לויתן שרה 48.17 10397 23836   נהריה - לב הצפון/ת"א - בית הלוחם אפקה
13 ויאלגוס פרלה - אללוף אסתר 47.14 23306 19470   ת"א - בית הלוחם אפקה
14 זמיר גורי - זומר יגאל 42.13 40655 6766   ת"א - בית הלוחם אפקה
15 פיק מיכל - בן-דוד לאה 38.51 7318 7319   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
16 פרחי לינה - בסן לינה 30.13 15050 7676   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 שגיב אירית - אטלס יעקב 64.69 15817 2467 14 נס ציונה
2 נחום ניסים - אבידור יהודה 64.59 4558 6886 11 ת"א - בית הלוחם אפקה
3 פלמן גילה - פפיאן בן-יהודה קרינה 63.92 8132 15117 9 ת"א - בית הלוחם אפקה/ראשון לציון
4 ברוור נדב - בריפמן מיכאל 53.51 19510 2776 7 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - כיכר המדינה
5 דנציגר אלכס - ורם מנחם 52.89 3258 6393 6 רמת השרון
6 סחר יונה - שור יעקב 52.20 41919 41900 5 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
7 הכרמלי אמליה - מוסקוביץ הקטור 51.28 8688 9130 4 ת"א - אביבים
8 נחום ארז - וינר שמואל 51.13 22567 19458 3 ת"א - בית הלוחם אפקה
9 רז בן-ציון - בן שמואל אשר 50.66 4056 5160 2 ת"א - בית הלוחם אפקה
10 שוורץ אבי - בירקנפלד רוני 46.11 423 8391   רמת השרון
11 אלון אדל - צמח כמי 46.06 17028 17976   רמת גן - ברידג' 4 פאן/רמת השרון
12 שלומי טובית - לוטן אביבה 42.77 11528 10802   ת"א - בית הלוחם אפקה
13 פין מלקולם - מצא שמואל 42.59 1336 19699   רמת השרון
14 זמיר יוסי - פורת גילה 42.09 41688 6096   רמת השרון
15 לבינסקי יעל - צבעון אבי 38.98 18016 11859   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
16 וולפיילר שרה - קסירר אסתר 36.17 41638 10117   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון