Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
Israeli Pairs BBO - 7.4.20
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 07/04/20 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 13.63
מנהל תחרות: מאיר אוריה
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 ירוס מיכאל - בן נחום גילי 69.16 40706 17526 20 חיפה כרמל
2 טרגן אפרים - זיכרמן דוד 67.43 3354 970 16 ב"ש - חברי הנגב
3 הראל משה - כץ אוולין 66.91 10120 17201 13 רעננה - הקנטרי/חולון - הקנטרי
4 גבאי רפי - זנו מרים 64.78 18234 18233 10 ירושלים
5 חן ליאת - הרבסט אילן 64.39 17491 5935 8 טבעון
6 בלאט לובומיר - זומר אילן ד"ר 62.69 16453 14359 7 ת"א - כיכר המדינה
7 זמיר עמי - אלספל חנן 61.90 19705 16044 5 השרון
8 מוזס דני - קניגסברג מודי 61.80 422 473 4 ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
9 ידלין ישראל - בנבניסטי רונן 60.56 468 23717 4 פולג- ברידג' פוינט
10 בנין בר רוני - פכטמן רון 59.75 1457 14659 4 השרון
11 אלון הדסה - צווייג יחזקאל 59.72 7835 13700 4 ת"א - אביבים
12 ידלין דורון - ליבסטר בני 58.58 4830 3642 4 פ"ת - אם המושבות/השרון
13 אביב נועה - אביב זאב 57.78 41284 23419 4 השרון
14 גל טיבור - גבע עמיחי 57.67 13841 1856 3 קריות/נהריה - לב הצפון
15 ארבל דייויד - עומר זך 57.59 6534 1814 3 כפר תבור/עמק יזרעאל
16 בראונשטיין יעל - לויט יולי 57.24 14651 3566 3 ת"א - כיכר המדינה
17 שלומוביץ לידיה - שלומביץ אברהם 57.12 23583 22778 3 פולג- ברידג' פוינט
18 שחל אריה - לאור דניאל 56.65 11897 723 2 כפר סבא
19 חיות אבי - בן שמחון אמליה 56.63 5366 23108 2 ת"א - אביבים
20 דנק שחר - דנק עומר 56.49 23742 42114 2 עמק יזרעאל
21 ברוידא שרה - קרביץ אירית 55.63 16556 4419 2 סביון - קרית אונו/רמת גן - ברידג' 4 פאן
22 אבנת יוסי - אבנת רן 55.28 41920 23932 2 אילת/עמק יזרעאל
23 דוד אליהו - בנימין סלביה 54.42 11385 10037 2 רמת השרון
24 וכט רפאל - נוה גל 54.33 3191 18889 2 רמת השרון
25 ויסר חיים - פול יואכים 54.25 4173 4172 2 אילת
26 פרץ פולדי - יזהר רפי 54.12 15460 15459 1 כפר מרדכי
27 שפרן אגי - לויתן אירנה 53.64 17035 18470 1 תת סניף מועדון יבנה
28 בלו אבי - קרביץ אריה 53.33 7954 4418 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן
29 מיטלס חניתה - אור-עד יאיר 52.92 8418 1466 1 ת"א - אביבים
30 פרידמן טליה - ולרשטיין בתיה 52.804 41397 42504 1 קיסריה
31 קוטב שושנה - לוי שלמה 52.801 17489 18664 1 טבעון - רקפת
32 וייסבלום כלנית - רייכמן יוסי 52.64 14706 746 1 כפר סבא
33 שפירא דני - שפירא ורדה 52.37 18763 18764 1 רמת השרון
34 קרטר בובי - שמעון ציפי 51.78 14734 744 1 פולג- ברידג' פוינט
35 שוובה דני - חיבה ראובן 51.69 13866 8012 1 פ"ת - אם המושבות
36 קרביאן מרדכי - לנדה בנימין 51.65 9315 23597 1 ת"א - אביבים
37 סטרן דוד - אולסבורג ברנרד 51.29 23901 24172 1 רעננה - ההגנה
38 אהרוני עדה - אהרוני אבי 50.50 24880 4587 1 חיפה כרמל
39 זלבה אבי - שיפטר שושי 50.31 2074 9198 1 רמת השרון
40 הרבסט אפרת - הרבסט מיכאלה 49.88 40721 5638   פולג- ברידג' פוינט
41 ברזילי ליאורה - פרי סוזנה 49.51 17093 22920   י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
42 ורד רונית - רייכמן ברכה 49.50 17425 747   כפר סבא
43 Yknip - גוטפריד שי 49.46 Yknip 17756   לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
44 לונדון אילנה - לונדון רן 49.40 40052 40053   ב"ש - בית הברידג'
45 רוזנטל אבי - בן-אפרים רן 48.95 17556 4103   ירושלים
46 כהן-טל ישי - נסלרוט אברהם 48.86 688 8393   סביון - קרית אונו
47 פגי לוטי - קופלביץ דולי 48.54 4917 22490   פ"ת - אם המושבות
48 אנטין דוד - אנדרמן ד"ר דוריאן 48.37 3524 15338   ת"א - בית הלוחם אפקה/רחובות
49 פז שרה - פן אסתר 48.35 8631 5520   רמת השרון
50 ניימן עירית - שנפ מאיה 48.02 7738 23993   ירושלים/רמת השרון
51 רחימי רחמים - דימנט נעם 47.43 13241 2297   רחובות
52 המבורגר חנה - המבורגר אבישי 47.41 21965 21760   רעננה - ההגנה
53 טאוב זאב - מנדר ענת 47.32 10750 40603   כרמיאל
54 שבתאי אלי - בודניק יוסי 46.55 23552 14978   אשדוד
55 מירון ישראל - פרחי ורדה 46.51 12690 17026   רמת השרון
56 עוזר מיכל - רביב דוד 46.22 16079 21800   מודיעין
57 שגב מנחם - אופנהיים נגה 46.09 24493 42058   ראשל"צ - בית מכבי/הרצליה - פיתוח
58 גיסין איתן - רבינוביץ' יונתן 45.81 41972 40489   מודיעין/פ"ת - אם המושבות
59 לוי יהושע - נתן מינה 45.13 23737 15086   מועדון הברידג' רחובות/רחובות
60 ארבל אליאס - מולוקנדוב לאורה 44.71 23996 40808   ב"ש - חברי הנגב/ב"ש - בית הברידג'
61 בלייר שלום - חוטר משה 44.59 40715 6813   מבואות חרמון
62 קלר יצחק - שינבאום שלמה 44.36 9105 23421   פ"ת - אם המושבות
63 שכטר קרין - שכטר דב 44.00 9073 9074   ת"א - כיכר המדינה
64 גוטמן חיים - מיטרני טובי 43.69 11034 11033   ראשון לציון
65 ויינברג ליאורה - פדהצור פועה 43.62 19886 18142   ירושלים/טבעון - רקפת
66 הורוביץ חנה - זמיר דיצה 43.38 13107 16208   ת"א - אביבים
67 בר-שוע רן - פישמן אדי 42.62 7811 16060   השרון
68 מעוז סמדר - מעוז גסטון 42.42 42531 42530   נהריה - לב הצפון
69 ברנר אילנה - פרידלנדר אהוד 41.71 1456 4648   ת"א - אביבים/נהריה - לב הצפון
70 בר-יוסף גדי - בר-יוסף נעמי 41.58 18305 18276   טבעון - רקפת
71 אמבר אסתי - רון תמר 41.43 42065 40278   ב"ש - בית הברידג'
72 גוטפריד ורדה - קצ'ר מרגלית 41.14 20384 40158   פולג- ברידג' פוינט
73 אשכנזי אברהם - שפירא דוד 40.54 24937 40332   רעננה - ההגנה
74 פישר אבי - פישר חנה 40.47 20916 20915   נהריה - לב הצפון
75 אור מאיר ציפי - לייכטר שרית 39.90 21347 23998   ב"ש - חברי הנגב
76 אפק נדב - שחם רועי 39.89 40467 24981   פתח תקווה - ברידג' קורס
77 גורטלר לאה - גורטלר יוסף 39.32 16557 24499   סביון - קרית אונו
78 עזוז גילדה - ורניה כרמל 39.28 24167 24601   ת"א - אביבים
79 פורר רוניה - קראוטגמר ארנון 39.10 16137 40536   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
80 קנידל חוליו - וורך יגאל 38.55 1713 2177   קיבוצי דרום
81 אלדר יורם - ברק שמעון 38.52 23133 22033   רעננה - ההגנה/השרון
82 מאיר אברהם - מאיר דבורה 38.14 17981 17982   ראש העין - גל
83 וינוגרד עודד - קליינר טניה 37.61 40551 40687   ירושלים
84 גרשון עודד - בר יוסף עקיבא 28.59 8104 22055   חיפה כרמל