Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
Israel Pairs BBO - 15.4.20
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 15/04/20 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 12.92
מנהל תחרות: מאיר אוריה
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 הירש עדה - ברש צבי 73.61 6075 2570 20 קיסריה
2 צביקל אריה - מלצר מרגלית 66.74 10550 9174 16 נתניה/פולג- ברידג' פוינט
3 שפט ברכה - שחל אריה 64.17 5164 11897 13 כפר סבא
4 קונפינו יוסי - ארנון לואי 64.08 6516 3425 10 רמת גן - ברידג' 4 פאן/פולג- ברידג' פוינט
5 נסלרוט אברהם - כהן-טל ישי 63.23 8393 688 8 סביון - קרית אונו
6 סדן יעל - גולומב יורם 62.91 10855 6553 7 ת"א - אביבים/פולג- ברידג' פוינט
7 שטיימן ישראל - בני רות 62.72 1577 1011 5 פולג- ברידג' פוינט
8 שכטר קרין - שכטר דב 61.98 9073 9074 4 ת"א - כיכר המדינה
9 אשכנזי אברהם - שפירא דוד 61.96 24937 40332 4 רעננה - ההגנה
10 שטרק איתי - אלנבוגן בני 61.86 10670 26 4 רמת השרון/חיפה כרמל
11 megleren - גבאי רפי 61.78 megleren 18234 -- לא חבר בהתאגדות /ירושלים
12 וקס יעקב - שגב חן 61.33 2276 16820 4 רחובות
13 וידבסקי מיכה - איצקוביץ צבי 61.12 5856 4337 4 כפר סבא
14 אופיר רונית - וידבסקי חנה 61.11 4207 5855 4 כפר סבא
15 גינוסר עמוס - חכמה דוד 60.94 23740 20900 4 חיפה כרמל/כפר תבור
16 s044 - גלפסקי יצחק ד"ר 60.67 s044 3180 -- לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
17 יערי עוזי - סלונימסקי צבי 60.35 1449 4394 4 ת"א - כיכר המדינה
18 מולכו רז'אן - אנגל יוסי 60.17 9929 991 4 ת"א - אביבים
19 ויסר חיים - פול יואכים 59.99 4173 4172 4 אילת
20 פז שרה - וכט רפאל 59.88 8631 3191 4 רמת השרון
21 לירן ינון - יונקר מיכל 59.79 11122 13512 4 רמת גן - ברידג' 4 פאן/נהריה
22 מילצ'ן דרור - מיוחס יעקב 59.70 3655 8871 4 נס ציונה
23 ירוס מיכאל - בן נחום גילי 59.18 40706 17526 4 חיפה כרמל
24 וקסלר מיכל - בראונשטיין יעל 58.81 14485 14651 3 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
25 מוזס דני - קניגסברג מודי 58.76 422 473 3 ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
26 ברנר אילנה - פרידלנדר אהוד 58.62 1456 4648 3 ת"א - אביבים/נהריה - לב הצפון
27 גל טיבור - גבע עמיחי 58.52 13841 1856 3 קריות/נהריה - לב הצפון
28 כהן עדי - לביא שלומי 57.76 498 15132 3 נס ציונה/ת"א - אביבים
29 סוביק ויקטור - סוביק מאיה 57.50 14235 14915 3 ב"ש - בית הברידג'
30 מרקוס עידו - טרומר נדב 57.33 16571 19692 3 כפר סבא/ת"א - כיכר המדינה
31 אליהו סיגל - ארבל דייויד 57.32 17903 6534 2 ת"א - אביבים/כפר תבור
32 שטרנברג אורי - כהן יעקב 56.78 40764 42811 2 י"ם - מרכז הברידג'
33 מיקנברג אירנה - לובוצ'קוב אלכסנדר 56.66 17719 42137 2 רחובות/פתח תקווה - ברידג' קורס
34 וייס לאה - וייס מנחם 56.04 22583 6012 2 השרון
35 זמיר עמי - אלספל חנן 55.92 19705 16044 2 השרון
36 אנטין דוד - שיפטר שושי 55.82 3524 9198 2 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
37 גלבוע רוני - פרנס גיא 55.69 18162 40873 2 מבואות חרמון
38 הובר אלימלך - אברון אנית 55.67 9668 14814 2 מבואות חרמון/מודיעין
39 רחימי רחמים - דימנט נעם 55.65 13241 2297 2 רחובות
40 אבנת צח - אבנת רן 55.56 23933 23932 2 עמק יזרעאל
41 ז'אק טובה - סגל שרה 55.52 41432 17420 2 סביון - קרית אונו
42 וילר אווי - וקס גל 55.27 20249 15333 2 מודיעין
43 אביב נועה - אביב זאב 54.88 41284 23419 2 השרון
44 ברוצקי יצחק - רביב דוד 54.85 16083 21800 2 מודיעין
45 חן ליאת - הרבסט אילן 54.81 17491 5935 2 טבעון
46 כהן האורה - דגן חוה 54.58 3712 1057 2 כפר סבא
47 הרבסט אפרת - הרבסט מיכאלה 54.23 40721 5638 1 פולג- ברידג' פוינט
48 קפלן אהרון - עמיר אריה 54.08 1763 503 1 חיפה - בית הלוחם
49 קישוני יואב - קישוני דליה 53.90 14914 3344 1 ב"ש - חברי הנגב
50 גוליק איתן - גוליק אורי 53.869 1413 1414 1 הרצליה - אילה
51 אמבר אסתי - רון תמר 53.866 42065 40278 1 ב"ש - בית הברידג'
52 שוורץ אתי - שדות עמק 53.82 15310 40166 1 עמק יזרעאל
53 שוורץ כוכבה - שוחר יצחק 53.80 399 244 1 ת"א - כיכר המדינה
54 הלמר יהושע - פרוינד מיכאל 53.45 41644 23730 1 קריות
55 גור משה - מילנר חיה 53.39 13928 9800 1 סביון - קרית אונו/פ"ת - אם המושבות
56 דניאל אוסאמה - דניאל סנא 53.08 23682 40413 1 עמק יזרעאל
57 גוטפריד שי - ולפר מיכאל 53.05 17756 12213 1 פולג- ברידג' פוינט/חיפה כרמל
58 וייסבלום כלנית - רייכמן יוסי 53.03 14706 746 1 כפר סבא
59 בנין בר רוני - פכטמן רון 52.92 1457 14659 1 השרון
60 קנידל חוליו - וורך יגאל 52.62 1713 2177 1 קיבוצי דרום
61 סרוסי דוד - פיברט יוסף 52.56 5699 8778 1 אשקלון/מועצת יואב
62 גרינס יונית - שרר אתי 52.52 13960 16826 1 נס ציונה
63 כהן מאיר - לנדה בנימין 52.46 1037 23597 1 סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
64 ריינר לאה - אבני צבי 52.42 3119 41211 1 סביון - קרית אונו
65 פרסטיי ברכה - בונים רוני 52.37 41831 41837 1 אילת
66 צנעני אילנה - פלר חיים 52.36 17408 41597 1 מועדון הברידג' רחובות
67 נוה גל - כהן אילן 52.06 18889 17258 1 רמת השרון
68 גרינברג שמואל - מנדלבאום יצחק 52.05 2117 2054 1 י"ם - בית בלגיה/ירושלים
69 ראובן עמי - לנדאו שחר 51.74 5056 7819 1 כפר סבא
70 הראל אתי - כוגן שושנה 51.163 19766 18898 1 רמת השרון
71 לובינסקי יובל - בן נון נון אביבה 51.157 715 19027 1 ת"א - אביבים
72 מורן אורית - ידלין ישראל 51.06 3724 468 1 פולג- ברידג' פוינט
73 פלאי רענן - פיוטרו קלוד 50.89 6272 4492 1 רמת השרון
74 יהל נילי - חכמי מיכל 50.68 11658 3912 1 ירושלים
75 מיטלס חניתה - אור-עד יאיר 50.38 8418 1466 1 ת"א - אביבים
76 שפר אילנה - קופלביץ דולי 50.25 23397 22490 1 פ"ת - אם המושבות
77 לוי אירית - קרביאן מרדכי 50.22 17577 9315 1 ת"א - אביבים
78 סוחר יצחק - שאקי דן 50.19 14554 2090 1 קריות/נס ציונה
79 כורם שלומית - צ'רניצקי ולדימיר 50.03 23931 40032 1 טבעון - רקפת
80 שקד גדעון - שנקמן מנחם 50.01 24355 40753 1 פ"ת - אם המושבות
81 גורטלר לאה - גורטלר יוסף 49.92 16557 24499   סביון - קרית אונו
82 פורשר שמעון - רייכמן ברכה 49.66 16528 747   כפר סבא
83 ווליכמן מנחם - נוה משה 49.42 40311 23328   ראשל"צ - בית מכבי
84 קולדן יהודית - סצ'י קלר 49.20 19781 21508   ת"א - אביבים
85 שפירא דני - שפירא ורדה 49.16 18763 18764   רמת השרון
86 GER - ידדוב רמי 48.47 GER 18141   לא חבר בהתאגדות /קיסריה
87 גבע חיים - פרולינגר איל 48.23 810 19940   כפר סבא/השרון
88 מי-טל כפיר - בנבניסטי רונן 48.08 15700 23717   נס ציונה/פולג- ברידג' פוינט
89 שבת שלמה - סנה מיכה 48.07 9466 15257   פולג- ברידג' פוינט
90 וינוגרד עודד - קליינר טניה 47.97 40551 40687   ירושלים
91 רינת דיאנה - רינת יגאל 47.57 12367 12368   ת"א - כיכר המדינה
92 דנק עומר - קלי יובל 47.28 42114 7456   עמק יזרעאל
93 נוף נורית - שנפ מאיה 47.25 19212 23993   פולג- ברידג' פוינט/רמת השרון
94 וסילנקו ולנטין - מחנאי שרה 47.24 14934 23061   זכרון יעקב - עמיחי
95 שחר אילנה - רקובר איל 46.920 19952 19950   י"ם - מרכז הברידג'
96 avramb22 - כרדי אברהם 46.917 avramb22 40383   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
97 נוי רבקה - רחמים יעקב 46.90 22001 24064   נהריה - לב הצפון
98 פרץ פולדי - יזהר רפי 46.48 15460 15459   כפר מרדכי
99 גל ויגלר אורית - טל-שחר עופר 46.44 15388 21323   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
100 טימיאנקר נח - גיסין איתן 46.34 3292 41972   רחובות/מודיעין
101 בודניק רבקה - בודניק יוסי 46.3173 14977 14978   אשדוד
102 דילנברגר זיוה - קרידי אילנה 46.3171 19775 19762   פ"ת - אם המושבות/רמת השרון
103 רוזנס יהודית - רוזנס מיקי 46.262 5996 6221   פולג- ברידג' פוינט
104 קוסטו יצחק - גריזים יורם 46.259 13355 11120   תת סניף מועדון יבנה
105 נבון משה - אפלבאום ערן 45.94 18937 23127   ערד/מודיעין
106 גלילי אורלי - פיסטינר ציפורה 45.65 12826 12898   רחובות/אשדוד
107 שבתאי אלי - קוסטו דורית 45.49 23552 24143   אשדוד/תת סניף מועדון יבנה
108 כהן נילי - בקיש רמי 45.40 11594 9897   חולון - הקנטרי
109 שושן איתמר - סימבליסטה ג'ורג' 45.39 22384 16433   סביון - קרית אונו
110 אליאש יצחק - cplan 45.37 8948 cplan   מודיעין/ לא חבר בהתאגדות
111 גוטליב תמי - סבירסקי אהוד 45.02 23149 40436   השרון/רעננה - ההגנה
112 טאוב זאב - מנדר ענת 44.95 10750 40603   כרמיאל
113 סגיב מירה - שוהם יורם 44.34 9011 40726   סביון - קרית אונו
114 לבנהר הגר - לבנהר אביגדור 44.06 40149 40150   עמק יזרעאל
115 לייכטר שרית - מירון מאירה 44.05 23998 21326   ב"ש - חברי הנגב
116 פרחי ורדה - שיף מכאלה 43.84 17026 21078   רמת השרון
117 מינסטר ענת - מלכנר זאב 43.78 21332 23995   ב"ש - חברי הנגב/ב"ש - בית הברידג'
118 דוד אליהו - בנימין סלביה 43.69 11385 10037   רמת השרון
119 גל שולמית - גל יוסי 43.09 15046 6038   ראש העין - גל
120 וילקנסקי אבנר - וילקנסקי כרמלה 42.83 23532 23531   פולג- ברידג' פוינט
121 פיקסל יואב - רגב אלה 42.80 40018 19978   עמק יזרעאל/טבעון - רקפת
122 וינשטיין נילי - קצ'ר מרגלית 42.68 42274 40158   פולג- ברידג' פוינט
123 בן-אפרים רן - רוזנטל אבי 42.34 4103 17556   ירושלים
124 פירסט רונית - פדהצור פועה 42.26 12735 18142   טבעון/טבעון - רקפת
125 מעוז גסטון - מעוז סמדר 42.14 42530 42531   נהריה - לב הצפון
126 סמסון ברכה - שאו מייק 41.69 41655 40235   מבואות חרמון
127 שלומוביץ לידיה - שלומביץ אברהם 41.45 23583 22778   פולג- ברידג' פוינט
128 עוזר מיכל - גל-אור אלכס 41.40 16079 17575   מודיעין
129 הראל משה - כץ אוולין 41.37 10120 17201   רעננה - הקנטרי/חולון - הקנטרי
130 doron 700 - gali2019 41.35 doron 700 gali2019   לא חבר בהתאגדות
131 אגסי דליה - חדד עמית 41.31 42596 42099   פולג- ברידג' פוינט
132 גלט אהרון - קדם משה 40.87 40141 3590   ת"א - כיכר המדינה
133 ליפשיץ יותם - פטרושקה רועי 40.74 21121 9793   עמק יזרעאל
134 המבורגר חנה - המבורגר אבישי 40.65 21965 21760   רעננה - ההגנה
135 שלו יענקלה - שלו זהבה 40.35 19708 19709   זכרון יעקב - עמיחי
136 לונדון אילנה - לונדון רן 39.95 40052 40053   ב"ש - בית הברידג'
137 סולניק אריה - בלאט לובומיר 39.62 3038 16453   ת"א - כיכר המדינה
138 קלר יצחק - שינבאום שלמה 39.48 9105 23421   פ"ת - אם המושבות
139 anatber - TALNAV1 38.24 anatber TALNAV1   לא חבר בהתאגדות
140 אלדר יורם - ברק שמעון 37.78 23133 22033   רעננה - ההגנה/השרון
141 שגב מנחם - אופנהיים נגה 37.63 24493 42058   ראשל"צ - בית מכבי/הרצליה - פיתוח
142 נתן מינה - לוי יהושע 37.15 15086 23737   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
143 קגן יבגני - רבינוביץ ריטה 36.79 40729 40728   פתח תקווה - ברידג' קורס
144 הלר אילן - דביר אביב 36.61 9485 3014   ת"א - כיכר המדינה
145 פישר אבי - פישר חנה 36.42 20916 20915   נהריה - לב הצפון
146 פרי סוזנה - vitoboss 35.24 22920 vitoboss   ירושלים/ לא חבר בהתאגדות
147 שורץ צבי - סוי אילנה 34.98 40580 40103   ר"ג - מרום נווה/השרון
148 פדון עמליה - רובין דורית 34.82 8425 22386   ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
149 בצלאל רות - שפירא אורה 34.79 7549 4844   פולג- ברידג' פוינט
150 אורן נחמה - אור מאיר ציפי 33.94 21325 21347   ב"ש - חברי הנגב
151 בלזר שמעון - הישראלי שמעון 32.90 42172 24810   פולג- ברידג' פוינט/חדרה - קדימה
152 פרונינה איבגניה - כהן אינה 32.17 23738 23966   רחובות