Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
Israeli Pairs BBO 19.4.20
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 19/04/20 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 12.21
מנהל תחרות: מאיר אוריה
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 רהב יוסף - ענבר דוד 65.46 1940 18135 20 חיפה כרמל/רמת גן - ברידג' 4 פאן
2 גל טיבור - גבע עמיחי 64.93 13841 1856 16 קריות/נהריה - לב הצפון
3 רחימי רחמים - דימנט נעם 64.66 13241 2297 13 רחובות
4 יהל נילי - שנפ שולמית 62.83 11658 4513 10 ירושלים
5 בירן מיכאל - פרקש רות 62.80 643 5305 8 כפר סבא
6 ויסר חיים - פול יואכים 62.66 4173 4172 7 אילת
7 יערי עוזי - סלונימסקי צבי 62.49 1449 4394 5 ת"א - כיכר המדינה
8 וייסבלום כלנית - רייכמן יוסי 61.87 14706 746 4 כפר סבא
9 דניאל סנא - דניאל אוסאמה 61.68 40413 23682 4 עמק יזרעאל
10 בנין בר רוני - פכטמן רון 61.16 1457 14659 4 השרון
11 כהן מאיר - כהן-טל ישי 58.45 1037 688 4 סביון - קרית אונו
12 נתן מינה - לוי יהושע 58.03 15086 23737 4 רחובות/מועדון הברידג' רחובות
13 וכט רפאל - פז שרה 57.830 3191 8631 4 רמת השרון
14 טל-שחר עופר - גל ויגלר אורית 57.826 21323 15388 3 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
15 גרוסמן אורנית - קרמר שמואל 57.79 42174 11091 3 רחובות/חולון - הקנטרי
16 פרץ פולדי - יזהר רפי 57.34 15460 15459 3 כפר מרדכי
17 פרולינגר איל - רגב יורם 57.02 19940 15877 3 השרון/כפר סבא
18 איטח מאיר - שואל דוד 56.98 23923 42068 3 חדרה - קדימה
19 גורביץ תמר - וייס מנחם 56.93 20678 6012 2 השרון
20 ברוידא שרה - קרביץ אירית 56.54 16556 4419 2 סביון - קרית אונו/רמת גן - ברידג' 4 פאן
21 פורם פרידה - לויט יולי 56.50 4912 3566 2 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - כיכר המדינה
22 שכטר קרין - שכטר דב 56.49 9073 9074 2 ת"א - כיכר המדינה
23 וסילנקו ולנטין - מחנאי שרה 56.47 14934 23061 2 זכרון יעקב - עמיחי
24 אריאלי דנה - amnonar 55.57 19192 amnonar -- כפר סבא/ לא חבר בהתאגדות
25 אלון אודט - albo68 55.51 22255 albo68 -- ת"א - האקדמיה לברידג'/ לא חבר בהתאגדות
26 barb2013 - גרוס יחיאל 55.46 barb2013 40362 -- לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
27 ירוס מיכאל - בן נחום גילי 54.54 40706 17526 1 חיפה כרמל
28 קפלן אהרון - עמיר אריה 54.38 1763 503 1 חיפה - בית הלוחם
29 כהנא ישראל - סולניק אריה 54.34 3510 3038 1 חולון - הקנטרי/ת"א - כיכר המדינה
30 קפלן טלי - פוקס איזבלה 54.16 14642 13063 1 י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
31 ברוצקי יצחק - רביב דוד 54.11 16083 21800 1 מודיעין
32 קלר יצחק - שינבאום שלמה 54.00 9105 23421 1 פ"ת - אם המושבות
33 בני רות - ארנון לואי 53.94 1011 3425 1 פולג- ברידג' פוינט
34 בלייר שלום - חוטר משה 53.92 40715 6813 1 מבואות חרמון
35 preter1948 - פרטר יעקב 53.27 preter1948 40519 -- לא חבר בהתאגדות /טבעון
36 טולדנו חנה - רום מיכל 52.88 12833 3406 1 ת"א - אביבים/כפר סבא
37 אורנשטיין איתן - קורן אלי 52.59 801 42686 1 חיפה כרמל
38 זילבר ריטה - זילבר משה 52.39 9182 9181 1 פ"ת - ויצו
39 אבנת צח - אבנת רן 52.04 23933 23932 1 עמק יזרעאל
40 גינוסר עמוס - אלנבוגן בני 51.93 23740 26 1 חיפה כרמל
41 אור-עד יאיר - מיטלס חניתה 51.77 1466 8418 1 ת"א - אביבים
42 סוחר יצחק - שאקי דן 51.47 14554 2090 1 קריות/נס ציונה
43 ולדמן רודי - אביב זאב 51.16 23323 23419 1 נס ציונה/השרון
44 shahar01 - רייכמן ברכה 51.00 shahar01 747 -- לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
45 רוזנס יהודית - רוזנס מיקי 50.39 5996 6221 1 פולג- ברידג' פוינט
46 פרנקל גיורא - טל משה 50.08 13119 2176 1 רעננה - הקנטרי
47 פורטונה ארנון - אומסי נעמי 49.84 5150 16297   חיפה כרמל/חיפה - הרץ
48 וקסלר מיכל - בראונשטיין יעל 49.25 14485 14651   ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
49 לנג שורה - רום מרים 48.92 16877 23497   סביון - קרית אונו
50 אקלימי מאיר - אורן שולמית 48.14 5749 18645   חיפה כרמל/טבעון - רקפת
51 טל נתן - למדן יצחק 48.12 18156 41948   ירושלים
52 זנו מרים - גבאי רפי 48.05 18233 18234   ירושלים
53 שחל אריה - לאור דניאל 47.53 11897 723   כפר סבא
54 דילנברגר זיוה - קרידי אילנה 47.52 19775 19762   פ"ת - אם המושבות/רמת השרון
55 גודר שמעון - חכמה דוד 47.50 41065 20900   מועדון הברידג' רחובות/כפר תבור
56 גל שולמית - גל יוסי 47.49 15046 6038   ראש העין - גל
57 גרשוני שוש - מלכנר זאב 47.47 40864 23995   ב"ש - בית הברידג'
58 וינטר צפורה - חזיזה איליין 46.62 21687 40169   חדרה - קדימה
59 yehuda fei - בסט יצחק (איזי) 46.50 yehuda fei 6064   לא חבר בהתאגדות /עמק יזרעאל
60 וינוגרד עודד - קליינר טניה 46.39 40551 40687   ירושלים
61 לנדה בנימין - קרביאן מרדכי 46.14 23597 9315   ת"א - אביבים
62 דקטר בלהה - פרי מוטי 45.85 17488 18022   רחובות
63 צ'רניצקי ולדימיר - כורם שלומית 45.26 40032 23931   טבעון - רקפת
64 בנימין סלביה - דוד אליהו 45.00 10037 11385   רמת השרון
65 זמיר עמי - אלספל חנן 44.36 19705 16044   השרון
66 צנעני אילנה - פלר חיים 44.22 17408 41597   מועדון הברידג' רחובות
67 מירון מאירה - לייכטר שרית 43.55 21326 23998   ב"ש - חברי הנגב
68 גור מאיר - BEN 43.04 40513 BEN   טבעון - רקפת / לא חבר בהתאגדות
69 בלאט לובומיר - פיוטרו קלוד 43.02 16453 4492   ת"א - כיכר המדינה/רמת השרון
70 אורן נחמה - אור מאיר ציפי 42.97 21325 21347   ב"ש - חברי הנגב
71 שנקמן מנחם - שקד גדעון 42.77 40753 24355   פ"ת - אם המושבות
72 פרחי ורדה - שיף מכאלה 42.62 17026 21078   רמת השרון
73 קליר מרים - קליר איתן ד"ר 42.35 40598 24757   אשקלון
74 גלעדי ירון - גלעדי מיכאל 40.89 20553 21393   ר"ג - מרום נווה
75 שנפ מאיה - אשכנזי חיים 40.78 23993 5890   רמת השרון/פולג- ברידג' פוינט
76 טרגן אפרים - זיכרמן דוד 40.03 3354 970   ב"ש - חברי הנגב
77 בודניק יוסי - שבתאי אלי 39.74 14978 23552   אשדוד
78 פישר אהובה - דיין רחל 39.40 24341 40734   סביון - קרית אונו
79 הורוביץ חנה - זמיר דיצה 38.85 13107 16208   ת"א - אביבים
80 jaffasha - קישוני דליה 37.80 jaffasha 3344   לא חבר בהתאגדות /ב"ש - חברי הנגב
81 גורטלר לאה - גורטלר יוסף 37.58 16557 24499   סביון - קרית אונו
82 גילת יצחק - סבירסקי אהוד 36.54 13330 40436   רעננה - ההגנה
83 אלדר יורם - ברק שמעון 36.43 23133 22033   רעננה - ההגנה/השרון
84 לוסטיג לידיה - בן נתן גיליאן 36.24 41868 40791   זכרון יעקב - עמיחי
85 גוטפריד ורדה - קצ'ר מרגלית 36.13 20384 40158   פולג- ברידג' פוינט
86 שגב מנחם - אופנהיים נגה 35.08 24493 42058   ראשל"צ - בית מכבי/הרצליה - פיתוח
87 ilan5545 - av5334 34.07 ilan5545 av5334   לא חבר בהתאגדות
88 כהן אבינעם - נוה משה 32.43 20101 23328   ראשל"צ - בית מכבי