Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
Israeli Pairs BBO - 10.5.20
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 10/05/20 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 11.48
מנהל תחרות: ישראלי דן
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 רחימי רחמים - דימנט נעם 66.56 13241 2297 20 רחובות
2 נוה נורית - מרמלשטיין גבי 66.09 1327 3765 16 כפר סבא
3 קפאיינידי קטרינה - גוברין אבי-ברטי 60.34 25056 42144 13 נס ציונה/ת"א - אביבים
4 פרולינגר איל - רגב יורם 60.28 19940 15877 10 השרון/כפר סבא
5 פרידלנדר דודי - בר-שוע רן 59.66 12719 7811 8 רחובות/השרון
6 אורון הרצל - וגנר-אביטל יעל 59.21 24448 40386 7 כרמיאל
7 שכטר דב - mydarling 59.17 9074 mydarling -- ת"א - כיכר המדינה/ לא חבר בהתאגדות
8 שוהם יורם - שושן איתמר 59.11 40726 22384 4 סביון - קרית אונו
9 קריספי ניסים - מנדלבאום יצחק 58.46 4534 2054 4 ירושלים
10 זמיר עמי - אלספל חנן 58.36 19705 16044 4 השרון
11 קרניאל דליה - דורון דורית 58.11 42069 5967 3 פולג- ברידג' פוינט
12 עפרון פרנסין - רובינשטיין מלכה 57.97 14774 19200 3 סביון - קרית אונו
13 פול יואכים - ויסר חיים 57.21 4172 4173 3 אילת
14 ענבר דוד - שאקי דן 56.84 18135 2090 3 רמת גן - ברידג' 4 פאן/נס ציונה
15 גלברד מרדכי - לבל טליה 56.74 612 10397 2 נהריה - לב הצפון
15 זילבר ריטה - זילבר משה 56.74 9182 9181 2 פ"ת - ויצו
17 קופילוב צפרא - ינאי זאב 56.70 10733 40727 2 סביון - קרית אונו
18 הס רנה - יהל נילי 55.99 2041 11658 2 ירושלים
19 זיידנברג גת סופי - זיידנברג נצר יעקב 55.70 42484 13339 2 ראשל"צ - מרכז ספורט
20 צידון גיא - וינקלר עמית 55.14 10551 5148 2 ת"א - אביבים
21 טל-שחר עופר - גל ויגלר אורית 55.13 21323 15388 2 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
22 אופנהיימר מיכאל - דשא גיל 54.68 361 6832 1 נס ציונה/כפר סבא
23 שפירא ורדה - שכטר קרין 53.41 18764 9073 1 רמת השרון/ת"א - כיכר המדינה
24 הרבסט מיכאלה - מחנאי שרה 53.37 5638 23061 1 פולג- ברידג' פוינט/זכרון יעקב - עמיחי
25 לויט יולי - בראונשטיין יעל 52.92 3566 14651 1 ת"א - כיכר המדינה
26 מנשה יעקב - בובל סרגיי 52.57 16040 24150 1 סביון - קרית אונו
27 jeleniagur - miki144 52.31 jeleniagur miki144 -- לא חבר בהתאגדות
28 נוי לאודין - גזית גלי 52.27 22002 40227 1 נהריה - לב הצפון/נהריה
29 סטרן דוד - אולסבורג ברנרד 52.08 23901 24172 1 רעננה - ההגנה
30 בנציוני יואל - אופנהיים נגה 51.97 9222 42058 1 ת"א - האקדמיה לברידג'/הרצליה - פיתוח
31 שגל יפה - קישוני דליה 51.63 9233 3344 1 ב"ש - חברי הנגב
32 חוזמן אלכסנדר - לדרמן לאון 51.51 42419 8350 1 ב"ש - בית הברידג'/מועצת יואב
33 פדון עמליה - רובין דורית 51.41 8425 22386 1 ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
34 סוחנוב ולרי - סומוב מרינה 50.92 24567 24566 1 ב"ש - בית הברידג'
35 דניאל סנא - דניאל אוסאמה 50.68 40413 23682 1 עמק יזרעאל
36 יערי עוזי - סלונימסקי צבי 50.55 1449 4394 1 ת"א - כיכר המדינה
37 שפר אילנה - קופלביץ דולי 50.33 23397 22490 1 פ"ת - אם המושבות
38 ברוצקי יצחק - רביב דוד 50.32 16083 21800 1 מודיעין
39 מולכו רז'אן - אנגל יוסי 49.75 9929 991   ת"א - אביבים
40 גוליק איתן - גוליק אורי 49.39 1413 1414   הרצליה - אילה
41 בנימין ג'וזפין - פירוז אסתר 49.26 16200 18167   אשדוד
42 אטיא שמואל - שטיין נחום 49.04 18311 17177   פ"ת - אם המושבות/פ"ת - ויצו
43 shoshi176 - בר אמה 49.00 shoshi176 40170   לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
44 פרנקל גיורא - טל משה 48.24 13119 2176   רעננה - הקנטרי
45 נתן מינה - לוי יהושע 48.18 15086 23737   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
46 גינוסר עמוס - מנטוביץ משה 48.14 23740 12712   חיפה כרמל/נהריה
47 בסט יצחק (איזי) - צפריר יהודה 47.77 6064 22635   עמק יזרעאל/טבעון - רקפת
48 ריינר לאה - אבני צבי 46.85 3119 41211   סביון - קרית אונו
49 הלר אילן - דביר אביב 46.59 9485 3014   ת"א - כיכר המדינה
50 דקטר בלהה - פרי מוטי 46.28 17488 18022   רחובות
51 קליין יעקב - יקיר דני 46.22 21311 19116   פ"ת - אם המושבות/סביון - קרית אונו
52 סידי בתיה - הרץ רבקה 44.40 22964 21735   פ"ת - אם המושבות
53 קרטר בובי - קמיל דר' דניאל 44.34 14734 42753   פולג- ברידג' פוינט
54 דיין רחל - פישר אהובה 44.26 40734 24341   סביון - קרית אונו
55 כץ אורה - ממלוק ברברה 42.95 23446 24138   חדרה - קדימה
56 גל טיבור - גבע עמיחי 42.69 13841 1856   קריות/נהריה - לב הצפון
57 ישראלי יוני - שפרוך אדוארד 42.36 42205 42206   רחובות
58 אילן משה - ברוידא אלירם 41.32 40742 20187   השרון/סביון - קרית אונו
59 קרופר אטי - גדנסקי הלן 40.79 41682 20191   סביון - קרית אונו/ת"א - כיכר המדינה
60 מירון מאירה - לייכטר שרית 40.45 21326 23998   ב"ש - חברי הנגב
61 אביב נועה - אביב זאב 40.07 41284 23419   השרון
62 אור מאיר ציפי - אורן נחמה 39.91 21347 21325   ב"ש - חברי הנגב
63 פלום רחל - פלום עודד 39.42 19657 42614   רעננה - ההגנה
64 אשכנזי חיים - שנפ מאיה 39.30 5890 23993   פולג- ברידג' פוינט/רמת השרון
65 בארי תמר - רווה עירית 38.19 24151 42886   ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
66 גורטלר לאה - גורטלר יוסף 38.11 16557 24499   סביון - קרית אונו
67 גוטפריד ורדה - קצ'ר מרגלית 37.68 20384 40158   פולג- ברידג' פוינט
68 לבנת טובה - דויד סילביה 36.61 9115 18006   סביון - קרית אונו
69 לנג שורה - רום מרים 36.40 16877 23497   סביון - קרית אונו
70 מור עדי - שרון דליה 33.60 42893 13898   סביון - קרית אונו