Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
Israeli Pairs BBO - 17.5.20
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 17/05/20 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 11.24
מנהל תחרות: ישראלי דן
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 אטיא שמואל - שטיין נחום 73.03 18311 17177 20 פ"ת - אם המושבות/פ"ת - ויצו
2 שוהם יורם - שושן איתמר 66.35 40726 22384 16 סביון - קרית אונו
3 אוציטל בוריס - קלר יצחק 66.32 11725 9105 13 נס ציונה/פ"ת - אם המושבות
4 גרינברג טדי - גיא יואל 63.70 41444 17603 10 כרמיאל/י"ם - מרכז הברידג'
5 זיידנברג גת סופי - זיידנברג נצר יעקב 62.93 42484 13339 8 ראשל"צ - מרכז ספורט
6 רוזנס מיקי - רוזנס יהודית 62.62 6221 5996 7 פולג- ברידג' פוינט
7 אופנהיימר מיכאל - דשא גיל 61.85 361 6832 5 נס ציונה/כפר סבא
8 אורן נחמה - אור מאיר ציפי 61.49 21325 21347 4 ב"ש - חברי הנגב
9 יזהר רפי - פרץ פולדי 61.35 15459 15460 4 כפר מרדכי
10 בר סבר יפה - הרבסט מיכאלה 61.06 5637 5638 4 פולג- ברידג' פוינט
11 כורם שלומית - צ'רניצקי ולדימיר 60.22 23931 40032 4 טבעון - רקפת
12 כוגן שושנה - הראל אתי 60.08 18898 19766 3 רמת השרון
13 גלברד מרדכי - לבל טליה 59.92 612 10397 3 נהריה - לב הצפון
14 אגוזי נילי - אנטין דוד 59.62 11419 3524 3 ת"א - בית הלוחם אפקה
15 הלר אילן - דביר אביב 58.08 9485 3014 3 ת"א - כיכר המדינה
16 גל טיבור - גבע עמיחי 57.76 13841 1856 2 קריות/נהריה - לב הצפון
17 דנק שחר - דנק עומר 57.29 23742 42114 2 עמק יזרעאל
18 למדן יצחק - טל נתן 57.04 41948 18156 2 ירושלים
19 פגי לוטי - קופלביץ דולי 56.77 4917 22490 2 פ"ת - אם המושבות
20 מחנאי שרה - פיוטרו קלוד 56.55 23061 4492 2 זכרון יעקב - עמיחי/רמת השרון
21 שגל יפה - קישוני דליה 55.09 9233 3344 2 ב"ש - חברי הנגב
22 דניאל סנא - דניאל אוסאמה 54.67 40413 23682 2 עמק יזרעאל
23 גוליק איתן - גוליק אורי 54.54 1413 1414 1 הרצליה - אילה
24 רובינשטיין מלכה - עפרון פרנסין 52.71 19200 14774 1 סביון - קרית אונו
25 הס רנה - יהל נילי 52.36 2041 11658 1 ירושלים
26 צידון גיא - וינקלר עמית 52.15 10551 5148 1 ת"א - אביבים
27 קליין יעקב - מילנר חיה 51.77 21311 9800 1 פ"ת - אם המושבות
28 אילת יוסי - פז תמר 50.60 41104 41030 1 טבעון - רקפת /טבעון
29 קפאיינידי קטרינה - גוברין אבי-ברטי 50.58 25056 42144 1 נס ציונה/ת"א - אביבים
30 mirisim - בנציוני יואל 50.11 mirisim 9222 -- לא חבר בהתאגדות /ת"א - האקדמיה לברידג'
31 כץ אורה - ממלוק ברברה 49.82 23446 24138   חדרה - קדימה
32 סטרן דוד - אולסבורג ברנרד 49.80 23901 24172   רעננה - ההגנה
33 מנשה יעקב - בובל סרגיי 49.73 16040 24150   סביון - קרית אונו
34 גרוסמן אורנית - ארנון לואי 49.46 42174 3425   רחובות/פולג- ברידג' פוינט
35 גייבסקי נלי - שחר אמיר 49.22 40794 40627   חיפה כרמל
36 עוגן תמרה - גלור חיותה 48.93 10102 18188   סביון - קרית אונו
37 בסט יצחק (איזי) - צפריר יהודה 48.92 6064 22635   עמק יזרעאל/טבעון - רקפת
38 וכט רפאל - פז שרה 48.79 3191 8631   רמת השרון
39 אביב זאב - טייגר יואל 48.52 23419 23417   השרון
40 שפירא ורדה - שכטר קרין 48.44 18764 9073   רמת השרון/ת"א - כיכר המדינה
41 רובין דורית - פדון עמליה 48.43 22386 8425   סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
42 זילבר ריטה - בלס אביבה 48.01 9182 11586   פ"ת - ויצו
43 אלתר חגי - סבירסקי אהוד 47.67 18423 40436   השרון/רעננה - ההגנה
44 דקטר בלהה - פרי מוטי 47.13 17488 18022   רחובות
45 פלום עודד - פלום רחל 46.95 42614 19657   רעננה - ההגנה
46 פול יואכים - ויסר חיים 46.94 4172 4173   אילת
47 גוטפריד ורדה - קצ'ר מרגלית 46.92 20384 40158   פולג- ברידג' פוינט
48 חוזמן אלכסנדר - לדרמן לאון 46.61 42419 8350   ב"ש - בית הברידג'/מועצת יואב
49 שקד גדעון - שנקמן מנחם 46.53 24355 40753   פ"ת - אם המושבות
50 גרינברג שמואל - מנדלבאום יצחק 46.13 2117 2054   י"ם - בית בלגיה/ירושלים
51 זמיר עמי - אלספל חנן 46.06 19705 16044   השרון
52 מעוז סמדר - מעוז גסטון 46.03 42531 42530   נהריה - לב הצפון
53 קרופר אטי - גדנסקי הלן 45.74 41682 20191   סביון - קרית אונו/ת"א - כיכר המדינה
54 לייכטר שרית - מירון מאירה 45.66 23998 21326   ב"ש - חברי הנגב
55 גל ויגלר אורית - טל-שחר עופר 45.13 15388 21323   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
56 רחימי רחמים - דימנט נעם 45.09 13241 2297   רחובות
57 Liorap7 - דילנברגר זיוה 44.27 Liorap7 19775   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
58 נוי יצחק - פלץ משה 43.82 24350 24363   פ"ת - אם המושבות
59 אורון הרצל - וגנר-אביטל יעל 43.78 24448 40386   כרמיאל
60 פולק רותי - ליימן וייס ענת 43.65 22488 22491   פ"ת - אם המושבות
61 ברוצקי יצחק - רביב דוד 43.38 16083 21800   מודיעין
62 לונדון אילנה - לונדון רן 42.38 40052 40053   ב"ש - בית הברידג'
63 פרולינגר איל - רגב יורם 41.82 19940 15877   השרון/כפר סבא
64 לנג שורה - רום מרים 41.67 16877 23497   סביון - קרית אונו
65 שאצקי חוה - שאצקי שבתי 40.25 42506 42507   הרצליה - פיתוח
66 קופילוב צפרא - ינאי זאב 39.63 10733 40727   סביון - קרית אונו
67 ז'אק טובה - סגל שרה 39.35 41432 17420   סביון - קרית אונו
68 אלון הדסה - צווייג יחזקאל 39.26 7835 13700   ת"א - אביבים
69 אופנהיים נגה - ויסבוך ינקה לוצ'יה 38.48 42058 8001   הרצליה - פיתוח/רמת השרון
70 גורטלר לאה - גורטלר יוסף 38.44 16557 24499   סביון - קרית אונו
71 מור עדי - שרון דליה 37.70 42893 13898   סביון - קרית אונו
72 אילן משה - ברוידא אלירם 34.90 40742 20187   השרון/סביון - קרית אונו
73 פישר אהובה - דיין רחל 32.69 24341 40734   סביון - קרית אונו
74 בנימין ג'וזפין - פירוז אסתר 30.54 16200 18167   אשדוד