Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
Israeli Pairs BBO - 6.5.20
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 06/05/20 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 12.86
מנהל תחרות: אבנר ברי
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור ל תוצאות ב-BBO.

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 איתן יבגניה - איתן מוניה 69.69 12132 12133 20 כפר סבא
2 פרץ פולדי - יזהר רפי 67.62 15460 15459 16 כפר מרדכי
3 זבירין אילנה - שרון רוזליה 66.63 15743 42253 13 חיפה כרמל/נהריה - לב הצפון
4 בקיש רמי - כהן נילי 65.34 9897 11594 10 חולון - הקנטרי
5 הירש עדה - ברש צבי 64.94 6075 2570 8 קיסריה
6 שטרק איתי - אלנבוגן בני 63.17 10670 26 7 רמת השרון/חיפה כרמל
7 כהן שבתאי - שרעבי יורם 62.74 14630 18198 5 י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
8 גרייצר נורית - הורוביץ שמשון 61.94 10371 1007 4 רעננה - ההגנה
9 danialmi - פרקש רות 61.72 danialmi 5305 -- לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
10 רוזנס מיקי - רוזנס יהודית 60.84 6221 5996 4 פולג- ברידג' פוינט
11 שפירא ירון - בן דוד רוני 60.72 2963 4365 -- סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות
12 טנדטר עלי - קורן אלי 60.40 1926 42686 4 קריות/חיפה כרמל
13 פרנקל גיורא - טל משה 60.20 13119 2176 4 רעננה - הקנטרי
14 פרידלנדר דודי - בר-שוע רן 59.95 12719 7811 4 רחובות/השרון
15 ידלין ישראל - ארנון לואי 59.33 468 3425 4 פולג- ברידג' פוינט
16 גור משה - מילנר חיה 59.29 13928 9800 4 סביון - קרית אונו/פ"ת - אם המושבות
17 דשא גיל - כהן האורה 59.24 6832 3712 4 כפר סבא
18 מיוחס יעקב - מילצ'ן דרור 59.19 8871 3655 4 נס ציונה
19 עמרם ציפי - דנן אלן ארי 58.67 18193 21726 3 ירושלים
20 אור-עד יאיר - מיטלס חניתה 58.63 1466 8418 3 ת"א - אביבים
21 זמיר עמי - אלספל חנן 57.77 19705 16044 3 השרון
22 זק יניב - כהן אילן 57.62 4281 17258 3 חיפה כרמל/רמת השרון
23 וקס יעקב - שפריר שירי 57.41 2276 15339 3 רחובות/מועדון הברידג' רחובות
24 נבון יערי מירה - גל-אור אלכס 57.39 24048 17575 3 מודיעין
25 אבנת צח - אבנת רן 57.34 23933 23932 2 עמק יזרעאל
26 לביא משה - מחנאי שרה 57.30 364 23061 2 ת"א - אביבים/זכרון יעקב - עמיחי
27 אגוזי נילי - בראונשטיין יעל 56.93 11419 14651 2 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - כיכר המדינה
28 אינדורסקי שמעון - אינדורסקי שרה 56.57 41217 11870 2 כפר סבא
29 שלו יענקלה - שלו זהבה 56.53 19708 19709 2 זכרון יעקב - עמיחי
30 חיות אבי - רביד מנחם 55.73 5366 1447 2 ת"א - אביבים
31 לוי עמליה - פרץ שמואל 54.87 13470 16618 2 כפר סבא
32 מוזס דני - קניגסברג מודי 54.78 422 473 2 ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
33 גולדרינג אהובה - בן נון נון אביבה 54.71 16231 19027 2 ת"א - אביבים
34 כרמי כרמלה - סגיב מירה 54.51 2804 9011 2 קריות/סביון - קרית אונו
35 גוליק איתן - גוליק אורי 54.43 1413 1414 2 הרצליה - אילה
36 גבאי רפי - לביא שלומי 54.41 18234 15132 2 ירושלים/ת"א - אביבים
37 טאוב זאב - מנדר ענת 53.90 10750 40603 1 כרמיאל
38 אילת יוסי - פז תמר 53.37 41104 41030 1 טבעון - רקפת /טבעון
39 הלל מאיר - אלתר חגי 53.27 20227 18423 1 השרון
40 לוי אירית - קרביאן מרדכי 53.26 17577 9315 1 ת"א - אביבים
41 shoshi176 - בר אמה 53.19 shoshi176 40170 -- לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
42 וינוגרד עודד - קליינר טניה 53.06 40551 40687 1 ירושלים
43 דקטר בלהה - פרי מוטי 52.99 17488 18022 1 רחובות
44 רום מיכל - הרבסט מיכאלה 52.92 3406 5638 1 כפר סבא/פולג- ברידג' פוינט
45 לדרמן לאון - חוזמן אלכסנדר 52.84 8350 42419 1 מועצת יואב/ב"ש - בית הברידג'
46 בובל סרגיי - מנשה יעקב 52.71 24150 16040 1 סביון - קרית אונו
47 אליהו סיגל - ארבל דייויד 52.60 17903 6534 1 ת"א - אביבים/כפר תבור
48 לנג שורה - רום מרים 52.56 16877 23497 1 סביון - קרית אונו
49 מנדלבאום יצחק - קריספי ניסים 52.45 2054 4534 1 ירושלים
50 סוורי עוזי - למדן יצחק 52.28 18803 41948 1 ירושלים
51 רוטשילד חנן - רז עופר 52.15 1751 19053 1 מבואות חרמון
52 גבע חיים - שני חנוך 51.93 810 42203 1 כפר סבא/רעננה
53 גלבוע רוני - פרנס גיא 51.85 18162 40873 1 מבואות חרמון
54 שוב-עמי אלנברג רינה - פרימר יגאל 51.57 7976 2122 1 נס ציונה
55 monajaki - אינשטיין אבי 51.31 monajaki 41427 -- לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
56 בלאט לובומיר - סולניק אריה 50.79 16453 3038 1 ת"א - כיכר המדינה
57 גורטלר לאה - גורטלר יוסף 50.65 16557 24499 1 סביון - קרית אונו
58 פרידלנדר אהוד - יונקר מיכל 50.41 4648 13512 1 נהריה - לב הצפון/נהריה
59 דנק שחר - דנק עומר 50.17 23742 42114 1 עמק יזרעאל
60 אשכנזי אברהם - שפירא דוד 49.98 24937 40332   רעננה - ההגנה
61 הראל אתי - כוגן שושנה 49.91 19766 18898   רמת השרון
62 גל שולמית - גל יוסי 49.66 15046 6038   ראש העין - גל
63 הרשקוביץ שלמה - ויינשטיין אבישי 49.59 3637 5419   טבעון/קריות
64 מירון מאירה - עצמוני עוזי 49.50 21326 937   ב"ש - חברי הנגב
65 בר מיכאלה - אפל יוסי 49.28 41394 42895   סביון - קרית אונו/ראשון לציון
66 בלס יעקב - Shoshgrin 49.20 745 Shoshgrin   כפר סבא/ לא חבר בהתאגדות
67 בנימין סלביה - דוד אליהו 48.52 10037 11385   רמת השרון
68 שפירא דני - שפירא ורדה 48.23 18763 18764   רמת השרון
69 בצלאל רות - שפירא אורה 48.19 7549 4844   פולג- ברידג' פוינט
70 וינברג עידו - מיכאלי עדי 48.12 40818 41724   רחובות
71 safya - ba1707 47.58 safya ba1707   לא חבר בהתאגדות
72 ברקן יואל - טל-שחר עופר 47.55 16613 21323   רעננה - ההגנה/ת"א - בית הלוחם אפקה
73 פריש חוה - נוי רבקה 47.40 23115 22001   נהריה - לב הצפון
74 גבע עמיחי - גל טיבור 47.36 1856 13841   נהריה - לב הצפון/קריות
75 יצחקי יצחק - גרוס יחיאל 47.12 23764 40362   טבעון - רקפת
76 כץ שרה - הובר אלימלך 47.03 14791 9668   נהריה - לב הצפון/מבואות חרמון
77 אשר נחמיה - שטרנברג אורי 47.00 19893 40764   י"ם - מרכז הברידג'
78 רינת דיאנה - רינת יגאל 46.98 12367 12368   ת"א - כיכר המדינה
79 קשת דוד - יאראק יהודית 46.42 16997 18998   ירושלים/י"ם - מרכז הברידג'
80 גילת יצחק - ברקן הלנה 46.26 13330 20063   רעננה - ההגנה
81 תמיר ייעקב - אייזן בריאן 46.17 42326 42327   מבואות חרמון
82 המר מיקי - המר ברוריה 46.11 16891 16890   אשקלון
83 ווליכמן מנחם - נוה משה 46.06 40311 23328   ראשל"צ - בית מכבי
84 חכמה דוד - וייס גבי 45.94 20900 16933   כפר תבור
85 לוי קרן - גלט אהרון 45.42 40300 40141   ת"א - כיכר המדינה
86 מזרחי בתיה - בן נתן גיליאן 45.23 12954 40791   זכרון יעקב - עמיחי
87 פישר אהובה - דיין רחל 45.04 24341 40734   סביון - קרית אונו
88 רגונס פאני - צורף ברק 44.62 40261 41946   נס ציונה/תת סניף מועדון יבנה
89 ילון עמנואל - לוי שושנה 44.543 23554 24665   מודיעין
90 קפאיינידי קטרינה - גוברין אבי-ברטי 44.542 25056 42144   נס ציונה/ת"א - אביבים
91 meitalrina - פרקש עליזה 44.51 meitalrina 2312   לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
92 פרוינד מיכאל - הלמר יהושע 43.85 23730 41644   קריות
93 דורון דורית - קרניאל דליה 43.64 5967 42069   פולג- ברידג' פוינט
94 וינשטיין נילי - קצ'ר מרגלית 43.60 42274 40158   פולג- ברידג' פוינט
95 doron 700 - lihi81 43.57 doron 700 lihi81   לא חבר בהתאגדות
96 גייבסקי נלי - שחר אמיר 43.42 40794 40627   חיפה כרמל
97 gl1940 - אברמוביץ טובה 42.98 gl1940 1670   לא חבר בהתאגדות /ראשון לציון
98 עמיר גילה - לייכטר שרית 42.91 24571 23998   ב"ש - חברי הנגב
99 ברב בנימין - פסטרנק יוסף 42.49 664 1273   קריות/חיפה כרמל
100 איטח מאיר - שואל דוד 42.11 23923 42068   חדרה - קדימה
101 ברקוביץ אליעזר - ofir17 42.05 10919 ofir17   חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
102 שבירו גדי - פריגל דוד 42.02 11687 5922   מודיעין
103 שטראוס-תבורי מיכל - גוטפריד שי 41.37 17594 17756   פולג- ברידג' פוינט
104 גולומב יורם - סדן יעל 41.36 6553 10855   פולג- ברידג' פוינט/ת"א - אביבים
105 כץ אורה - ממלוק ברברה 41.28 23446 24138   חדרה - קדימה
106 mor6 - claude0903 41.25 mor6 claude0903   לא חבר בהתאגדות
107 אביב נועה - אביב זאב 41.02 41284 23419   השרון
108 בארי תמר - רווה עירית 40.72 24151 42886   ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
109 פול יואכים - ויסר חיים 40.63 4172 4173   אילת
110 אמבר אסתי - רון תמר 40.51 42065 40278   ב"ש - בית הברידג'
111 אוליאמפרל אשר - רביב דוד 39.93 21821 21800   מודיעין
112 יהל נילי - חכמי מיכל 38.72 11658 3912   ירושלים
113 שנפ מאיה - מיורציק חמדה 38.41 23993 42863   רמת השרון
114 ירדני יעל - יודסין שלומית 36.92 15266 15863   ירושלים
115 salog - גינוסר עמוס 35.72 salog 23740   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
116 גוטליב תמי - סבירסקי אהוד 35.43 23149 40436   השרון/רעננה - ההגנה
117 נתן מינה - לוי יהושע 35.34 15086 23737   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
118 בריסטובסקי אברהם - כרדי אברהם 32.36 20684 40383   ת"א - אביבים
119 ורקוני יהודית - שרו חורחה 29.37 40303 3456   חדרה - קדימה
120 בונים רוני - פרסטיי ברכה 27.15 41837 41831   אילת