Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
Israeli Pairs BBO - 13.5.20
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 13/05/20 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 12.54
מנהל תחרות: מיוחס מושיקו
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 בלאט לובומיר - סולניק אריה 68.61 16453 3038 20 ת"א - כיכר המדינה
2 בנין בר רוני - הרבסט אילן 68.55 1457 5935 16 השרון/טבעון
3 ידלין ישראל - ארנון לואי 67.26 468 3425 13 פולג- ברידג' פוינט
4 רובינשטיין מלכה - עפרון פרנסין 64.24 19200 14774 10 סביון - קרית אונו
5 מיוחס יעקב - מילצ'ן דרור 63.52 8871 3655 8 נס ציונה
6 ספייר אלברט - בלוך שרה 63.19 864 11409 7 כפר סבא
7 נוה נורית - מרמלשטיין גבי 62.74 1327 3765 5 כפר סבא
8 elhanan - רוזנצוייג אסתר 62.60 elhanan 1148 -- לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
9 סוחנוב ולרי - סומוב מרינה 61.76 24567 24566 4 ב"ש - בית הברידג'
10 שוורץ אדריאן - שוחר יצחק 61.70 391 244 4 ת"א - כיכר המדינה
11 כץ אורה - ממלוק ברברה 61.10 23446 24138 4 חדרה - קדימה
12 שרון אביגדור - בן דוד רמי 59.88 581 16104 4 חיפה כרמל/קריות
13 גזית גלי - נוי לאודין 59.87 40227 22002 4 נהריה/ לא חבר בהתאגדות
14 שפירא ורדה - שפירא דני 59.36 18764 18763 4 רמת השרון
15 קפאיינידי קטרינה - גוברין אבי-ברטי 58.72 25056 42144 4 נס ציונה/ת"א - אביבים
16 צינגיסר אריה - פרלמוטר אריה 58.14 3951 15054 4 חיפה כרמל/נהריה
17 דוד אליהו - בנימין סלביה 57.20 11385 10037 3 רמת השרון
18 רוזנטל אבי - גורן עודד 57.12 17556 16436 3 ירושלים/ת"א - כיכר המדינה
19 חוזמן אלכסנדר - לדרמן לאון 57.09 42419 8350 3 ב"ש - בית הברידג'/מועצת יואב
20 עמיר גילה - גלרנטר אילנה 56.70 24571 21644 3 ב"ש - חברי הנגב
21 ינר יובל - גיא יואל 56.43 10981 17603 3 פ"ת - אם המושבות/י"ם - מרכז הברידג'
22 גוטמן חיים - מיטרני טובי 56.20 11034 11033 3 ראשון לציון
23 mikirose - אנגל יוסי 56.07 mikirose 991 -- לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
24 אופיר רונית - דשא גיל 55.61 4207 6832 2 כפר סבא
25 שטיימן ישראל - בני רות 55.18 1577 1011 2 פולג- ברידג' פוינט
26 שוב-עמי אלנברג רינה - פרימר יגאל 54.81 7976 2122 2 נס ציונה
27 רובינשטיין ססיליה - שפט ברכה 54.70 11458 5164 2 כפר סבא
28 פרץ פולדי - יזהר רפי 54.60 15460 15459 2 כפר מרדכי
29 קלר יצחק - שינבאום שלמה 54.53 9105 23421 2 פ"ת - אם המושבות
30 בובל סרגיי - מנשה יעקב 54.02 24150 16040 2 סביון - קרית אונו
31 גל שולמית - גל יוסי 53.95 15046 6038 2 ראש העין - גל
32 קרפנקופ שולה - איטח עליזה 53.91 40892 42571 2 חדרה - קדימה
33 רחימי רחמים - ברט יורם 53.14 13241 14358 1 רחובות/ת"א - אביבים
34 רוזנס יהודית - רוזנס מיקי 53.11 5996 6221 1 פולג- ברידג' פוינט
35 כהן חיים - בנבנישתי משה 52.49 4158 15355 1 אשדוד
36 פרנקל גיורא - טל משה 52.43 13119 2176 1 רעננה - הקנטרי
37 אינדורסקי שמעון - אינדורסקי שרה 52.28 41217 11870 1 כפר סבא
38 שכטר קרין - שכטר דב 52.00 9073 9074 1 ת"א - כיכר המדינה
39 רייטן חיה - הנדלר יהודה 51.99 23272 24469 1 חדרה - קדימה
40 בראונשטיין יעל - לויט יולי 51.65 14651 3566 1 ת"א - כיכר המדינה
41 גרינברג טדי - סירוטה אביגדור 51.60 41444 17783 1 כרמיאל/ת"א - האקדמיה לברידג'
42 בוגן זאב - משכית חניתה 51.46 42553 12377 -- חיפה - הרץ/חיפה כרמל
43 סצ'י קלר - קולדן יהודית 51.37 21508 19781 1 ת"א - אביבים
44 גורטלר לאה - גורטלר יוסף 51.33 16557 24499 1 סביון - קרית אונו
45 אליעזר אברהם - Sugeray 51.21 23438 Sugeray -- ב"ש - בית הברידג'/ לא חבר בהתאגדות
46 קופילוב צפרא - בן דוד רוני 51.17 10733 4365 -- סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות
47 פרוינד מיכאל - הלמר יהושע 51.12 23730 41644 1 קריות
48 וינוגרד עודד - קליינר טניה 50.59 40551 40687 1 ירושלים
49 ולטר עופר - קוליש חנן 50.37 17576 17574 1 סביון - קרית אונו
50 סוורי עוזי - למדן יצחק 50.27 18803 41948 1 ירושלים
51 שושן איתמר - סימבליסטה ג'ורג' 50.19 22384 16433 1 סביון - קרית אונו
52 הלל מאיר - אלתר חגי 50.17 20227 18423 1 השרון
53 וגנר-אביטל יעל - אורון הרצל 50.03 40386 24448 1 כרמיאל
54 דוד אלנה - שוורץ מרים 49.69 20192 24110   ת"א - אביבים
55 יוגב דוד - לביא שלומי 49.45 3026 15132   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
56 קרניאל דליה - דורון דורית 49.20 42069 5967   פולג- ברידג' פוינט
57 אילת יוסי - פז תמר 48.93 41104 41030   רמת ישי/טבעון
58 בנימין ג'וזפין - פירוז אסתר 48.68 16200 18167   אשדוד
59 ריינר לאה - אבני צבי 48.67 3119 41211   סביון - קרית אונו
60 מיטלס חניתה - אור-עד יאיר 48.58 8418 1466   ת"א - אביבים
61 חיות אבי - איטר איריס 48.37 5366 14697   ת"א - אביבים
62 צ'רניצקי ולדימיר - כורם שלומית 48.31 40032 23931   טבעון - רקפת
63 גרשוני שוש - מלכנר זאב 48.29 40864 23995   ב"ש - בית הברידג'
64 גל-אור אלכס - רביב דוד 47.75 17575 21800   מודיעין
65 איטח מאיר - שואל דוד 47.74 23923 42068   חדרה - קדימה
66 יהל נילי - חכמי מיכל 47.69 11658 3912   ירושלים
67 טאוב זאב - מנדר ענת 47.53 10750 40603   כרמיאל
68 sudip_007 - רהב יוסף 47.52 sudip_007 1940   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
69 קרביאן מרדכי - לוי אירית 47.13 9315 17577   ת"א - אביבים
70 אביב נועה - אביב זאב 46.79 41284 23419   השרון
71 זמיר עמי - אלספל חנן 46.76 19705 16044   השרון
72 שפר אילנה - קופלביץ דולי 46.75 23397 22490   פ"ת - אם המושבות
73 ענבר דוד - שאקי דן 46.38 18135 2090   רמת גן - ברידג' 4 פאן/נס ציונה
74 אמבר אסתי - רון תמר 46.24 42065 40278   ב"ש - בית הברידג'
75 קורן ניסים - קורן דיאנה 46.10 14994 14993   אשקלון
76 מאיר אברהם - מאיר דבורה 46.07 17981 17982   ראש העין - גל
77 סגל מירון - בר מיכאלה 46.02 4319 41394   סביון - קרית אונו
78 ירוס מיכאל - בן נחום גילי 45.76 40706 17526   חיפה כרמל
79 בולוקן נורית - אשכנזי חיים 45.28 21691 5890   פולג- ברידג' פוינט
80 שנקמן מנחם - שקד גדעון 45.214 40753 24355   פ"ת - אם המושבות
81 פול יואכים - ויסר חיים 45.206 4172 4173   אילת
82 טל-שחר עופר - גל ויגלר אורית 44.71 21323 15388   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
83 דקטר בלהה - פרי מוטי 44.55 17488 18022   רחובות
84 מזרחי בתיה - בן נתן גיליאן 44.44 12954 40791   זכרון יעקב - עמיחי
85 כהן אבינעם - ווליכמן מנחם 44.32 20101 40311   ראשל"צ - בית מכבי
86 ארבל דייויד - זינגר מריקה 43.96 6534 5765   כפר תבור/ת"א - אביבים
87 קמיל דר' דניאל - בנציוני יואל 43.73 42753 9222   פולג- ברידג' פוינט/ת"א - האקדמיה לברידג'
88 כהן ישע - בקרמן בני 43.43 1726 13613   מבואות חרמון
89 חרפק צבי - שפרינגר גילה 43.17 40471 40749   זכרון יעקב - עמיחי
90 טיקוצינסקי מלכה - ניצן רינה 42.56 8643 20459   ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
91 אלול סימה - חוטר יפה 42.50 11811 5687   כפר סבא
92 טנדטר עלי - קורן אלי 42.36 1926 42686   קריות/חיפה כרמל
93 כהן נילי - בקיש רמי 42.21 11594 9897   חולון - הקנטרי
94 גינוסר איתמר - בקר ג'ני 41.58 19061 41452   ת"א - אביבים
95 גור משה - מילנר חיה 41.52 13928 9800   סביון - קרית אונו/פ"ת - אם המושבות
96 פיברט יוסף - שרו חורחה 41.49 8778 3456   מועצת יואב/חדרה - קדימה
97 בן עמי ז'קי - יודסין שלומית 41.01 16885 15863   ירושלים
98 אור מאיר ציפי - לייכטר שרית 40.45 21347 23998   ב"ש - חברי הנגב
99 עצמוני עוזי - מירון מאירה 39.834 937 21326   ב"ש - חברי הנגב
100 בצלאל רות - שפירא אורה 39.831 7549 4844   פולג- ברידג' פוינט
101 הרץ רבקה - סידי בתיה 39.54 21735 22964   פ"ת - אם המושבות
102 דיין רחל - פישר אהובה 38.31 40734 24341   סביון - קרית אונו
103 עינת אוה - שברצמן אילנה 37.95 19332 20084   פ"ת - אם המושבות
104 וינשטיין נילי - קצ'ר מרגלית 37.95 42274 40158   פולג- ברידג' פוינט
105 סבירסקי אהוד - גילת יצחק 36.79 40436 13330   רעננה - ההגנה
106 גליל יונה - שנפ מאיה 35.89 24510 23993   רמת השרון
107 זיו-לי נעים - איסרס דב 34.80 8514 12246   ת"א - כיכר המדינה
108 כוגן שושנה - הראל אתי 34.44 18898 19766   רמת השרון