Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
Israeli Pairs BBO - 20.5.20
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 20/05/20 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 13.36
מנהל תחרות: מיוחס מושיקו
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 גלברד מרדכי - לבל טליה 67.22 612 10397 20 נהריה - לב הצפון
2 לובינסקי יובל - זופניק שושי 67.01 715 41703 16 ת"א - אביבים
3 אריאלי דנה - אריאלי אמנון 66.82 19192 663 13 כפר סבא
4 שפירא דני - שפירא ורדה 65.56 18763 18764 10 רמת השרון
5 צינגיסר אריה - פרלמוטר אריה 63.24 3951 15054 8 חיפה כרמל/נהריה
6 אוציטל בוריס - קלר יצחק 63.21 11725 9105 7 נס ציונה/פ"ת - אם המושבות
7 גוטמן הנרי - שוחר יצחק 61.30 13774 244 5 ת"א - כיכר המדינה
8 זק יניב - כהן אילן 60.69 4281 17258 4 חיפה כרמל/רמת השרון
9 גל שולמית - גל יוסי 58.54 15046 6038 4 ראש העין - גל
10 מורן אורית - ארנון לואי 58.50 3724 3425 4 פולג- ברידג' פוינט
11 פרטיג מיכאל - אלנבוגן בני 57.76 2068 26 4 ראשון לציון/חיפה כרמל
12 יוגב דוד - לביא שלומי 57.17 3026 15132 4 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
13 ימין דוד - נסצקי אלדד 56.82 40064 17195 4 רעננה - ההגנה
14 פיטרס דוד - רוג'רס סטיב 56.61 11513 474 4 ירושלים/ת"א - אביבים
15 רוזנס מיקי - רוזנס יהודית 56.52 6221 5996 4 פולג- ברידג' פוינט
16 יזהר רפי - פרץ פולדי 56.49 15459 15460 3 כפר מרדכי
17 וינוגרד עודד - קליינר טניה 56.47 40551 40687 3 ירושלים
18 גרינברג שמואל - מנדלבאום יצחק 56.42 2117 2054 3 י"ם - בית בלגיה/ירושלים
19 פרנקל גיורא - טל משה 56.30 13119 2176 3 רעננה - הקנטרי
20 גינוסר איתמר - בקר ג'ני 56.12 19061 41452 3 ת"א - אביבים
21 גרוסמן אורנית - קליין יעקב 55.89 42174 21311 2 רחובות/פ"ת - אם המושבות
22 בן דוד יובל - lsp1 55.37 17852 lsp1 -- רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות
23 לויט יולי - בראונשטיין יעל 55.31 3566 14651 2 ת"א - כיכר המדינה
24 שנקמן מנחם - שקד גדעון 55.23 40753 24355 2 פ"ת - אם המושבות
25 שטיימן ישראל - בני רות 55.22 1577 1011 2 פולג- ברידג' פוינט
26 גלט אהרון - לוי קרן 54.49 40141 40300 2 ת"א - כיכר המדינה
27 az26 - אנגל יוסי 54.45 az26 991 -- לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
28 רייטן חיה - הנדלר יהודה 54.34 23272 24469 2 חדרה - קדימה
29 bet24 - kinseyjoy 54.26 bet24 kinseyjoy -- לא חבר בהתאגדות
30 גולדרינג אהובה - בן נון אביבה 53.88 16231 19027 1 ת"א - אביבים
31 פרחי ורדה - מירון ישראל 53.83 17026 12690 1 רמת השרון
32 גליקסמן דודו - פשה רוני 53.62 11560 7371 1 אילת
33 יהל נילי - חכמי מיכל 52.98 11658 3912 1 ירושלים
34 שוב-עמי אלנברג רינה - פרימר יגאל 52.86 7976 2122 1 נס ציונה
35 כהן נילי - בקיש רמי 52.75 11594 9897 1 חולון - הקנטרי
36 בן שמחון אמליה - שכטר קרין 52.53 23108 9073 1 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
37 אהרונוביץ מיכאל - פול יואכים 52.50 16864 4172 1 אילת
38 גור משה - מילנר חיה 52.06 13928 9800 1 סביון - קרית אונו/פ"ת - אם המושבות
39 רינת דיאנה - רינת יגאל 51.58 12367 12368 1 ת"א - כיכר המדינה
40 בריסטובסקי אברהם - כרדי אברהם 51.29 20684 40383 1 ת"א - אביבים
41 מעוז סמדר - מעוז גסטון 51.04 42531 42530 1 נהריה - לב הצפון
42 דוד אליהו - בנימין סלביה 51.00 11385 10037 1 רמת השרון
43 גייבסקי נלי - שחר אמיר 50.88 40794 40627 1 חיפה כרמל
44 הלל מאיר - אלתר חגי 50.78 20227 18423 1 השרון
45 אוסדצ'י-קפלן אורנה - בן נחום גילי 50.71 17014 17526 1 חיפה כרמל
46 רוזנצוויג מרדכי - בונים רוני 50.40 23029 41837 1 אילת
47 שלייפר ישראל - טל דן 49.75 3955 1267   חיפה כרמל
48 פגי לוטי - קופלביץ דולי 49.67 4917 22490   פ"ת - אם המושבות
49 בנימין ג'וזפין - פירוז אסתר 49.66 16200 18167   אשדוד
50 עוגן תמרה - סגיב מירה 49.47 10102 9011   סביון - קרית אונו
51 איסרס דב - זיו-לי נעים 49.32 12246 8514   ת"א - כיכר המדינה
52 פריש חוה - נוי רבקה 49.24 23115 22001   נהריה - לב הצפון
53 בובל סרגיי - מנשה יעקב 49.14 24150 16040   סביון - קרית אונו
54 חיות אבי - איטר איריס 48.84 5366 14697   ת"א - אביבים
55 המבורגר אבישי - ברק שמעון 48.74 21760 22033   רעננה - ההגנה/השרון
56 קפאיינידי קטרינה - גוברין אבי-ברטי 48.63 25056 42144   נס ציונה/ת"א - אביבים
57 דנק שחר - דנק עומר 48.57 23742 42114   עמק יזרעאל
58 גבע עמיחי - גל טיבור 48.56 1856 13841   נהריה - לב הצפון/קריות
59 כץ אורה - ממלוק ברברה 48.46 23446 24138   חדרה - קדימה
60 דוד אלנה - שוורץ מרים 48.37 20192 24110   ת"א - אביבים
61 אמבר אסתי - רון תמר 47.85 42065 40278   ב"ש - בית הברידג'
62 סימבליסטה ג'ורג' - שושן איתמר 47.67 16433 22384   סביון - קרית אונו
63 שטאובר אריה - מילצ'ן דרור 47.544 22530 3655   נס ציונה
64 מיוחס יעקב - מילצ'ן דרור 47.539 8871 3655   נס ציונה
65 נתן מינה - לוי יהושע 47.48 15086 23737   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
66 אילן משה - ברוידא אלירם 47.44 40742 20187   השרון/סביון - קרית אונו
67 שפרינגר גילה - חרפק צבי 47.35 40749 40471   זכרון יעקב - עמיחי
68 פרידלנדר אהוד - יונקר מיכל 46.82 4648 13512   נהריה - לב הצפון/נהריה
69 שפירא ירון - בן דוד רוני 46.61 2963 4365   סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות
70 זמיר עמי - אלספל חנן 46.58 19705 16044   השרון
71 ויסר חיים - בלום דוד 46.49 4173 2924   אילת
72 עצמוני עוזי - מירון מאירה 46.48 937 21326   ב"ש - חברי הנגב
73 לנג שורה - ברגר אבי 46.43 16877 1142   סביון - קרית אונו
74 גזית גלי - נוי לאודין 46.12 40227 22002   נהריה/נהריה - לב הצפון
75 כוגן שושנה - הראל אתי 45.81 18898 19766   רמת השרון
76 אור מאיר ציפי - לייכטר שרית 45.76 21347 23998   ב"ש - חברי הנגב
77 גל ויגלר אורית - טל-שחר עופר 45.63 15388 21323   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
78 ילון עמנואל - לוי שושנה 45.433 23554 24665   מודיעין
79 אביב נועה - אביב זאב 45.429 41284 23419   השרון
80 טנדטר עלי - קורן אלי 44.89 1926 42686   קריות/חיפה כרמל
81 סוורי עוזי - למדן יצחק 44.53 18803 41948   ירושלים
82 בלס אביבה - פז מרדכי 44.27 11586 8943   פ"ת - ויצו/ראשל"צ - מרכז ספורט
83 טאוב זאב - מנדר ענת 44.12 10750 40603   כרמיאל
84 בנין בר רוני - פכטמן רון 43.54 1457 14659   השרון
85 שלו יענקלה - שלו זהבה 43.48 19708 19709   זכרון יעקב - עמיחי
86 חנין יגאל - שינבאום שלמה 43.03 23422 23421   השרון/פ"ת - אם המושבות
87 וינשטיין נילי - קצ'ר מרגלית 42.38 42274 40158   פולג- ברידג' פוינט
88 חכימי תמר - קופמן שרה 42.06 2427 15635   סביון - קרית אונו/רחובות
89 עפרון פרנסין - רובינשטיין מלכה 41.08 14774 19200   סביון - קרית אונו
90 נגר דני - דולב ורדה 40.60 23070 22489   פ"ת - אם המושבות
91 קרניאל דליה - דורון דורית 40.26 42069 5967   פולג- ברידג' פוינט
92 הרץ רבקה - שרון זמירה 38.44 21735 19117   פ"ת - אם המושבות/סביון - קרית אונו
93 בר סבר יפה - הרבסט מיכאלה 38.26 5637 5638   פולג- ברידג' פוינט
94 אופנהיים נגה - ספייר אלברט 35.43 42058 864   הרצליה - פיתוח/כפר סבא
95 שגיא נעמי - סידס גיא 32.65 24534 40322   הרצליה - אילה
96 מזרחי בתיה - בן נתן גיליאן 31.71 12954 40791   זכרון יעקב - עמיחי
97 אשכנזי חיים - שנפ מאיה 29.38 5890 23993   פולג- ברידג' פוינט/רמת השרון
98 המבורגר חנה - אלדר יורם 28.94 21965 23133   רעננה - ההגנה