Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
אליפות סניורים אונליין 2020
מושב 3 מתוך 4 תאריך: 15/05/20 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 20.14
מנהל תחרות: אבנר ברי
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 גולדנברג שלום - עמיר אריה 64.63 1265 503 20 חיפה כרמל/חיפה - בית הלוחם
2 אסרף דניאל - פרוז משה 64.55 7907 1491 16 אשדוד
3 כהן דוד - אלישר שלמה 63.70 4537 2005 13 ירושלים/ת"א - אביבים
4 קונפינו יוסי - ארנון גדי 63.64 6516 4592 10 רמת גן - ברידג' 4 פאן
5 רדלר חיה - דימנט נעם 62.53 6691 2297 8 רחובות
6 גלעדי יהודה - וייס יוסי 62.33 3525 2757 7 כפר סבא
7 בירמן דניאלה - בירמן דוד 62.26 4335 196 5 ת"א - אביבים
8 מרק מיכה - מרק סוניה 61.53 6938 6937 4 כפר סבא
9 לויתן שרה - פולק ג'ו 60.85 23836 23835 4 ת"א - בית הלוחם אפקה
10 מוסקוביץ הקטור - הכרמלי אמליה 59.82 9130 8688 4 ת"א - אביבים
11 מקוב מרדכי - בן חיים כרמלה 59.80 11172 22526 4 נס ציונה
12 אורן יוסף - וויינשטוק פאול 59.17 3514 6398 4 נס ציונה
13 סגלוב חנה - שני גילה 59.00 15610 14956 4 חיפה כרמל
14 ויסר חיים - בלום דוד 58.80 4173 2924 4 אילת
15 טימיאנקר נח - הורוביץ שמשון 58.48 3292 1007 4 רחובות/רעננה - ההגנה
16 אוליאמפרל אשר - שעובי אביהוא 58.41 21821 21278 4 מודיעין/רחובות
17 יוגב דוד - שני מאיר 58.27 3026 392 3 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
18 ידלין ישראל - ארנון לואי 58.15 468 3425 3 פולג- ברידג' פוינט
19 בלאט לובומיר - זומר אילן ד"ר 57.33 16453 14359 3 ת"א - כיכר המדינה
20 פרידריך יוליאן - אנגל יוסי 57.25 368 991 3 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
21 הירש עדה - ברש צבי 56.70 6075 2570 3 קיסריה
22 נוה נורית - מרמלשטיין גבי 55.65 1327 3765 2 כפר סבא
23 מלאך יעקב - מילצ'ן דרור 55.4303 14443 3655 2 נס ציונה
24 בן-דוד זהר - כץ שרה 55.4302 1255 14791 2 חיפה - הרץ/נהריה - לב הצפון
25 אגרוניק גריגורי - מנדלבאום יצחק 55.21 13110 2054 2 ירושלים
26 איתן יבגניה - איתן מוניה 55.16 12132 12133 2 כפר סבא
27 פז שרה - פן אסתר 55.07 8631 5520 2 רמת השרון
28 לובינסקי יובל - בן נון נון אביבה 54.87 715 19027 2 ת"א - אביבים
29 פרטיג מיכאל - אלנבוגן בני 54.82 2068 26 2 ראשון לציון/חיפה כרמל
30 אינדורסקי שמעון - אינדורסקי שרה 54.60 41217 11870 2 כפר סבא
31 רגב נחום - רז ניסן 54.48 18285 15461 2 ירושלים
32 גרינברג שוש - מאירוביץ מיקי 54.33 9687 9413 2 רמת גן - ברידג' 4 פאן
33 בבלי יורם - רוג'רס סטיב 53.58 58 474 1 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
34 פז מרדכי - בלס אביבה 53.53 8943 11586 1 ראשל"צ - מרכז ספורט /פ"ת - ויצו
35 דרזנר תרצה - שניר רותי 53.22 11054 13922 1 ת"א - אביבים/כפר סבא
36 אורנשטיין איתן - גלסר אנדרי 53.12 801 9069 1 חיפה כרמל
37 גריזים יורם - קוסטו יצחק 53.02 11120 13355 1 תת סניף מועדון יבנה
38 חכימי תמר - קופמן שרה 52.35 2427 15635 1 סביון - קרית אונו/רחובות
39 אוציטל בוריס - קלר יצחק 52.33 11725 9105 1 נס ציונה/פ"ת - אם המושבות
40 בריפמן מיכאל - מנחם אבינועם 52.21 2776 8888 1 ת"א - כיכר המדינה/נס ציונה
41 גלברד מרדכי - ידלין דורון 52.07 612 4830 1 נהריה - לב הצפון/פ"ת - אם המושבות
42 אבני אבי - ברקן יואל 52.00 20834 16613 1 רעננה - ההגנה
43 קריספי ניסים - שטרית אבי 51.69 4534 7748 1 ירושלים
44 מרקוביץ רוני - ויינשטיין אבישי 51.48 8215 5419 1 קריות
45 גלבוע אורי - קובאליו סרג'יו 51.45 5238 86 1 ת"א - אביבים/רמת השרון
46 פומרנץ ישראל - אדטו משה 51.40 2211 15250 1 כרמיאל
47 סדיס ג'ובינה - פרקש רות 51.30 14831 5305 1 כפר סבא
48 הרשקוביץ שלמה - אשכנזי יוסי 51.26 3637 2140 1 טבעון
49 ליבסטר נדיה - כהן מזל 50.65 798 13927 1 השרון/ת"א - אביבים
50 ברוידא שרה - כהן-טל ישי 50.56 16556 688 1 סביון - קרית אונו
51 יהל נילי - חכמי מיכל 50.49 11658 3912 1 ירושלים
52 ברקמן מאיר - רחימי רחמים 50.35 8312 13241 1 רחובות
53 מישקין דפנה - מישקין אריה 50.01 16397 14925 1 ירושלים
54 לונדון אילנה - לונדון רן 49.97 40052 40053   ב"ש - בית הברידג'
55 רוזנטל אבי - גורן עודד 49.82 17556 16436   ירושלים/ת"א - כיכר המדינה
56 פדון עמליה - רובין דורית 49.74 8425 22386   ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
57 ורד נח - קפלן אהרון 49.71 2656 1763   חיפה - בית הלוחם
58 צמח לינדה - מנחמי אבשלום 49.69 11015 3103   ת"א - אביבים
59 לייבו אדי - בן יהודה יהודית 49.61 850 2218   קריות/כרמיאל
60 לויט-פורת רות - זינגר מריקה 49.42 3882 5765   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
61 שחל אריה - לאור דניאל 49.31 11897 723   כפר סבא
62 אברון אנית - הובר אלימלך 49.21 14814 9668   מודיעין/מבואות חרמון
63 לבנאור אדמונד - הרפז דורון 49.14 275 2298   ת"א - אביבים/כפר סבא
64 פולק ישי - מורוזנסקי לאוניד 48.92 893 24822   כרמיאל
65 זלבה אבי - שפריר שירי 47.98 2074 15339   רמת השרון/מועדון הברידג' רחובות
66 חיות אבי - רביד מנחם 47.95 5366 1447   ת"א - אביבים
67 זיכרמן דוד - טרגן אפרים 47.65 970 3354   ב"ש - חברי הנגב
68 שרון אביגדור - בן דוד רמי 47.61 581 16104   חיפה כרמל/קריות
69 קוסטו דורית - קרן אורה 47.48 24143 2362   תת סניף מועדון יבנה/נס ציונה
70 סולניק אריה - כהנא ישראל 47.25 3038 3510   ת"א - כיכר המדינה/חולון - הקנטרי
71 מרקמן ודים - פייגל מרינה 47.22 14615 9892   אשדוד
72 יעקב אברהם - מיוחס יעקב 47.07 40496 8871   ראשל"צ - מרכז ספורט /נס ציונה
73 פוסטר עופרה - שפרן אגי 46.79 19198 17035   מועדון הברידג' רחובות/תת סניף מועדון יבנה
74 וילסקר בוריס - שקולניקוב לאוניד 46.38 10360 10196   כפר סבא
75 פרנקל גיורא - טל משה 46.25 13119 2176   רעננה - הקנטרי
76 רום מיכל - הרבסט מיכאלה 46.02 3406 5638   כפר סבא/פולג- ברידג' פוינט
77 גוטפריד שי - ולפר מיכאל 45.86 17756 12213   פולג- ברידג' פוינט/חיפה כרמל
78 בראונשטיין יעל - לבל טליה 45.75 14651 10397   ת"א - כיכר המדינה/נהריה - לב הצפון
79 שלייפר ישראל - טל דן 45.51 3955 1267   חיפה כרמל
80 שמיון דגן ג'ודי - גולדרינג אהובה 45.27 15048 16231   נס ציונה/ת"א - אביבים
81 פרץ פולדי - יזהר רפי 45.22 15460 15459   כפר מרדכי
82 כהן עליזה - כהן חיים 44.36 23550 4158   אשדוד
83 וייסבלום כלנית - רייכמן יוסי 44.20 14706 746   כפר סבא
84 שידלוב שלמה - שידלוב מרים 43.89 18283 18320   ירושלים
85 גוליק איתן - גוליק אורי 43.66 1413 1414   הרצליה - אילה
86 רגב יורם - אלול סימה 43.45 15877 11811   כפר סבא
87 בנימין סלביה - דוד אליהו 43.22 10037 11385   רמת השרון
88 וורך יגאל - קנידל חוליו 42.76 2177 1713   קיבוצי דרום
89 פריש חוה - נוי רבקה 42.55 23115 22001   נהריה - לב הצפון
90 רז מזל - פרי סוזנה 41.97 14589 22920   ירושלים
91 חייט צבי - פול יואכים 41.91 4654 4172   אילת
92 זילברברג רינה - שטיין נחום 41.59 40940 17177   ת"א - אביבים/פ"ת - ויצו
93 נצר שלמה - מרקוס עמירם 41.49 3721 13526   כפר סבא
94 שרון זמירה - ברעם אשר 41.06 19117 14933   סביון - קרית אונו
95 חוטר משה - בלייר שלום 40.59 6813 40715   מבואות חרמון
96 יאראק יהודית - קשת דוד 38.89 18998 16997   י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
97 ברדיצבסקי ולדימיר - גולן דוד 38.64 40837 41810   ירושלים
98 ירדני יעל - חסין נטשה 37.96 15266 19019   ירושלים
99 כהן שירה - שוורץ מרים 37.59 14618 24110   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
100 בך ורדה - קידר-ויסמן עפרה 37.56 4529 18272   ירושלים
101 אביב זאב - שינבאום שלמה 37.34 23419 23421   השרון/פ"ת - אם המושבות
102 כהן יעקב - שטרנברג אורי 37.22 42811 40764   י"ם - מרכז הברידג'
103 גולדמן רחל - כץ אוה 35.48 19028 461   ראשל"צ - מרכז ספורט
104 טרגן אברהם - צייטין דוד 35.42 15186 939   ת"א - אביבים/ב"ש - חברי הנגב
105 שמש רותי - שמש סמי 35.12 18560 18561   סביון - קרית אונו
106 לייכטר שרית - מירון מאירה 30.43 23998 21326   ב"ש - חברי הנגב