Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
Israeli Pairs BBO - 3.6.20
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 03/06/20 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 12.78
מנהל תחרות: שיפטן דרור
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 חיות אבי - בן שמחון אמליה 66.26 5366 23108 20 ת"א - אביבים
2 אופנהיימר מיכאל - קופמן שרה 63.74 361 15635 16 נס ציונה/רחובות
3 שטיימן ישראל - אילוז קלוד 62.93 1577 1015 13 פולג- ברידג' פוינט
4 פרנקל גיורא - טל משה 62.05 13119 2176 10 רעננה - הקנטרי
5 לוי עמליה - פרץ שמואל 61.50 13470 16618 8 כפר סבא
6 אורנשטיין איתן - פרלמוטר אריה 60.73 801 15054 7 חיפה כרמל/נהריה
7 כהן חיים - בנבנישתי משה 59.41 4158 15355 5 אשדוד
8 כהן דוד - חכמי מיכל 59.25 4537 3912 4 ירושלים
9 נחמיאס יהודית - זיו ישראל 59.22 6844 4584 4 ירושלים
10 גוליק איתן - גוליק אורי 59.02 1413 1414 4 הרצליה - אילה
11 בנין בר רוני - זק יניב 58.59 1457 4281 4 השרון/חיפה כרמל
12 לובינסקי יובל - זופניק שושי 58.34 715 41703 4 ת"א - אביבים
13 בן דוד רוני - קופילוב צפרא 58.10 4365 10733 -- לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
14 טנדטר עלי - קורן אלי 57.96 1926 42686 3 קריות/חיפה כרמל
15 הלל מאיר - אלתר חגי 57.68 20227 18423 3 השרון
16 גרבר זיוה - גרבר זיוה 57.48 14033 14033 3 רמת השרון
17 וינוגרד עודד - קליינר טניה 57.16 40551 40687 2 ירושלים
18 (רובוט) - ברגיל אבי 56.91 ROBOT 4181 2 לא חבר בהתאגדות /אילת
19 (רובוט) - שעיה יק 56.82 ROBOT 397 2 לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
20 רונן שושנה - ליבסטר בני 56.76 947 3642 2 כפר סבא/השרון
21 יהל נילי - מנדלבאום יצחק 55.74 11658 2054 2 ירושלים
22 גבע עמיחי - גל טיבור 55.39 1856 13841 2 נהריה - לב הצפון/קריות
23 שלייפר ישראל - טל דן 54.73 3955 1267 2 חיפה כרמל
24 גולדרינג אהובה - בן נון אביבה 54.70 16231 19027 1 ת"א - אביבים
25 טובים רחל - קופילוב אלי 54.63 7725 10734 1 סביון - קרית אונו
26 גורביץ תמר - וייס מנחם 54.62 20678 6012 1 השרון
27 תורג'מן ארי - שבתאי אלי 54.60 16204 23552 1 אשדוד
28 קפאיינידי קטרינה - גוברין אבי-ברטי 54.37 25056 42144 1 נס ציונה/ת"א - אביבים
29 פין מלקולם - מצא שמואל 54.29 1336 19699 1 רמת השרון
30 דנק שחר - דנק עומר 53.36 23742 42114 1 עמק יזרעאל
31 דורון דורית - קרניאל דליה 53.29 5967 42069 1 פולג- ברידג' פוינט
32 (רובוט) - ברוידא אלירם 53.26 ROBOT 20187 1 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
33 בני רות - ארנון לואי 53.18 1011 3425 1 פולג- ברידג' פוינט
34 גלברד מרדכי - לבל טליה 52.94 612 10397 1 נהריה - לב הצפון
35 שני רות - בונים רוני 52.81 395 41837 1 אילת
36 מור מוטי - ניצן אדם 52.30 13337 3751 1 רעננה/כ"ס - הדר
37 (רובוט) - גיא יואל 52.29 ROBOT 17603 1 לא חבר בהתאגדות /י"ם - מרכז הברידג'
38 שפט ברכה - שחל אריה 51.95 5164 11897 1 כפר סבא
39 מילנר חיה - כהן שמואל 51.29 9800 4938 1 פ"ת - אם המושבות/רמת גן - ברידג' 4 פאן
40 פרטיג מיכאל - אלנבוגן בני 51.26 2068 26 1 ראשון לציון/חיפה כרמל
41 גינוסר איתמר - בקר ג'ני 50.631 19061 41452 1 ת"א - אביבים
42 (רובוט) - סטרן דוד 50.627 ROBOT 23901 1 לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
43 אמבר אסתי - רון תמר 50.49 42065 40278 1 ב"ש - בית הברידג'
44 (רובוט) - פול יואכים 49.50 ROBOT 4172   לא חבר בהתאגדות /אילת
45 שכטר קרין - שכטר דב 48.92 9073 9074   ת"א - כיכר המדינה
46 (רובוט) - סירוטה אביגדור 48.88 ROBOT 17783   לא חבר בהתאגדות /ת"א - האקדמיה לברידג'
47 דוד אילן - ירוס מיכאל 48.86 23874 40706   חיפה כרמל
48 פישר אהובה - דיין רחל 48.65 24341 40734   סביון - קרית אונו
49 עוגן תמרה - סגיב מירה 48.57 10102 9011   סביון - קרית אונו
50 מעוז סמדר - מעוז גסטון 48.49 42531 42530   נהריה - לב הצפון
51 קישוני יואב - קישוני דליה 48.328 14914 3344   ב"ש - חברי הנגב
52 לדרמן לאון - חוזמן אלכסנדר 48.326 8350 42419   מועצת יואב/ב"ש - בית הברידג'
53 אבנת צח - אבנת יוסי 45.96 23933 41920   עמק יזרעאל/אילת
54 רבין עידן - דיין חי 45.89 24419 23122   רמת גן - ברידג' 4 פאן
55 לנג שורה - ברגר אבי 45.82 16877 1142   סביון - קרית אונו
56 (רובוט) - איטר איריס 45.71 ROBOT 14697   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
57 איטח מאיר - שואל דוד 44.26 23923 42068   חדרה - קדימה
58 יזהר רפי - פרץ פולדי 44.02 15459 15460   כפר מרדכי
59 קליין קטי - בלס אביבה 43.88 12558 11586   פ"ת - ויצו
60 כהן אילן - נוה גל 43.32 17258 18889   רמת השרון
61 אילת יוסי - פז תמר 43.18 41104 41030   טבעון - רקפת /טבעון
62 גבע חיים - קופרמן זאב 42.98 810 3716   כפר סבא/השרון
63 אביב נועה - אביב זאב 42.603 41284 23419   השרון
64 שורץ צבי - כתר אבי 42.596 40580 12095   ר"ג - מרום נווה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
65 רינת דיאנה - רינת יגאל 41.51 12367 12368   ת"א - כיכר המדינה
66 נתן מינה - לוי יהושע 41.08 15086 23737   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
67 אור מאיר ציפי - לייכטר שרית 40.82 21347 23998   ב"ש - חברי הנגב
68 שנפ מאיה - הראל אתי 39.91 23993 19766   רמת השרון
69 גל ויגלר אורית - טל-שחר עופר 39.57 15388 21323   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
70 קרבי עפר - כץ אפרים 38.93 3449 4299   טבעון
71 (רובוט) - שרון זמירה 38.72 ROBOT 19117   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
72 וילקנסקי כרמלה - a v n e r 38.15 23531 a v n e r   פולג- ברידג' פוינט/ לא חבר בהתאגדות
73 פינטו יריב - פינטו טלי 35.21 42527 42528   הרצליה - פיתוח
74 סוורי עוזי - למדן יצחק 35.14 18803 41948   ירושלים
75 מירון מאירה - עצמוני עוזי 34.38 21326 937   ב"ש - חברי הנגב
76 (רובוט) - קולבר אריה-ליאון 32.68 ROBOT 15473   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
77 (רובוט) - הלמר יהושע 31.54 ROBOT 41644   לא חבר בהתאגדות /קריות
78 וינשטיין נילי - קצ'ר מרגלית 30.88 42274 40158   פולג- ברידג' פוינט