Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
אליפות ישראל מעורבים אונליין 2020
מושב 1 מתוך 4 תאריך: 05/06/20 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 19.18
מנהל תחרות: פיטרס דירק
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 פטלקו ליה - ישראלי דן 70.09 24895 14669 20 פ"ת - אם המושבות/סביון - קרית אונו
2 חיות אבי - בן שמחון אמליה 63.29 5366 23108 16 ת"א - אביבים
3 שטיימן ישראל - בני רות 63.18 1577 1011 13 פולג- ברידג' פוינט
4 הורוביץ שמשון - גרייצר נורית 62.77 1007 10371 10 רעננה - ההגנה
5 לירן ינון - זינגר מריקה 62.54 11122 5765 8 רמת גן - ברידג' 4 פאן/ת"א - אביבים
6 חן ליאת - הרבסט אילן 62.26 17491 5935 7 טבעון
7 אסולין עדי - קריגל רמי 61.53 16490 439 5 נס ציונה/אילת
8 בנין בר רוני - זק יניב 61.28 1457 4281 4 השרון/חיפה כרמל
9 זיידנברג גת סופי - זיידנברג נצר יעקב 61.02 42484 13339 4 ראשל"צ - מרכז ספורט
10 ידלין דורון - כץ פז 60.87 4830 23715 4 פ"ת - אם המושבות/פולג- ברידג' פוינט
11 נוה נורית - מרמלשטיין גבי 60.82 1327 3765 4 כפר סבא
12 מוסקוביץ הקטור - הכרמלי אמליה 60.08 9130 8688 4 ת"א - אביבים
13 ורד רונית - טל משה 59.98 17425 2176 4 כפר סבא/רעננה - הקנטרי
14 סדיס ג'ובינה - מרקוס עמירם 59.52 14831 13526 4 כפר סבא
15 ממן גיא - שגב חן 58.97 17554 16820 4 אשקלון/רחובות
16 כהן יוסי - אליהו סיגל 58.19 18280 17903 3 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
17 חכמי מיכל - כהן דוד 57.60 3912 4537 3 ירושלים
18 פרידלנדר אהוד - פילוסוף סילביה 57.59 4648 3983 3 נהריה - לב הצפון/ת"א - אביבים
19 סעדה נטלי - ברקת אילן 56.44 18838 9312 3 ת"א - אביבים
20 ברקן הלנה - ברקן יואל 56.25 20063 16613 3 רעננה - ההגנה
21 שוב-עמי אלנברג רינה - פרימר יגאל 56.04 7976 2122 2 נס ציונה
22 בוברוב ממן מתי - קורן ניסים 55.96 19137 14994 2 אשקלון
23 פורת רמי - רובינשטיין מלכה 55.48 55 19200 2 רמת השרון/סביון - קרית אונו
24 מרק מיכה - מרק סוניה 55.295 6938 6937 2 כפר סבא
25 אברון אנית - הובר אלימלך 55.288 14814 9668 2 מודיעין/מבואות חרמון
26 ברוידא שרה - ידדוב רמי 55.27 16556 18141 2 סביון - קרית אונו/קיסריה
27 ספקטור מיכל - מלאך יעקב 55.18 6856 14443 2 ת"א - אביבים/נס ציונה
28 בירנבך דוד - יהל נילי 54.96 4536 11658 2 ירושלים
29 רום מיכל - קרביץ אריה 54.78 3406 4418 2 כפר סבא/רמת גן - ברידג' 4 פאן
30 פיברט גל - גולדפרב איליה 54.76 40647 15362 2 מועצת יואב
31 אברמוב ורדה - עזרא יצחק 54.48 22 4437 2 ת"א - אביבים/כפר סבא
32 אורי עמי - ליבסטר נדיה 54.45 3135 798 1 הרצליה - אילה/השרון
33 שיפטר שושי - וינקלר עמית 54.40 9198 5148 1 רמת השרון/ת"א - אביבים
34 אינדורסקי שמעון - אינדורסקי שרה 54.19 41217 11870 1 כפר סבא
35 שולמן אברהם - כץ אוה 54.18 15178 461 1 ראשל"צ - מרכז ספורט
36 ארבל דייויד - זייטמן מגי 53.73 6534 2307 1 כפר תבור/י"ם - מרכז הברידג'
37 הוך ג'ק - הוך מורין 53.47 12655 12656 1 כ"ס - הדר
38 הירש עדה - ברש צבי 53.38 6075 2570 1 קיסריה
39 רוזנס יהודית - רוזנס מיקי 53.05 5996 6221 1 פולג- ברידג' פוינט
40 שמיון דגן ג'ודי - רם משה 53.04 15048 8378 1 נס ציונה/ב"ש - חברי הנגב
41 מורן אורית - ידלין ישראל 52.59 3724 468 1 פולג- ברידג' פוינט
42 ליבר מוניקה - זק שחר 52.568 12633 5348 1 קריות/חיפה כרמל
43 שוובה דני - בבס סופיה 52.566 13866 20467 1 פ"ת - אם המושבות
44 קפאיינידי קטרינה - גוברין אבי-ברטי 52.20 25056 42144 1 נס ציונה/ת"א - אביבים
45 גרינברג שוש - מאירוביץ מיקי 51.38 9687 9413 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן
46 ברקי - ליברמן רות - ליברמן ברק 51.09 283 5656 1 רעננה - הקנטרי/הרצליה - פיתוח
47 ליפין גנאדי - קרביץ אירית 51.06 20896 4419 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן
48 אורון דוד - בילגוראי שרה 51.05 3379 12562 1 חיפה כרמל/ת"א - אביבים
49 שטרית אבי - שנפ שולמית 50.80 7748 4513 1 ירושלים
50 פרוז משה - פרוז דלילה 50.68 1491 1496 1 אשדוד
51 רייכמן יוסי - וייסבלום כלנית 50.58 746 14706 1 כפר סבא
52 גרינברג טדי - ויסבוך ינקה לוצ'יה 50.53 41444 8001 1 כרמיאל/רמת השרון
53 ספייר אלברט - בלוך שרה 50.13 864 11409 1 כפר סבא
54 שגיב יהודה - פופלילוב מתילדה 50.10 8266 10080 1 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
55 שפט ברכה - שחל אריה 50.09 5164 11897 1 כפר סבא
56 גל ויגלר אורית - טל-שחר עופר 49.88 15388 21323   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
57 שפירו לאה - בן דוד יובל 49.65 18524 17852   רמת השרון
58 שני גילה - עמיר אריה 49.44 14956 503   חיפה כרמל/חיפה - בית הלוחם
59 ליפצ'וק חנה - לוי יהושע 49.06 22039 23737   ראשל"צ - מרכז ספורט /מועדון הברידג' רחובות
60 מיוחס עליזה - יעקב אברהם 48.86 24777 40496   נס ציונה/מועדון הברידג' רחובות
61 רפפורט לאה - בן דוד רמי 48.61 4261 16104   קריות
62 גלנטי עמית - בקר ג'ני 48.36 41960 41452   ת"א - אביבים
63 קורן תקוה - גוטפריד שי 48.10 4908 17756   רעננה - ההגנה/פולג- ברידג' פוינט
64 הרבסט אופיר - הרבסט מיכאלה 48.01 6630 5638   חיפה כרמל/פולג- ברידג' פוינט
65 שפירא אניטה - לוטן עמרי 47.97 14693 42900   ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
66 וילסקר בוריס - ללוש יעל 47.48 10360 13303   כפר סבא/חולון - הקנטרי
67 ירוס מיכאל - בן נחום גילי 47.45 40706 17526   חיפה כרמל
68 כהן חיים - כהן עליזה 47.04 4158 23550   אשדוד
69 לוי הילה - חכימי אהרן 46.73 17077 2429   נס ציונה/סביון - קרית אונו
70 אגוזי נילי - אנטין דוד 46.66 11419 3524   ת"א - בית הלוחם אפקה
71 לובינסקי יובל - בן נון אביבה 46.56 715 19027   ת"א - אביבים
72 כורם שלומית - צ'רניצקי ולדימיר 46.13 23931 40032   טבעון - רקפת
73 מירקין לודמילה - רוזנטל אבי 45.69 10299 17556   חיפה כרמל/ירושלים
74 ירדן קרי - אוליאמפרל אשר 45.41 15119 21821   מודיעין
75 פורם פרידה - מנחם אבינועם 45.36 4912 8888   ת"א - בית הלוחם אפקה/נס ציונה
76 פז מרדכי - זילבר ריטה 45.34 8943 9182   ראשל"צ - מרכז ספורט /פ"ת - ויצו
77 גולומב יורם - סדן נגה 44.87 6553 17024   ת"א - האקדמיה לברידג'/ת"א - בית הלוחם אפקה
78 שכטר דב - שכטר קרין 44.50 9074 9073   ת"א - כיכר המדינה
79 אלון אלכס - בן יהודה יהודית 44.49 14907 2218   כרמיאל
80 רדלר חיה - מילצ'ן רוני 44.18 6691 5018   רחובות/נס ציונה
81 אנדרמן ד"ר דוריאן - רסין רותי 44.12 15338 9040   רחובות/רמת השרון
82 שטרק איתי - פינקוביץ רבקה 43.86 10670 10681   רמת השרון/רחובות
83 סוביק ויקטור - סוביק מאיה 43.65 14235 14915   ב"ש - בית הברידג'
84 בנימין סלביה - דוד אליהו 43.47 10037 11385   רמת השרון
85 מוסקוביץ ליליאנה - ארנון גדי 43.44 16129 4592   רמת גן - ברידג' 4 פאן
86 עציון אמיר - וסרמן גילדה 42.89 20704 24115   אשקלון/ת"א - כיכר המדינה
87 מילנר חיה - כהן שמואל 42.80 9800 4938   פ"ת - אם המושבות/רמת גן - ברידג' 4 פאן
88 לוי ביני - זינגר דן 42.13 22991 9168   כפר מרדכי
89 ליבסטר בני - יונקר מיכל 41.99 3642 13512   השרון/נהריה
90 לונדון אילנה - לונדון רן 40.78 40052 40053   ב"ש - בית הברידג'
91 רחימי רחמים - בוגנים אתי 40.14 13241 17901   רחובות/פ"ת - אם המושבות
92 שרו שירה - גלעדי ירון 39.36 21785 20553   חדרה - קדימה/ר"ג - מרום נווה
93 אבן חן טובה - בירקנפלד רוני 39.16 8682 8391   רמת השרון
94 שינבאום שלמה - קופלביץ דולי 38.20 23421 22490   פ"ת - אם המושבות
95 פרג רחל - פרג אלי 37.79 24352 24353   פ"ת - אם המושבות
96 פוקס איזבלה - ענבר דן 35.99 13063 15231   ירושלים
97 שפירא ורדה - שפירא דני 35.78 18764 18763   רמת השרון
98 שמש רותי - שמש סמי 34.17 18560 18561   סביון - קרית אונו
99 שעובי אביהוא - הזנפרץ אתי 34.02 21278 23333   רחובות/ראשל"צ - מרכז ספורט
100 שידלוב שלמה - שידלוב מרים 31.02 18283 18320   ירושלים
101 בליז'ובסקי אלינה - וינביץ' גריגורי 30.91 42885 16081   מודיעין/רחובות
102 גינוסר עמוס - אופנהיים נגה 27.27 23740 42058   חיפה כרמל/הרצליה - פיתוח