Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
אליפות ישראל מעורבים אונליין 2020
מושב 2 מתוך 4 תאריך: 05/06/20 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 19.72
מנהל תחרות: מיוחס מושיקו
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 מרק מיכה - מרק סוניה 67.91 6938 6937 20 כפר סבא
2 הורוביץ שמשון - גרייצר נורית 65.77 1007 10371 16 רעננה - ההגנה
3 זיידנברג גת סופי - זיידנברג נצר יעקב 63.15 42484 13339 13 ראשל"צ - מרכז ספורט
4 סדיס ג'ובינה - מרקוס עמירם 63.00 14831 13526 10 כפר סבא
5 שני גילה - עמיר אריה 62.79 14956 503 8 חיפה כרמל/חיפה - בית הלוחם
6 גרינברג שוש - מאירוביץ מיקי 62.25 9687 9413 7 רמת גן - ברידג' 4 פאן
7 שגיב יהודה - פופלילוב מתילדה 62.08 8266 10080 5 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
8 הראל משה - וישניצקי מירי 61.86 10120 11922 4 רעננה - הקנטרי
9 עציון אמיר - וסרמן גילדה 61.10 20704 24115 4 אשקלון/ת"א - כיכר המדינה
10 חן ליאת - הרבסט אילן 60.68 17491 5935 4 טבעון
11 חיות אבי - בן שמחון אמליה 60.14 5366 23108 4 ת"א - אביבים
12 ברוידא שרה - ידדוב רמי 59.41 16556 18141 4 סביון - קרית אונו/קיסריה
13 אורי עמי - ליבסטר נדיה 59.18 3135 798 4 הרצליה - אילה/השרון
14 אסולין עדי - קריגל רמי 58.93 16490 439 4 נס ציונה/אילת
15 סעדה נטלי - ברקת אילן 58.78 18838 9312 4 ת"א - אביבים
16 לוי הילה - חכימי אהרן 58.27 17077 2429 3 נס ציונה/סביון - קרית אונו
17 ידלין דורון - כץ פז 58.09 4830 23715 3 פ"ת - אם המושבות/פולג- ברידג' פוינט
18 הירש עדה - ברש צבי 57.79 6075 2570 3 קיסריה
19 ספקטור מיכל - מלאך יעקב 57.75 6856 14443 3 ת"א - אביבים/נס ציונה
20 פורת רמי - רובינשטיין מלכה 56.82 55 19200 3 רמת השרון/סביון - קרית אונו
21 מוסקוביץ הקטור - הכרמלי אמליה 56.76 9130 8688 2 ת"א - אביבים
22 אברמוב ורדה - עזרא יצחק 56.61 22 4437 2 ת"א - אביבים/כפר סבא
23 בלס רמי - בלס יהודית 56.26 1188 1187 2 ת"א - בית הלוחם אפקה
24 שטרית אבי - שנפ שולמית 56.17 7748 4513 2 ירושלים
25 פטלקו ליה - ישראלי דן 55.68 24895 14669 2 פ"ת - אם המושבות/סביון - קרית אונו
26 פוקס איזבלה - ענבר דן 55.46 13063 15231 2 ירושלים
27 וילסקר בוריס - ללוש יעל 55.43 10360 13303 2 כפר סבא/חולון - הקנטרי
28 לובינסקי יובל - בן נון אביבה 55.30 715 19027 2 ת"א - אביבים
29 ורד רונית - טל משה 55.29 17425 2176 2 כפר סבא/רעננה - הקנטרי
30 רדלר חיה - מילצ'ן רוני 55.26 6691 5018 2 רחובות/נס ציונה
31 שטיימן ישראל - בני רות 54.90 1577 1011 1 פולג- ברידג' פוינט
32 פז מרדכי - זילבר ריטה 54.43 8943 9182 1 ראשל"צ - מרכז ספורט /פ"ת - ויצו
33 בנימין סלביה - דוד אליהו 53.78 10037 11385 1 רמת השרון
34 ברקי-ליברמן רות - ליברמן ברק 53.43 283 5656 1 רעננה - הקנטרי/הרצליה - פיתוח
35 שפירו לאה - בן דוד יובל 53.13 18524 17852 1 רמת השרון
36 אגוזי נילי - אנטין דוד 53.00 11419 3524 1 ת"א - בית הלוחם אפקה
37 ממן גיא - שגב חן 52.54 17554 16820 1 אשקלון/רחובות
38 בנין בר רוני - זק יניב 51.854 1457 4281 1 השרון/חיפה כרמל
39 טמס חיים - בן חנוך סימה 51.853 2098 3924 1 ירושלים
40 ליבסטר בני - יונקר מיכל 51.63 3642 13512 1 השרון/נהריה
41 פרידלנדר אהוד - פילוסוף סילביה 51.61 4648 3983 1 נהריה - לב הצפון/ת"א - אביבים
42 בירנבך דוד - יהל נילי 51.42 4536 11658 1 ירושלים
43 פורם פרידה - מנחם אבינועם 51.23 4912 8888 1 ת"א - בית הלוחם אפקה/נס ציונה
44 ליבר מוניקה - זק שחר 51.18 12633 5348 1 קריות/חיפה כרמל
45 ליפין גנאדי - קרביץ אירית 51.00 20896 4419 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן
46 סוביק ויקטור - סוביק מאיה 50.92 14235 14915 1 ב"ש - בית הברידג'
47 מולכו רז'אן - אנגל יוסי 50.89 9929 991 1 ת"א - אביבים
48 ספייר אלברט - בלוך שרה 50.79 864 11409 1 כפר סבא
49 חכמי מיכל - כהן דוד 50.78 3912 4537 1 ירושלים
50 הוך ג'ק - הוך מורין 50.34 12655 12656 1 כ"ס - הדר
51 מורן אורית - ידלין ישראל 50.32 3724 468 1 פולג- ברידג' פוינט
52 בליז'ובסקי אלינה - וינביץ' גריגורי 50.26 42885 16081 1 מודיעין/רחובות
53 לוי ביני - זינגר דן 49.99 22991 9168   כפר מרדכי
54 הרבסט אופיר - הרבסט מיכאלה 49.28 6630 5638   חיפה כרמל/פולג- ברידג' פוינט
55 מירקין לודמילה - רוזנטל אבי 49.23 10299 17556   חיפה כרמל/ירושלים
56 רייכמן יוסי - וייסבלום כלנית 49.08 746 14706   כפר סבא
57 איתן יבגניה - איתן מוניה 49.07 12132 12133   כפר סבא
58 אינדורסקי שמעון - אינדורסקי שרה 48.98 41217 11870   כפר סבא
59 נוה נורית - מרמלשטיין גבי 48.64 1327 3765   כפר סבא
60 שפירא ורדה - שפירא דני 48.33 18764 18763   רמת השרון
61 לירן ינון - זינגר מריקה 48.12 11122 5765   רמת גן - ברידג' 4 פאן/ת"א - אביבים
62 גלנטי עמית - בקר ג'ני 47.84 41960 41452   ת"א - אביבים
63 שפט ברכה - שחל אריה 47.76 5164 11897   כפר סבא
64 ארבל דייויד - זייטמן מגי 47.01 6534 2307   כפר תבור/י"ם - מרכז הברידג'
65 כורם שלומית - צ'רניצקי ולדימיר 46.68 23931 40032   טבעון - רקפת
66 רחימי רחמים - בוגנים אתי 46.63 13241 17901   רחובות/פ"ת - אם המושבות
67 אלון אלכס - בן יהודה יהודית 46.20 14907 2218   כרמיאל
68 ליפצ'וק חנה - לוי יהושע 45.77 22039 23737   ראשל"צ - מרכז ספורט /מועדון הברידג' רחובות
69 שיפטר שושי - וינקלר עמית 45.64 9198 5148   רמת השרון/ת"א - אביבים
70 מוסקוביץ ליליאנה - ארנון גדי 45.39 16129 4592   רמת גן - ברידג' 4 פאן
71 וינוגרד עודד - קליינר טניה 45.19 40551 40687   ירושלים
72 שמש רותי - שמש סמי 45.04 18560 18561   סביון - קרית אונו
73 רום מיכל - קרביץ אריה 45.02 3406 4418   כפר סבא/רמת גן - ברידג' 4 פאן
74 שטרק איתי - פינקוביץ רבקה 44.01 10670 10681   רמת השרון/רחובות
75 קפאיינידי קטרינה - גוברין אבי-ברטי 43.76 25056 42144   נס ציונה/ת"א - אביבים
76 רוזנס יהודית - רוזנס מיקי 43.52 5996 6221   פולג- ברידג' פוינט
77 שידלוב שלמה - שידלוב מרים 43.50 18283 18320   ירושלים
78 פרג רחל - פרג אלי 43.17 24352 24353   פ"ת - אם המושבות
79 ירוס מיכאל - בן נחום גילי 42.84 40706 17526   חיפה כרמל
80 רינת דיאנה - רינת יגאל 42.54 12367 12368   ת"א - כיכר המדינה
81 גיא חנה - לביא שלומי 42.27 9306 15132   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
82 שפירא אניטה - לוטן עמרי 42.14 14693 42900   ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
83 רפפורט לאה - בן דוד רמי 42.02 4261 16104   קריות
84 גולומב יורם - סדן נגה 41.78 6553 17024   ת"א - האקדמיה לברידג'/ת"א - בית הלוחם אפקה
85 מילנר חיה - כהן שמואל 41.46 9800 4938   פ"ת - אם המושבות/רמת גן - ברידג' 4 פאן
86 שמיון דגן ג'ודי - רם משה 41.29 15048 8378   נס ציונה/ב"ש - חברי הנגב
87 לונדון אילנה - לונדון רן 41.25 40052 40053   ב"ש - בית הברידג'
88 גל ויגלר אורית - טל-שחר עופר 41.17 15388 21323   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
89 גרינברג טדי - ויסבוך ינקה לוצ'יה 41.16 41444 8001   כרמיאל/רמת השרון
90 כהן יוסי - אליהו סיגל 40.49 18280 17903   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
91 אורון דוד - בילגוראי שרה 40.35 3379 12562   חיפה כרמל/ת"א - אביבים
92 קורן תקוה - גוטפריד שי 40.26 4908 17756   רעננה - ההגנה/פולג- ברידג' פוינט
93 שולמן אברהם - כץ אוה 39.21 15178 461   ראשל"צ - מרכז ספורט
94 כהן חיים - כהן עליזה 38.95 4158 23550   אשדוד
95 ברקן הלנה - ברקן יואל 38.35 20063 16613   רעננה - ההגנה
96 מיוחס עליזה - יעקב אברהם 38.09 24777 40496   נס ציונה/מועדון הברידג' רחובות
97 שרו שירה - גלעדי ירון 37.97 21785 20553   חדרה - קדימה/ר"ג - מרום נווה
98 אבן חן טובה - בירקנפלד רוני 37.80 8682 8391   רמת השרון
99 גינוסר עמוס - אופנהיים נגה 37.00 23740 42058   חיפה כרמל/הרצליה - פיתוח
100 שינבאום שלמה - קופלביץ דולי 35.87 23421 22490   פ"ת - אם המושבות
101 בוברוב ממן מתי - קורן ניסים 35.41 19137 14994   אשקלון