Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
סימולטנית ארצית אונליין - 23.6.20
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 23/06/20 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 13.20
מנהל תחרות: מאיר אוריה
* לאחר תיקון בבורד 1 * מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'א סניף
1 לירן ינון - בינט ג'ורג' שמעון 71.46 11122 23284 3 רמת גן - ברידג' 4 פאן/ר"ג - מרום נווה
2 צדיק ארז - ינר יובל 68.80 2934 10981 3 אילת/פ"ת - אם המושבות
3 אורנשטיין איתן - גלסר אנדרי 68.58 801 9069 3 חיפה כרמל
4 כהן נילי - שרו חורחה 68.34 11594 3456 3 חולון - הקנטרי/חדרה - קדימה
5 לובינסקי יובל - זופניק שושי 67.53 715 41703 3 ת"א - אביבים
6 (רובוט) - טיקולסקי עמיקם 67.47 ROBOT 5460 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
7 וסרמן גילדה - רבינוביץ' יונתן 67.41 24115 40489 3 ת"א - כיכר המדינה/פ"ת - אם המושבות
8 מי-טל כפיר - בנבניסטי רונן 65.52 15700 23717 3 נס ציונה/פולג- ברידג' פוינט
9 לביא נירה - בריפמן מיכאל 64.08 14641 2776 3 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
10 כהן עדי - לביא שלומי 63.30 498 15132 3 נס ציונה/ת"א - אביבים
11 ספייר אלברט - בלוך שרה 63.22 864 11409 3 כפר סבא
12 גל טיבור - גבע עמיחי 62.77 13841 1856 3 קריות/נהריה - לב הצפון
13 בן-שיטרית ניסים - ברגיל אבי 62.13 40425 4181 3 י"ם - מרכז הברידג' /אילת
14 בראונשטיין יעל - אליהו סיגל 62.06 14651 17903 3 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
15 כהן אורה - דגן חוה 61.91 3712 1057 3 כפר סבא
16 בנישטי משה - נוי לאודין 61.74 17997 22002 3 נהריה/ לא חבר בהתאגדות
17 (רובוט) - שעיה יק 61.50 ROBOT 397 3 לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
18 (רובוט) - דובדבני פנחס 61.01 ROBOT 17647 3 לא חבר בהתאגדות /זכרון יעקב - עמיחי
19 פיטרס דוד - רוג'רס סטיב 60.85 11513 474 3 ירושלים/ת"א - אביבים
20 שידלוב מרים - שידלוב שלמה 60.661 18320 18283 3 ירושלים
21 אורון דוד - בילגוראי שרה 60.658 3379 12562 3 חיפה כרמל/ת"א - אביבים
22 נוה נורית - מרמלשטיין גבי 60.55 1327 3765 3 כפר סבא
23 (רובוט) - רביד מנחם 60.54 ROBOT 1447 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
24 תורג'מן ארי - שבתאי אלי 60.42 16204 23552 3 אשדוד
25 גבאי רפי - זנו מרים 60.28 18234 18233 3 ירושלים
26 סדיס ג'ובינה - מרקוס עמירם 60.11 14831 13526 3 כפר סבא
27 (רובוט) - שורץ שחר 59.91 ROBOT 15637 3 לא חבר בהתאגדות /רחובות
28 כהן-טל ישי - פוקסמן ירחמיאל 59.80 688 1750 3 סביון - קרית אונו
29 הירש עדה - ברש צבי 59.79 6075 2570 3 קיסריה
30 שלייפר ישראל - טל דן 59.48 3955 1267 3 חיפה כרמל
31 נחום ארז - כהן שמואל 59.3049 22567 4938 3 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
32 שטיימן ישראל - בני רות 59.3048 1577 1011 3 פולג- ברידג' פוינט
33 בכר פנחס - קליין יעקב 59.22 21421 21311 3 פ"ת - אם המושבות
34 (רובוט) - גרינמן דוד 59.18 ROBOT 15019 3 לא חבר בהתאגדות /מועצת יואב
35 ארבל דייויד - אשכנזי יוסי 59.14 6534 2140 3 כפר תבור/טבעון
36 קופמן שרה - חכימי תמר 59.02 15635 2427 2 רחובות/סביון - קרית אונו
37 אגוזי נילי - אנטין דוד 58.91 11419 3524 2 ת"א - בית הלוחם אפקה
38 דיין חי - רבין עידן 58.87 23122 24419 2 רמת גן - ברידג' 4 פאן
39 גני יוסף - אלול סימה 58.70 13268 11811 2 כפר סבא
40 שפוצ'ניק גרש - ידדוב רמי 58.53 18751 18141 2 קיסריה
41 בוברוב ממן מתי - קורן ניסים 58.49 19137 14994 2 אשקלון
42 וינקלר עמית - חרובי עופר 58.34 5148 21755 2 ת"א - אביבים/מודיעין
43 ארנון זאב - ספינקה פיני 58.30 13672 18859 2 ת"א - אביבים
44 רוטשילד חנן - רז עופר 58.26 1751 19053 2 מבואות חרמון
45 רחימי רחמים - ברקמן מאיר 58.22 13241 8312 2 רחובות
46 (רובוט) - כץ שרה 58.18 ROBOT 14791 2 לא חבר בהתאגדות /נהריה - לב הצפון
47 (רובוט) - מעוז גסטון 58.17 ROBOT 42530 2 לא חבר בהתאגדות /נהריה - לב הצפון
48 לנדסברג ריבה - בלס אביבה 58.14 5301 11586 2 פ"ת - ויצו
49 שבת דניס - עפרון פרנסין 58.08 10216 14774 2 ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
50 שובל אפרים - מידן רחל 58.07 5007 20257 2 רחובות
51 דניאל אוסאמה - דניאל סנא 57.80 23682 40413 2 עמק יזרעאל
52 מרק מיכה - רייכמן יוסי 57.75 6938 746 2 כפר סבא
53 פייגל מרינה - מרקמן ודים 57.73 9892 14615 2 אשדוד
54 הרבסט אופיר - הרבסט מיכאלה 57.67 6630 5638 2 חיפה כרמל/פולג- ברידג' פוינט
55 ליאור רות - ויינברג ארודי 57.471 19157 11657 2 ירושלים
56 חוזמן אלכסנדר - לדרמן לאון 57.469 42419 8350 2 ב"ש - בית הברידג'/מועצת יואב
57 גנס בוב - שכטר דב 57.44 113 9074 2 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
58 סרוסי אמי - סרוסי דוד 57.37 4858 5699 2 אשקלון
59 עזרא משה - מנחם אבינועם 57.20 7291 8888 2 ת"א - אביבים/נס ציונה
60 איתן יבגניה - איתן מוניה 57.14 12132 12133 2 כפר סבא
61 וינברג דסי - קרדו אורית 57.07 20369 10888 2 רחובות
62 (רובוט) - מיכאלי עדי 57.05 ROBOT 41724 2 לא חבר בהתאגדות /רחובות
63 לוי יוסי - הירש הלן 56.84 10400 12658 2 כפר סבא
64 וקסלבאום חנה - מלאך יעקב 56.78 12405 14443 2 ת"א - אביבים/נס ציונה
65 (רובוט) - הורן אלי 56.76 ROBOT 3782 2 לא חבר בהתאגדות /קריות
66 פלופסקי לאון - שקד יצחק 56.74 5833 5414 2 חיפה כרמל/קריות
67 דקל אברהם - הרץ רוג'ר ד"ר 56.57 15521 5886 2 פולג- ברידג' פוינט
68 ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני 56.52 5419 8215 2 קריות
69 ארנון לואי - קונפינו יוסי 56.21 3425 6516 2 פולג- ברידג' פוינט/רמת גן - ברידג' 4 פאן
70 אלרן ישראל - טמיר אלי 56.09 19052 5270 2 חיפה כרמל
71 הולצר אשר - סטרן דוד 56.04 6633 23901 2 רעננה - הקנטרי/רעננה - ההגנה
72 בן דוד אבישי - טננבוים אורלי 55.98 17851 17260 2 ת"א - אביבים/כ"ס - הדר
73 בלום דוד - ויסר חיים 55.96 2924 4173 2 אילת
74 וייס יוסי - גלעדי יהודה 55.73 2757 3525 2 כפר סבא
75 (רובוט) - פול יואכים 55.70 ROBOT 4172 2 לא חבר בהתאגדות /אילת
76 צינמן מיכל - דוד אילן 55.69 23875 23874 2 חיפה כרמל
77 דרזנר תרצה - שניר רותי 55.65 11054 13922 2 ת"א - אביבים/כפר סבא
78 בן עמי ז'קי - קידר-ויסמן עפרה 55.491 16885 18272 2 ירושלים
79 גולדרינג אהובה - בן נון אביבה 55.489 16231 19027 2 ת"א - אביבים
80 פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 55.40 2211 2218 2 כרמיאל
81 פולק אוסקר - פרקש רות 55.39 1061 5305 2 נס ציונה/כפר סבא
82 בן דרור אריאל - אברבך ישראל 55.37 4119 12736 2 טבעון
83 ברוידא שרה - קרביץ אריה 55.265 16556 4418 2 סביון - קרית אונו/רמת גן - ברידג' 4 פאן
84 שמיון דגן ג'ודי - רם משה 55.256 15048 8378 2 נס ציונה/ב"ש - חברי הנגב
85 וייסבלום כלנית - מרק סוניה 55.24 14706 6937 2 כפר סבא
86 גלנטי עמית - בקר ג'ני 55.18 41960 41452 2 ת"א - אביבים
87 (רובוט) - הראל אתי 55.17 ROBOT 19766 2 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
88 גרינברג שמואל - ארגז ירון 55.06 2117 6462 1 י"ם - בית בלגיה/ירושלים
89 טובים רחל - קופילוב אלי 55.01 7725 10734 1 סביון - קרית אונו
90 בלס רמי - בלס יהודית 54.97 1188 1187 1 ת"א - בית הלוחם אפקה
91 זומר אילן ד"ר - בלאט לובומיר 54.74 14359 16453 1 ת"א - כיכר המדינה
92 קרבי עפר - כץ אפרים 54.714 3449 4299 1 טבעון
93 קנידל חוליו - וורך יגאל 54.710 1713 2177 1 קיבוצי דרום
94 קורן תקוה - זבולון מיקי 54.694 4908 18384 1 רעננה - ההגנה/פולג- ברידג' פוינט
95 גרינברג שלווה - מור מוטי 54.689 6230 13337 1 כפר סבא/רעננה
96 ilan2010 - OldGaby 54.68 ilan2010 OldGaby -- לא חבר בהתאגדות
97 ישראלי דן - לאו קרול 54.65 14669 41829 1 סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
98 אמבר אסתי - רון תמר 54.630 42065 40278 1 ב"ש - בית הברידג'
99 אופיר רונית - דשא גיל 54.628 4207 6832 1 כפר סבא
100 יעקבי ברוריה - הוברמן דוד 54.59 22638 24340 1 טבעון - רקפת
101 טוויג אהרון - מנחמי אבשלום 54.49 11720 3103 1 פ"ת - ויצו/ת"א - אביבים
102 ברעם אשר - שרון זמירה 54.48 14933 19117 1 סביון - קרית אונו
103 אברמסקי מוטי - רז ניסן 54.37 40556 15461 1 ירושלים
104 (רובוט) - קולבר אריה-ליאון 54.30 ROBOT 15473 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
105 סוביק ויקטור - סוביק מאיה 54.16 14235 14915 1 ב"ש - בית הברידג'
106 טרגן אפרים - זיכרמן דוד 54.09 3354 970 1 ב"ש - חברי הנגב/ לא חבר בהתאגדות
107 בסט יצחק (איזי) - שי רחל 54.07 6064 24461 1 עמק יזרעאל/טבעון - רקפת
108 ינון חגי - עצמון נורית 53.95 19139 19138 1 רמת השרון
109 קורן דיאנה - בן ארויה אילן 53.932 14993 2232 1 אשקלון
110 רדלר חיה - דימנט נעם 53.931 6691 2297 1 רחובות
111 בלס יעקב - רום מיכל 53.76 745 3406 1 כפר סבא
112 בונהרט אילנה - פרימן סטיבן 53.75 1213 19062 1 ת"א - כיכר המדינה
113 בודניק יוסי - בודניק רבקה 53.72 14978 14977 1 אשדוד
114 (רובוט) - רגונס פאני 53.59 ROBOT 40261 1 לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
115 (רובוט) - אלספל חנן 53.58 ROBOT 16044 1 לא חבר בהתאגדות /השרון
116 ברוידה ישראל - ויינר אסתר 53.56 10395 13868 1 כפר סבא
117 בירן מיכאל - פלדבוי גיל 53.44 643 243 1 כפר סבא
118 שומרוני גילה - פיסטינר ציפורה 53.33 12077 12898 1 נס ציונה/אשדוד
119 צייטין דוד - טרגן אברהם 53.28 939 15186 1 ב"ש - חברי הנגב/ת"א - אביבים
120 המר אילנה - פלץ ברברה 53.24 13180 4463 1 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
121 (רובוט) - סירוטה אביגדור 53.16 ROBOT 17783 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - האקדמיה לברידג'
122 בנימין סלביה - דוד אליהו 53.07 10037 11385 1 רמת השרון
123 רונן שושנה - ליבסטר בני 53.04 947 3642 1 כפר סבא/השרון
124 יהל נילי - חכמי מיכל 52.91 11658 3912 1 ירושלים
125 פורת רמי - רובינשטיין מלכה 52.81 55 19200 1 רמת השרון/סביון - קרית אונו
126 שטאובר אריה - מילצ'ן דרור 52.69 22530 3655 1 נס ציונה
127 רוזנס יהודית - רוזנס מיקי 52.49 5996 6221 1 פולג- ברידג' פוינט
128 בן-אפרים רן - רוזנטל אבי 52.44 4103 17556 1 ירושלים
129 כהן חיים - בנבנישתי משה 52.43 4158 15355 1 אשדוד
130 וידבסקי חנה - וידבסקי מיכה 52.42 5855 5856 1 כפר סבא
131 בן דוד יובל - שפירו לאה 52.31 17852 18524 1 רמת השרון
132 מיכאלי נפתלי - חן אברהם 52.26 10767 9276 1 ירושלים
133 סמואל עפרה - סמואל מיקי 52.20 10933 10932 1 מועדון הברידג' רחובות
134 מרקוס דינו - מרקוס אסתר 52.05 13264 13263 1 פ"ת - אם המושבות
135 בנין בר רוני - זק יניב 52.00 1457 4281 1 השרון/חיפה כרמל
136 טאוב זאב - מנדר ענת 51.97 10750 40603 1 כרמיאל
137 ענבר ציפורה - jompy 51.81 4053 jompy -- ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות
138 לביא משה - טל ברוך 51.75 364 10405 1 ת"א - אביבים/קריות
139 (רובוט) - ילון עמנואל 51.71 ROBOT 23554 1 לא חבר בהתאגדות /מודיעין
140 גבע קובי - אבס דן 51.69 24801 23864 1 נס ציונה
141 פרחי לינה - גורן עודד 51.65 15050 16436 1 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - כיכר המדינה
142 זייטמן מגי - זיו ישראל 51.64 2307 4584 1 י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
143 גבע חיים - שני חנוך 51.63 810 42203 1 כפר סבא/רעננה
144 מיטרני טובי - גוטמן חיים 51.57 11033 11034 1 ראשון לציון
145 (רובוט) - זמיר דיצה 51.52 ROBOT 16208 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
146 (רובוט) - איבגי דוד ד"ר 51.444 ROBOT 9768 1 לא חבר בהתאגדות /אשדוד
147 וקס גל - וילר אווי 51.442 15333 20249 1 מודיעין
148 פשה רוני - גליקסמן דודו 51.43 7371 11560 1 אילת
149 (רובוט) - אלנבוגן בני 51.42 ROBOT 26 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
150 כץ אורה - ממלוק ברברה 51.34 23446 24138 1 חדרה - קדימה
151 פרי סוזנה - פורת רחל 51.32 22920 22538 1 ירושלים
152 בן סעיד ז'ק - פלד נתן 51.13 1506 457 1 אשדוד
153 (רובוט) - שגיא נעמי 51.07 ROBOT 24534 1 לא חבר בהתאגדות /הרצליה - אילה
154 בנירי עילי - גלעדי ירון 51.05 21805 20553 1 פ"ת - אם המושבות/ר"ג - מרום נווה
155 (רובוט) - שני רות 50.93 ROBOT 395 1 לא חבר בהתאגדות /אילת
156 זוהר זאב - בלטר צבי 50.92 19186 42094 1 אשדוד
157 אגרוניק גריגורי - מנדלבאום יצחק 50.89 13110 2054 1 ירושלים
158 רגב אלה - פדהצור פועה 50.87 19978 18142 1 טבעון - רקפת
159 (רובוט) - גינוסר איתמר 50.86 ROBOT 19061 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
160 פרנקל גיורא - טל משה 50.75 13119 2176 1 רעננה - הקנטרי
161 בן-גל יצהר - לב פאול 50.75 14762 8788 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן
162 איטח מאיר - שואל דוד 50.72 23923 42068 1 חדרה - קדימה
163 בך ורדה - הס רנה 50.64 4529 2041 1 ירושלים
164 פז אלי - שביט מיכאל 50.61 1745 7424 1 טבעון
165 רם דוד - גלרנטר אילנה 50.59 3363 21644 1 ב"ש - חברי הנגב
166 וקס יעקב - מילצ'ן רוני 50.56 2276 5018 1 רחובות/נס ציונה
167 ערמי רות - שנפ שולמית 50.46 4512 4513 1 ת"א - כיכר המדינה/ירושלים
168 חן ליאת - הרבסט אילן 50.37 17491 5935 1 טבעון
169 קפלן טלי - בן חנוך סימה 50.26 14642 3924 1 י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
170 מיקנברג אירנה - אופיר רות 50.22 17719 14656 1 רחובות/מועדון הברידג' רחובות
171 (רובוט) - לביא עמיקם 50.20 ROBOT 8449 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
172 גינגולד סוזנה - שקד נינט 50.12 17988 21091 1 ראשל"צ - מרכז ספורט
173 מנשה יעקב - בובל סרגיי 49.99 16040 24150   סביון - קרית אונו
174 ברגר מיכאל - אינדיג אופיר 49.97 40535 25007   רחובות
175 גיא יואל - מרמר רוני 49.93 17603 16315   י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
176 פרץ פולדי - יזהר רפי 49.88 15460 15459   כפר מרדכי
177 גרוס אריה-בסיל - חיבה ראובן 49.87 205 8012   פ"ת - אם המושבות
178 (רובוט) - עופר מוטי 49.84 ROBOT 40724   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
179 אשר נחמיה - שטרנברג אורי 49.77 19893 40764   י"ם - מרכז הברידג'
180 זהר שרה - קלפקה חזי 49.74 10958 20017   סביון - קרית אונו
181 סוחנוב ולרי - סומוב מרינה 49.73 24567 24566   ב"ש - בית הברידג'
182 רז אמנון - רז מזל 49.72 12306 14589   י"ם - בית בלגיה/ירושלים
183 כהן ישע - פרנס גיא 49.70 1726 40873   מבואות חרמון
184 גל שולמית - yossigal10 49.54 15046 yossigal10   ראש העין - גל/ לא חבר בהתאגדות
185 אינדורסקי שמעון - אינדורסקי שרה 49.43 41217 11870   כפר סבא
186 שרון כרמל - לשם דורית 49.41 17833 14566   רחובות
187 שבירו גדי - פריגל דוד 49.28 11687 5922   מודיעין
188 אפרת שמואל - שזיפי חנה 49.27 19044 983   מועדון הברידג' רחובות/ת"א - כיכר המדינה
189 קונר מאיר - תדמור אורי 49.23 20337 40088   רמת גן - ברידג' 4 פאן
190 פרוז משה - פיברט יוסף 49.211 1491 8778   אשדוד/מועצת יואב
191 כהן אסתר - פירוז אסתר 49.209 19184 18167   אשדוד
192 שוב-עמי אלנברג רינה - פרימר יגאל 49.16 7976 2122   נס ציונה
193 (רובוט) - כוגן שושנה 49.09 ROBOT 18898   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
194 פולק רותי - ליימן וייס ענת 49.00 22488 22491   פ"ת - אם המושבות
195 פגי לוטי - קופלביץ דולי 48.983 4917 22490   פ"ת - אם המושבות
196 גולומב יורם - סדן נגה 48.979 6553 17024   ת"א - האקדמיה לברידג'/ת"א - בית הלוחם אפקה
197 כהן יהודה - אביטבול מרדכי 48.97 6866 40327   רמת גן - ברידג' 4 פאן
198 מירון מאירה - לייכטר שרית 48.95 21326 23998   ב"ש - חברי הנגב
199 לוי עמליה - פרץ שמואל 48.9024 13470 16618   כפר סבא
200 קרוגר לידיה - מועלם נירה 48.9020 19658 22589   רעננה - ההגנה
201 שפט ברכה - שחל אריה 48.898 5164 11897   כפר סבא
202 דורון דורית - קרניאל דליה 48.81 5967 42069   פולג- ברידג' פוינט
203 וישניצקי מירי - כהנא ישראל 48.80 11922 3510   רעננה - הקנטרי/חולון - הקנטרי
204 צנעני אילנה - פלר חיים 48.78 17408 41597   מועדון הברידג' רחובות
205 בן נחום גילי - ירוס מיכאל 48.742 17526 40706   חיפה כרמל
206 גילת יצחק - סבירסקי אהוד 48.738 13330 40436   רעננה - ההגנה
207 שחר מגי - לוי אנה 48.71 21065 19412   השרון/קריות
208 פז שרה - פן אסתר 48.61 8631 5520   רמת השרון
209 (רובוט) - שפירא דוד 48.531 ROBOT 40332   לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
210 (רובוט) - קופליוביץ חיה 48.530 ROBOT 18693   לא חבר בהתאגדות /מועדון הברידג' רחובות
211 בנעים מרסל - בן סעיד זוזיאן 48.47 15794 1514   אשדוד
212 (רובוט) - אנדרמן ד"ר דוריאן 48.44 ROBOT 15338   לא חבר בהתאגדות /רחובות
213 קפלן אהרון - ברב בנימין 48.40 1763 664   חיפה - בית הלוחם/קריות
214 ליבר מוניקה - זק שחר 48.38 12633 5348   קריות/חיפה כרמל
215 אלון אלכס - אדטו אבי 48.35 14907 18873   כרמיאל
216 דביר רבקה - עמרם ציפי 48.33 17559 18193   ירושלים
217 אליעזר אברהם - גיגי שלמה 48.24 23438 40348   ב"ש - בית הברידג'/ב"ש - חברי הנגב
218 חוטר משה - בלייר שלום 48.10 6813 40715   מבואות חרמון
219 מוסקוביץ ליליאנה - ארנון גדי 48.07 16129 4592   רמת גן - ברידג' 4 פאן
220 מורן אורית - דודקו סופי 48.02 3724 17392   פולג- ברידג' פוינט
221 ארבל עמוס - סביר אירנה 48.00 40271 40827   רחובות
222 ענבר דוד - שאקי דן 47.97 18135 2090   רמת גן - ברידג' 4 פאן/נס ציונה
223 יגודה גילה - אביב עופר 47.85 25011 42032   ר"ג - מרום נווה
224 חשין אסתר - אשכנזי אברהם 47.81 23719 24937   השרון/רעננה - ההגנה
225 (רובוט) - ליברמן ארנון 47.62 ROBOT 40047   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
226 וולפגור אתי - אלקלעי משה 47.59 20331 21482   רמת גן - ברידג' 4 פאן
227 (רובוט) - אופנהיים נגה 47.54 ROBOT 42058   לא חבר בהתאגדות /הרצליה - פיתוח
228 חסין נטשה - למדן יצחק 47.52 19019 41948   ירושלים
229 גני רותי - ביגר כרמלה 47.44 23011 23012   חיפה כרמל
230 (רובוט) - שיף מכאלה 47.32 ROBOT 21078   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
231 שטרן בן - ציפין שמואל 47.26 19887 24169   חיפה כרמל
232 בוימל דבורה - שטרן ורד 47.232 13904 24290   קריות
233 לנדסמן אטי - אופן משה 47.230 12154 6455   רמת גן - ברידג' 4 פאן
234 שרעבי יורם - ענבר דן 47.05 18198 15231   ירושלים
235 סימבליסטה ג'ורג' - שושן איתמר 46.96 16433 22384   סביון - קרית אונו
236 ריינר לאה - אבני צבי 46.82 3119 41211   סביון - קרית אונו
237 גולדמן רחל - כץ אוה 46.80 19028 461   ראשל"צ - מרכז ספורט
238 פיוטרו קלוד - מחנאי שרה 46.73 4492 23061   רמת השרון/זכרון יעקב - עמיחי
239 קוסטו דורית - קרן אורה 46.69 24143 2362   תת סניף מועדון יבנה/נס ציונה
240 (רובוט) - גלעדי מיכאל 46.64 ROBOT 21393   לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
241 (רובוט) - בבס סופיה 46.45 ROBOT 20467   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
242 (רובוט) - רסין רותי 46.39 ROBOT 9040   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
243 (רובוט) - פינטו תמר 46.370 ROBOT 23661   לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
244 (רובוט) - ישראלי יוני 46.366 ROBOT 42205   לא חבר בהתאגדות /רחובות
245 ברק ברכה - בן-דוד זהר 46.27 719 1255   חיפה - הרץ
246 קרמרמן רותי - אבני אבי 46.22 20362 20834   רעננה - ההגנה
247 חזיזה איליין - וינטר צפורה 46.19 40169 21687   חדרה - קדימה
248 קרטר בובי - יונקר מיכל 46.170 14734 13512   פולג- ברידג' פוינט/נהריה
249 קגן יבגני - רבינוביץ ריטה 46.165 40729 40728   פתח תקווה - ברידג' קורס
250 רפפורט לאה - בן דוד רמי 46.15 4261 16104   קריות
251 שטיין נורית - בן יאיר שלומית 46.12 23558 40016   מודיעין
252 פרידלנדר דודי - יעקב אברהם 46.09 12719 40496   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
253 גרוס לאה - רחמים יעקב 45.92 7794 24064   נהריה/נהריה - לב הצפון
254 קרמנשהי אריה - קשת דוד 45.72 24625 16997   ירושלים
255 גוברין אבי-ברטי - באן דוד 45.60 42144 10126   ת"א - אביבים
256 צור שניר - שיפטר שושי 45.53 24577 9198   פ"ת - אם המושבות/רמת השרון
257 דנן אלן ארי - רגב נחום 45.45 21726 18285   ירושלים
258 אורן מאיר - כץ אברהם 45.42 4676 3353   ב"ש - חברי הנגב
259 (רובוט) - דנק עומר 45.40 ROBOT 42114   לא חבר בהתאגדות /עמק יזרעאל
260 סצ'י קלר - קולדן יהודית 45.39 21508 19781   ת"א - אביבים
261 אצבעוני זהבה - אבישר שוש 45.38 18879 18501   סביון - קרית אונו
262 אורן בעז - אורן יפתח 45.32 23765 23206   עמק יזרעאל
263 בר-יוסף נעמי - בר-יוסף גדי 45.30 18276 18305   טבעון - רקפת
264 גל ויגלר אורית - טל-שחר עופר 45.08 15388 21323   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
265 (רובוט) - ג'קמן לילית 44.88 ROBOT 11161   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
266 רבינוביץ דורון - מנדלאי אמי 44.81 17285 17340   רמת גן - ברידג' 4 פאן
267 ברוצקי יצחק - רביב דוד 44.500 16083 21800   מודיעין
268 ליבוביץ דוד - רוזנברג שרה 44.496 18294 4795   כ"ס - הדר
269 פטלאך ריטה - לרנר מנחם 44.43 40125 24584   רמת גן - ברידג' 4 פאן
270 יולביץ שלומית - שקד חנה 44.39 40525 23327   ראשל"צ - בית מכבי
271 הזנפרץ אתי - שעובי אביהוא 44.22 23333 21278   ראשל"צ - מרכז ספורט /רחובות
272 ידלין ישראל - גוטפריד שי 44.20 468 17756   פולג- ברידג' פוינט
273 קלר יצחק - שינבאום שלמה 44.192 9105 23421   פ"ת - אם המושבות
274 בריסטובסקי אברהם - כרדי אברהם 44.187 20684 40383   ת"א - אביבים
275 פרג רחל - פרג אלי 44.18 24352 24353   פ"ת - אם המושבות
276 הלל מאיר - אלתר חגי 44.13 20227 18423   השרון
277 שניידר ישי - שניידר בלה 44.07 17643 21217   ירושלים
278 (רובוט) - שילה ראובן 44.03 ROBOT 17368   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
279 ליפין גנאדי - דנציגר אלכס 43.834 20896 3258   רמת גן - ברידג' 4 פאן/רמת השרון
280 (רובוט) - נחושתן אביבה 43.828 ROBOT 22528   לא חבר בהתאגדות /תת סניף מועדון יבנה
281 דורי ישראל - zv1984 43.62 4506 zv1984   ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות
282 (רובוט) - רגב שרי 43.43 ROBOT 42169   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
283 יהודיוף איתן - מילנר חיה 43.39 17738 9800   פ"ת - ויצו/פ"ת - אם המושבות
284 חסד אסתר - שינדלר ליאורה 43.33 41654 40877   מבואות חרמון
285 רפאלי דוד - כהן שבתאי 43.19 4087 14630   י"ם - מרכז הברידג'
286 מי-טל רינה - פרקש עליזה 43.09 40437 2312   רעננה - ההגנה
287 royoyo - פישר צילה 43.01 royoyo 40544   לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
288 אלון יהודה - מילוא עמיר 42.96 1014 3743   כפר סבא
289 ניימן עירית - פוקס איזבלה 42.94 7738 13063   ירושלים
290 (רובוט) - שוורץ ברברה 42.90 ROBOT 16744   לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
291 סולניק אריה - וקסלבאום אבנר 42.75 3038 12406   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
292 אבירם חנה - חמל אורן 42.70 15028 20221   הרצליה - אילה/פ"ת - אם המושבות
293 שחר מרים - קספרסקי סילביה 42.50 21251 21108   להבים
294 בלייברג מרים - בלייברג אורי 42.37 11375 11376   כ"ס - הדר
295 אהרוני אורית - גל קידר עדנה 42.36 21418 19100   השרון
296 סידי בתיה - הרץ רבקה 42.27 22964 21735   פ"ת - אם המושבות
297 ברקן הלנה - ברקן יואל 42.17 20063 16613   רעננה - ההגנה
298 יוגב רחל - גרשוני שוש 42.16 5280 40864   ב"ש - בית הברידג'
299 מיכאילוביץ דניאלה - סורס אגי 41.90 19979 24242   קריות
300 גליל יונה - שנפ מאיה 41.76 24510 23993   רמת השרון
301 כוגן רעיה - חנוך גיורא 41.70 9385 2094   רמת השרון
302 ימין דוד - נסצקי אלדד 41.65 40064 17195   רעננה - ההגנה
303 שבת שלמה - שפירא אורה 41.56 9466 4844   פולג- ברידג' פוינט
304 moshearl - elza2 41.44 moshearl elza2   לא חבר בהתאגדות
305 אילן משה - ברוידא אלירם 41.22 40742 20187   השרון/סביון - קרית אונו
306 (רובוט) - רוזנצוויג מרדכי 41.162 ROBOT 23029   לא חבר בהתאגדות /אילת
307 טייגר יואל - אביב זאב 41.158 23417 23419   השרון
308 (רובוט) - zohary 41.06 ROBOT zohary   לא חבר בהתאגדות
309 צינגיסר אריה - פרלמוטר אריה 40.90 3951 15054   חיפה כרמל/נהריה
310 לנג שורה - ברגר אבי 40.77 16877 1142   סביון - קרית אונו
311 ספיבק מיכאל - לויזון ירון 40.56 18091 17435   ערד
312 דוקטורס מרים - כץ שריל 40.44 17278 17509   השרון
313 אילת יוסי - פז תמר 40.33 41104 41030   טבעון - רקפת /טבעון
314 orabreuer - ajalagabai 40.31 orabreuer ajalagabai   לא חבר בהתאגדות
315 שמש רותי - שמש סמי 40.12 18560 18561   סביון - קרית אונו
316 ברקוביץ אליעזר - אורון רות 40.10 10919 18699   חיפה כרמל
317 צימרמן צבי - ויינברג ליאורה 39.87 42171 19886   י"ם - בית בלגיה/ירושלים
318 פישר אהובה - דיין רחל 39.85 24341 40734   סביון - קרית אונו
319 פדלון אורה - קויפמן בלהה 39.78 24901 25010   ר"ג - מרום נווה
320 גורטלר לאה - גורטלר יוסף 39.66 16557 24499   סביון - קרית אונו
321 אדלונד אטי - בן חיים כרמלה 39.39 22779 22526   נס ציונה
322 נבון יערי מירה - אפלבאום ערן 39.32 24048 23127   מודיעין
323 אבישי עידית - המר ברוריה 39.18 23640 16890   טבעון - רקפת /אשקלון
324 גוטפריד ורדה - קצ'ר מרגלית 39.17 20384 40158   פולג- ברידג' פוינט
325 ekk623 - פרולינגר איל 38.82 ekk623 19940   לא חבר בהתאגדות /השרון
326 בן-הרוש אלברט - מרקו ויקטור 38.71 23375 18940   נתניה/פולג- ברידג' פוינט
327 אוקון הדסה - כהן אינה 38.65 21447 23966   רחובות
328 עוזר מיכל - גל-אור אלכס 38.44 16079 17575   מודיעין
329 ז'אק טובה - סגל שרה 38.23 41432 17420   סביון - קרית אונו
330 אורן נחמה - אור מאיר ציפי 37.76 21325 21347   ב"ש - חברי הנגב
331 כהן אבנר - רגב עשירה 37.67 9199 18286   ירושלים
332 רחמים אירית - בן ארצי עליזה 37.64 24063 40395   נהריה - לב הצפון/נהריה
333 תמיר ייעקב - אייזן בריאן 37.57 42326 42327   מבואות חרמון
334 נתן מינה - לוי יהושע 37.49 15086 23737   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
335 כהן-ואן רוזה לואיזה - שולץ דורית 36.74 15790 3921   ירושלים/י"ם - מרכז הברידג'
336 זיידמן רונית - קרמר זהבה 36.54 8956 11092   חולון - הקנטרי
337 קרסו חמדה - רייכמן ברכה 36.45 12114 747   מבואות חרמון/כפר סבא
338 היימן אוסקר - וינשטוק יהודה 36.33 24562 24564   ב"ש - בית הברידג'
339 בלושבסקי מיכאל - רוזנטל טטיאנה 35.91 42785 42712   ב"ש - בית הברידג'
340 ממרוד מרסל - סוסינסקי אתי 35.18 15013 24261   אשדוד
341 בונים רוני - פרסטיי ברכה 34.10 41837 41831   אילת
342 פארי אהרון - פז אפי 34.07 14383 7966   ר"ג - מרום נווה
343 ורקוני יהודית - פלס דגנית 32.68 40303 40388   חדרה - קדימה
344 גרינברג טדי - אדטו משה 32.38 41444 15250   כרמיאל
345 שפט חנה - רובין דורית 31.17 14990 22386   רמת גן - ברידג' 4 פאן/סביון - קרית אונו
346 ליפצ'וק חנה - פרי מוטי 30.80 22039 18022   ראשל"צ - מרכז ספורט /רחובות
347 אשכנזי חיים - בולוקן נורית 29.05 5890 21691   פולג- ברידג' פוינט
348 הלוי עופר - רבינר עמי 26.00 40237 40161   חדרה - קדימה