Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
Pairs Booklet Avivim Carmel
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 05/06/20 סניף: אביבים
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.

תוצאות כלליות
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 קרטר בובי - שמעון ציפי 68.21 14734 744 12 פולג- ברידג' פוינט
2 קרמרמן רותי - (רובוט) 67.61 20362 ROBOT 9 רעננה - ההגנה/ לא חבר בהתאגדות
3 שוהם יורם - ינאי זאב 65.78 40726 40727 7 סביון - קרית אונו
4 בארי רפי - בארי מיכל 65.74 16400 16401 6 ת"א - אביבים
5 ברנדשטין בתיה - (רובוט) 60.95 14192 ROBOT 5 טבעון - רקפת / לא חבר בהתאגדות
6 שבת דניס - (רובוט) 59.70 10216 ROBOT 4 ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
7 זולקוב גנריאטה - (רובוט) 58.98 23264 ROBOT 4 חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
8 בהירי תמר - (רובוט) 58.29 14148 ROBOT 3 ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
9 לביא נירה - צווייג יחזקאל 57.81 14641 13700 3 ת"א - אביבים
10 פיסטינר ציפורה - שומרוני גילה 56.64 12898 12077 2 אשדוד/נס ציונה
11 משיח רבקה - סמורזיק אביטל 55.58 17806 16725 2 חיפה כרמל/חיפה - הרץ
12 שפי אבי - גלסר אנדרי 54.61 17155 9069 2 רמת גן - ברידג' 4 פאן/חיפה כרמל
13 ויזל לילי - חריר אילנה 54.45 21043 14840 2 נתניה
14 מרגוליס אדל - אייזנשטיין טובי 53.99 41606 18293 2 רעננה - ההגנה/רמת השרון
15 גוליק אורי - גוליק איתן 53.58 1414 1413 1 הרצליה - אילה
16 איזנברג טלי - טורבוביץ מאיר 53.54 24337 24338 1 חיפה כרמל
17 ינקוביץ ציפי - אלרן ישראל 53.10 23090 19052 1 חיפה כרמל
18 בועזיז אילנה - אלבר רוזה 52.70 20371 40694 1 נס ציונה
19 זלצר אביבה - שפירא גילה 52.50 24170 24956 1 חיפה כרמל
20 ברקוביץ אריה - דיין גילה 52.14 2502 15416 1 חיפה כרמל
21 זמיר עמי - אלספל חנן 52.09 19705 16044 1 השרון
22 אצבעוני זהבה - אבישר שוש 52.03 18879 18501 1 סביון - קרית אונו
23 msronita - (רובוט) 51.31 msronita ROBOT -- לא חבר בהתאגדות
24 אלקבץ אהרן - בן שמחון אבי 51.19 19218 24816 1 ת"א - אביבים/פולג- ברידג' פוינט
25 ציפין שמואל - שטרן בן 49.88 24169 19887   חיפה כרמל
26 שביט אסתר - (רובוט) 49.56 3424 ROBOT   חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
27 בייצר מוטי - שמעוני כרמלה 49.49 12001 2088   חיפה כרמל/ת"א - אביבים
28 מאור מלי - (רובוט) 48.35 17366 ROBOT   פ"ת - אם המושבות/ לא חבר בהתאגדות
29 מזרח איתמר - קימל שרה 48.23 10813 17400   קריות/חיפה - רמת אלון
30 פרולינגר איל - רגב יורם 46.94 19940 15877   השרון/כפר סבא
31 אפל מאיר - אפל ויליוי 46.78 22089 22088   סביון - קרית אונו
32 שרון רוזליה - זבירין אילנה 46.48 42253 15743   נהריה - לב הצפון/חיפה כרמל
33 זינגר בני - רינות מישל 45.25 9089 12256   רעננה - ההגנה/רמת השרון
34 גרוס ריצ'ארד - אלון ליאורה 45.09 41601 5585   חיפה כרמל
35 אברהם חיה - לירון נולי 44.77 20235 21199   חיפה כרמל
36 מיכאילוביץ דניאלה - בליצבלאו ויקי 44.59 19979 16105   קריות
37 באן דוד - דגן עוזי 43.62 10126 15475   ת"א - אביבים/מודיעין
38 ביקוביצקי ורדה - סף יעל 43.50 6234 16743   ת"א - אביבים/חדרה - קדימה
39 בן יוסף הדרה - דוב שושנה 42.41 18015 7241   חיפה כרמל
40 ז'אק טובה - סגל שרה 41.06 41432 17420   סביון - קרית אונו
42 בוימל דבורה - שטרן ורד 40.50 13904 24290   קריות
43 תדהר מירה - גרוס לאה 40.01 20209 7794   לא חבר בהתאגדות /נהריה
44 מעוז גסטון - (רובוט) 38.79 42530 ROBOT   נהריה - לב הצפון/ לא חבר בהתאגדות
45 בראון ליליאן - בכור גניה 36.98 18910 19092   ת"א - אביבים
46 שיף סמדר - גולדורגר חנה 36.19 41358 12098   ת"א - כיכר המדינה
47 בכר יוסי - (רובוט) 35.23 722 ROBOT   נהריה/ לא חבר בהתאגדות
48 מילאת נעמי - גורביץ איטה 32.73 14489 40317   ת"א - אביבים