Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
פסטיבל ONLINE - זוגות IMP
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 10/07/20 סניף: הפסטיבל הבינלאומי מקדם: 18.30
מנהל תחרות: אבנר ברי
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור ל תוצאות ב-BBO.

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 אברמוב ורדה - זינגר מריקה 88.0 22 5765 20 ת"א - אביבים
2 Dipak Santra - Prakash Bhandari 70.0 santra123 Bhandari35 16 לא חבר בהתאגדות
3 חן ליאת - הרבסט אילן 69.0 17491 5935 13 טבעון
4 גולדנברג שלום - ירוס מיכאל 60.0 1265 40706 10 חיפה כרמל
5 וקס רחל - וקס גל 52.0 15334 15333 8 רחובות
6 לביא משה - ליפשיץ יותם 51.0 364 21121 7 ת"א - אביבים/עמק יזרעאל
7 מיוחס מושיקו - גלעדי ירון 47.0 14777 20553 5 נס ציונה/ר"ג - מרום נווה
8 חיות אבי - בן שמחון אמליה 46.0 5366 23108 4 ת"א - אביבים
9 ממן גיא - בוברוב ממן מתי 45.0 17554 19137 4 אשקלון
10 גינוסר איתמר - בן דוד יובל 44.7 19061 17852 4 ת"א - אביבים/רמת השרון
11 ברקת אילן - לנגי אסף 44.0 9312 12940 4 ת"א - אביבים
11 מרק מיכה - קניגסברג מודי 44.0 6938 473 4 כפר סבא/סביון - קרית אונו
13 אלון הדסה - צווייג יחזקאל 43.0 7835 13700 4 ת"א - אביבים
13 שזר ארנון - שזר עמוס 43.0 1838 1709 4 קיבוצי דרום
13 ארגלזי אלירן - וסרמן גילדה 43.0 14773 24115 4 נס ציונה/ת"א - כיכר המדינה
16 עזרא משה - מנחם אבינועם 42.0 7291 8888 4 ת"א - אביבים/נס ציונה
17 שוב רוני - וינקלר עמית 40.7 40587 5148 4 ת"א - אביבים
18 שיפטן דרור - זינגר דן 39.0 9169 9168 4 י"ם - בית בלגיה/כפר מרדכי
18 ארגז ירון - מרמר רוני 39.0 6462 16315 4 ירושלים
20 הירש עדה - ברש צבי 38.0 6075 2570 4 קיסריה
21 אהרונוביץ מיכאל - פול יואכים 36.0 16864 4172 4 אילת
21 צייטין דוד - טרגן אברהם 36.0 939 15186 4 ב"ש - חברי הנגב/ת"א - אביבים
21 זמיר עמי - אלספל חנן 36.0 19705 16044 4 השרון/ת"א - אביבים
24 אוציטל בוריס - קלר יצחק 35.0 11725 9105 4 נס ציונה/פ"ת - אם המושבות
24 זק יניב - רחימי רחמים 35.0 4281 13241 4 חיפה כרמל/רחובות
26 אשר נחמיה - דקל אברהם 34.0 19893 15521 4 י"ם - מרכז הברידג' /פולג- ברידג' פוינט
26 אינגל גיל - מלאך יעקב 34.0 2543 14443 4 נס ציונה
26 שפוצ'ניק גרש - ידדוב רמי 34.0 18751 18141 4 קיסריה
26 מילצ'ן רוני - מיוחס יעקב 34.0 5018 8871 4 נס ציונה
30 כהן-טל ישי - ברוידא שרה 33.0 688 16556 4 סביון - קרית אונו
31 Basant - Anurag Mohota 32.0 bkmo ragz 3 לא חבר בהתאגדות
31 קראוסהר יהודה - פז מרדכי 32.0 2761 8943 3 ראשל"צ - מרכז ספורט
33 בלאט לובומיר - זומר אילן ד"ר 31.0 16453 14359 3 ת"א - כיכר המדינה
34 איתן יבגניה - איתן מוניה 30.0 12132 12133 3 כפר סבא
35 הורוביץ שמשון - גרייצר נורית 29.0 1007 10371 3 רעננה - ההגנה
36 יזהר רפי - פרץ פולדי 28.0 15459 15460 3 כפר מרדכי
36 דוד אליהו - בנימין סלביה 28.0 11385 10037 3 רמת השרון
38 צדיק ארז - ינר יובל 27.0 2934 10981 3 אילת/פ"ת - אם המושבות
38 אגרוניק גריגורי - מנדלבאום יצחק 27.0 13110 2054 3 ירושלים
38 כהן עליזה - כהן חיים 27.0 23550 4158 3 אשדוד
38 לביא שלומי - רשתי שאול 27.0 15132 10470 3 כפר סבא
38 זנו מרים - גבאי רפי 27.0 18233 18234 3 ירושלים
38 לוטן עמרי - שפירא אניטה 27.0 42900 14693 3 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
44 זייטק אביב - רבינוביץ' יונתן 26.0 23751 40489 2 נס ציונה/פתח תקווה - ברידג' קורס
45 רום מיכל - ישראלי דן 25.0 3406 14669 2 כפר סבא/סביון - קרית אונו
46 זילבר ריטה - זילבר משה 23.0 9182 9181 2 פ"ת - ויצו
46 ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני 23.0 5419 8215 2 קריות
48 פרידריך יוליאן - אנגל יוסי 22.0 368 991 2 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
48 פלופסקי לאון - שקד יצחק 22.0 5833 5414 2 חיפה כרמל/קריות
50 פולק אוסקר - מקוב מרדכי 21.9 1061 11172 2 נס ציונה
51 בירנבך דוד - קריספי ניסים 21.0 4536 4534 2 ירושלים
51 אנטין דוד - yasemin1 21.0 3524 yasemin1 2 ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות
53 קרבי עפר - כץ אפרים 20.7 3449 4299 2 טבעון
54 בלס רמי - בלס יהודית 20.0 1188 1187 2 ת"א - בית הלוחם אפקה
54 ממן אבי - בן צבי אייל 20.0 4657 17188 2 קיבוצי דרום
56 בקלצוק ארז - טל יוסף 19.8 7115 6585 2 רמת גן - ברידג' 4 פאן
57 מי-טל כפיר - בנבניסטי רונן 19.0 15700 23717 2 נס ציונה/פולג- ברידג' פוינט
58 רייכמן יוסי - וייסבלום כלנית 17.0 746 14706 2 כפר סבא
59 שטיין נחום - אטיא שמואל 16.4 17177 18311 2 פ"ת - ויצו/פ"ת - אם המושבות
60 הירש הלן - שוורץ ברברה 16.0 12658 16744 1 כפר סבא
60 ברקוביץ אריה - גלסר אנדרי 16.0 2502 9069 1 חיפה כרמל
60 טושר אור - בלו אבי 16.0 11462 7954 1 חולון - הקנטרי/רמת גן - ברידג' 4 פאן
60 לובינסקי יובל - בן נון אביבה 16.0 715 19027 1 ת"א - אביבים
64 שונק שושנה - רדלר חיה 14.2 7923 6691 1 אשקלון/רחובות
65 הוך ג'ק - הוך מורין 14.0 12655 12656 1 כ"ס - הדר
66 עירשי טובה - וקסלבאום אבנר 13.0 347 12406 1 ת"א - אביבים
67 קפלן אהרון - עמיר אריה 12.5 1763 503 1 חיפה - בית הלוחם
68 כהנא ישראל - בקיש רמי 12.0 3510 9897 1 חולון - הקנטרי
69 שפי ןרון - כהן עדי 11.0 11031 498 1 נס ציונה
69 אלון אלכס - אדטו אבי 11.0 14907 18873 1 כרמיאל
69 אורון דוד - בילגוראי שרה 11.0 3379 12562 1 חיפה כרמל/ת"א - אביבים
72 גולדרינג אהובה - לוי יצחק 10.0 16231 17092 1 ת"א - אביבים/ירושלים
73 כהן דוד - אלישר שלמה 9.0 4537 2005 1 ירושלים/ת"א - אביבים
73 רוטשילד חנן - רז עופר 9.0 1751 19053 1 מבואות חרמון
75 טננבוים אורלי - בן דוד אבישי 7.6 17260 17851 1 כ"ס - הדר/ת"א - אביבים
76 וייסמן דוד - שחף דרור 7.0 3698 15084 1 חיפה כרמל/חיפה - הרץ
76 כרמי כרמלה - סגיב מירה 7.0 2804 9011 1 קריות/סביון - קרית אונו
78 שפירא אורה - אבידן חנה 6.5 4844 13936 1 פולג- ברידג' פוינט/ראשון לציון
79 וילסקר בוריס - ללוש יעל 6.3 10360 13303 1 כפר סבא/חולון - הקנטרי
80 רוסלר אמנון - הרצקה רוני 5.5 4373 99 1 כפר סבא
81 הרמתי עפר - Olga Simic 5.0 1657 25063 1 ת"א - אביבים
81 רונן שושנה - סדיס ג'ובינה 5.0 947 14831 1 כפר סבא
81 ז'אק טובה - סגל שרה 5.0 41432 17420 1 סביון - קרית אונו
84 הרשקוביץ שלמה - אשכנזי יוסי 4.0 3637 2140 1 טבעון
84 טובביס אלכס - קסלין ג'רום 4.0 15895 2883 1 ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
84 שפי אבי - טל ג'ו 4.0 17155 23861 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן/כפר סבא
84 בנין בר רוני - פכטמן רון 4.0 1457 14659 1 השרון
88 רפפורט לאה - בן דוד רמי 3.0 4261 16104 1 קריות
88 רפאלי דוד - כהן שבתאי 3.0 4087 14630 1 י"ם - מרכז הברידג'
88 שמיר יעקב - מרום דני 3.0 425 3929 1 פולג- ברידג' פוינט
88 פרטיג מיכאל - אלנבוגן בני 3.0 2068 26 1 ראשון לציון/מודיעין
92 פינקוביץ רבקה - שטרק איתי 2.0 10681 10670 1 רחובות/רמת השרון
92 יוגב דוד - שני מאיר 2.0 3026 392 1 כפר סבא/ת"א - אביבים
92 צ'רנס אדריאן - ליימן רפי 2.0 10939 15641 1 נס ציונה
95 זהר שרה - קלפקה חזי 1.0 10958 20017 1 סביון - קרית אונו
95 יעקבי ברוריה - בסט יצחק (איזי) 1.0 22638 6064 1 טבעון - רקפת /עמק יזרעאל
95 דגן חוה - כהן אורה 1.0 1057 3712 1 כפר סבא
95 פז שרה - וכט רפאל 1.0 8631 3191 1 רמת השרון
95 ידלין ישראל - ארנון לואי 1.0 468 3425 1 פולג- ברידג' פוינט
100 פולק רותי - ליימן וייס ענת 0.0 22488 22491 1 פ"ת - אם המושבות
100 שטאובר אריה - מילצ'ן דרור 0.0 22530 3655 1 נס ציונה
102 פרקש רות - בן יהודה יהודית -1.0 5305 2218   כפר סבא/כרמיאל
102 פרי סוזנה - קרמנשהי אריה -1.0 22920 24625   ירושלים
104 פרידלנדר אהוד - יונקר מיכל -2.0 4648 13512   נהריה - לב הצפון/נהריה
104 קרביץ אירית - קרביץ אריה -2.0 4419 4418   רמת גן - ברידג' 4 פאן
104 פיקסל יואב - מושקוביץ עידו -2.0 40018 25000   עמק יזרעאל/נס ציונה
107 ליבר מוניקה - זק שחר -2.1 12633 5348   קריות/חיפה כרמל
108 מזרה יונה - רקובר איל -4.0 17679 19950   י"ם - מרכז הברידג'
109 בוחניק אשר - שאקי דן -5.0 12605 2090   חיפה כרמל/נס ציונה
109 איצקוביץ צבי - וידבסקי מיכה -5.0 4337 5856   כפר סבא
111 גטניו אבישי - בנימין שוקי -6.0 23853 19265   עמק יזרעאל
111 בליז'ובסקי אלינה - וינביץ' גריגורי -6.0 42885 16081   מודיעין/רחובות
111 רהב יוסף - אדלשטיין פרידה -6.0 1940 4631   חיפה כרמל
114 גנוט ישראל - רוזנברג שלמה -7.0 18048 23691   כפר סבא
114 שגיב יהודה - אורנשטיין איתן -7.0 8266 801   ת"א - אביבים/חיפה כרמל
114 פולק ישי - מורוזנסקי לאוניד -7.0 893 24822   כרמיאל
114 נויברט טדי - גבע עופר -7.0 1214 1208   כפר סבא/אילת
118 פיברט יוסף - שרו חורחה -7.3 8778 3456   מועצת יואב/חדרה - קדימה
119 אביטבול מרדכי - כהן יהודה -8.0 40327 6866   רמת גן - ברידג' 4 פאן
119 חסין נטשה - ירדני יעל -8.0 19019 15266   ירושלים
119 אורן יוסף - וויינשטוק פאול -8.0 3514 6398   נס ציונה
119 אליעז רות - גרוס ריצ'ארד -8.0 22057 41601   חיפה כרמל
123 טל ישראל - בוך משה -9.0 1780 1864   כפר תבור
123 דנק שחר - דנק עומר -9.0 23742 42114   עמק יזרעאל
125 חוזמן אלכסנדר - לדרמן לאון -10.0 42419 8350   ב"ש - בית הברידג'/מועצת יואב
125 גולדמן רחל - כץ אוה -10.0 19028 461   ראשל"צ - מרכז ספורט /ראשון לציון
125 לוי עמליה - פרץ שמואל -10.0 13470 16618   כפר סבא
128 שמיון דגן ג'ודי - סולניק אריה -11.0 15048 3038   נס ציונה/ת"א - כיכר המדינה
128 ליבוביץ חיים - פרולינגר איל -11.0 14691 19940   רמת גן - ברידג' 4 פאן/השרון
130 ברנדס יניב - ברעם אלי -12.0 4697 13665   קיבוצי דרום
131 פדון יניב - שבת דניס -13.0 2719 10216   ת"א - אביבים
132 אינדיג אופיר - ברגר מיכאל -14.0 25007 40535   רחובות
132 פרנקל גיורא - טל משה -14.0 13119 2176   כפר סבא
134 ארנון זאב - ספינקה פיני -15.0 13672 18859   ת"א - אביבים
135 פרסטיי ברכה - בונים רוני -15.7 41831 41837   אילת
136 סדן נגה - גרוס יחיאל -16.0 17024 40362   ת"א - בית הלוחם אפקה/טבעון - רקפת
136 גרסטנר גל - מרק סוניה -16.0 17919 6937   נס ציונה/כפר סבא
138 שורץ שחר - דימנט נעם -17.0 15637 2297   רחובות
138 שדה אורי - בן חיים כרמלה -17.0 2630 22526   רחובות/נס ציונה
140 סביר אירנה - כהן אינה -17.5 40827 23966   רחובות
141 בבלי יורם - רוג'רס סטיב -19.0 58 474   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
141 נבון יערי מירה - אפלבאום ערן -19.0 24048 23127   מודיעין
143 מרקוס עידו - מרקוס עמירם -19.8 16571 13526   כפר סבא
144 גני יוסף - חוטר יפה -20.0 13268 5687   כפר סבא
145 לייבוביץ אנטון - דרמר שלמה -20.9 10306 1911   קריות
145 הובר אלימלך - כץ שרה -20.9 9668 14791   מבואות חרמון/נהריה - לב הצפון
147 קוסטו יצחק - גריזים יורם -21.0 13355 11120   תת סניף מועדון יבנה
147 גרינשטיין מני - גרינר חנן -21.0 8959 7156   חולון - הקנטרי
147 אלול סימה - רגב יורם -21.0 11811 15877   כפר סבא
150 גבע חיים - קופרמן זאב -22.0 810 3716   כפר סבא/השרון
150 קגן יבגני - רבינוביץ ריטה -22.0 40729 40728   פתח תקווה - ברידג' קורס
150 נוה נורית - מרמלשטיין גבי -22.0 1327 3765   כפר סבא
153 קפאיינידי קטרינה - יעקב אברהם -23.0 25056 40496   נס ציונה/מועדון הברידג' רחובות
154 קליין קטי - בלס אביבה -24.0 12558 11586   פ"ת - ויצו
154 צנעני אילנה - פלר חיים -24.0 17408 41597   מועדון הברידג' רחובות
156 נצר שלמה - בירן מיכאל -25.0 3721 643   כפר סבא
157 שטיימן ישראל - בני רות -26.0 1577 1011   פולג- ברידג' פוינט
158 ערמי רות - שוורץ כוכבה -27.0 4512 399   ת"א - כיכר המדינה
158 ספייר אלברט - בלוך שרה -27.0 864 11409   כפר סבא
160 שניידר ישי - שניידר בלה -27.3 17643 21217   ירושלים
161 לירן ינון - אורן טננבאום אפרת -28.0 11122 12991   רמת גן - ברידג' 4 פאן/ת"א - אביבים
162 קליין יעקב - מילנר חיה -28.2 21311 9800   פ"ת - אם המושבות
163 זלבה אבי - קוזיק סוניה -28.6 2074 20776   רמת השרון/ת"א - כיכר המדינה
164 נחום ארז - כהן שמואל -29.0 22567 4938   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
165 לויט יולי - בראונשטיין יעל -30.0 3566 14651   ת"א - כיכר המדינה
165 גל ויגלר אורית - טל-שחר עופר -30.0 15388 21323   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
167 זמש משה - yossale -30.3 12249 yossale   סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות
168 רוזנטל מרטין - רם משה -31.0 2234 8378   ב"ש - חברי הנגב
169 חכימי תמר - קופמן שרה -32.0 2427 15635   סביון - קרית אונו/רחובות
169 קידר-ויסמן עפרה - בך ורדה -32.0 18272 4529   ירושלים
171 וידבסקי חנה - אופיר רונית -34.0 5855 4207   כפר סבא
171 לבנהר הגר - לבנהר אביגדור -34.0 40149 40150   עמק יזרעאל
171 בלוך גלעד - שמואלי רן -34.0 15199 3112   רמת השרון
174 אייזנברג בני - גיסין איתן -35.0 24889 41972   פ"ת - אם המושבות/מודיעין
174 פלדבוי גיל - ארנון גדי -35.0 243 4592   כפר סבא/רמת גן - ברידג' 4 פאן
174 קרביאן מרדכי - לנדה בנימין -35.0 9315 23597   ת"א - אביבים
174 וורך יגאל - קנידל חוליו -35.0 2177 1713   קיבוצי דרום
178 בן-אפרים רן - רוזנטל אבי -37.6 4103 17556   ירושלים
179 יהל נילי - חכמי מיכל -38.2 11658 3912   ירושלים
180 רסין רותי - מחנאי שרה -39.0 9040 23061   רמת השרון/זכרון יעקב - עמיחי
181 באן דוד - גוברין אבי-ברטי -40.0 10126 42144   ת"א - אביבים
181 שכטר קרין - שכטר דב -40.0 9073 9074   ת"א - כיכר המדינה
183 בלושבסקי מיכאל - רוזנטל טטיאנה -43.0 42785 42712   ב"ש - בית הברידג'
183 וינוגרד עודד - קליינר טניה -43.0 40551 40687   ירושלים
185 בנציוני יואל - פרחי לינה -44.0 9222 15050   ת"א - האקדמיה לברידג'/ת"א - בית הלוחם אפקה
186 DPERES - כרדי אברהם -45.0 DPERES 40383   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
186 שמלה ז'אק - מאיר דניאל -45.0 19293 12931   ראש העין - גל/רמת השרון
186 דנן אלן ארי - רגב נחום -45.0 21726 18285   ירושלים
189 אדטו משה - ruk65 -46.0 15250 ruk65   כרמיאל/ לא חבר בהתאגדות
190 דוקטורס מרים - כץ שריל -47.0 17278 17509   השרון
191 נתן מינה - לוי יהושע -52.0 15086 23737   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
192 פדון עמליה - רובין דורית -56.0 8425 22386   ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
192 קליר מרים - קליר איתן ד"ר -56.0 40598 24757   אשקלון
194 מנחמי אבשלום - קופלביץ דולי -64.0 3103 22490   פ"ת - אם המושבות
195 צימרמן מרקוס - ברנע גיורא -65.0 19737 21424   פ"ת - אם המושבות
196 דורון אלי - דורון אמיר -71.0 42546 42547   סביון - קרית אונו
197 כהן אסתר - פירוז אסתר -73.0 19184 18167   אשדוד