Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
פסטיבל ONLINE - זוגות גברים
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 11/07/20 סניף: הפסטיבל הבינלאומי מקדם: 17.90
מנהל תחרות: מיוחס מושיקו

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'א סניף
1 ארנון זאב - ספינקה פיני 63.53 13672 18859 5 ת"א - אביבים
2 מנדל אדריאן - פרימן סטיבן 63.13 20353 19062 4 י"ם - מרכז הברידג' /ת"א - כיכר המדינה
3 אלון אלכס - אדטו אבי 62.13 14907 18873 4 כרמיאל
4 סוכמן צבי - בשוראי אהל 62.05 1837 7401 4 קיבוצי דרום/ לא חבר בהתאגדות
5 פלדבוי גיל - טל ישראל 60.14 243 4520 3 כפר סבא/רעננה - הקנטרי
6 אנגל יוסי - וורך יגאל 59.88 991 2177 3 ת"א - אביבים/קיבוצי דרום
7 שפיר ערן - שרו חורחה 59.68 8401 3456 3 פולג- ברידג' פוינט/חדרה - קדימה
8 זמיר עמי - אלספל חנן 59.34 19705 16044 3 השרון
9 וקס יעקב - וקס גל 59.23 2276 15333 3 רחובות/מודיעין
10 צדיק ארז - ינר יובל 59.17 2934 10981 2 אילת/פ"ת - אם המושבות
11 אורון דוד - טל ג'ו 58.95 3379 23861 2 חיפה כרמל/כפר סבא
12 פאור רון - פאור אליהו 58.49 10736 3050 2 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
13 ליפין גנאדי - דנציגר אלכס 57.73 20896 3258 2 רמת גן - ברידג' 4 פאן/רמת השרון
14 אינדיג אופיר - שגב חן 57.30 25007 16820 2 רחובות
15 כהן עדי - לביא שלומי 57.20 498 15132 2 נס ציונה/ת"א - אביבים
16 גני יוסף - רגב יורם 56.69 13268 15877 2 כפר סבא
17 דוד אילן - ירוס מיכאל 55.79 23874 40706 2 חיפה כרמל
18 גבע עופר - נויברט טדי 55.30 1208 1214 2 כפר סבא
19 נוה גל - כהן אילן 55.27 18889 17258 2 רמת השרון
20 פכטמן רון - MFalcon7 55.17 14659 MFalcon7 2 השרון/ לא חבר בהתאגדות
21 שאקי דן - בוחניק אשר 55.10 2090 12605 2 נס ציונה/חיפה כרמל
22 שיפטן דרור - גבאי רפי 54.94 9169 18234 2 י"ם - בית בלגיה/ירושלים
23 כהן אבנר - רגב נחום 54.30 9199 18285 2 ירושלים
24 רם משה - ארבל אליאס 54.24 8378 23996 2 ב"ש - חברי הנגב
25 סרוסי דוד - פיברט יוסף 54.04 5699 8778 2 אשקלון/מועצת יואב
26 מאירוביץ מיקי - קרביץ אריה 53.70 9413 4418 2 רמת גן - ברידג' 4 פאן
27 רול יוסף - בירמן אלון 53.66 9402 15015 1 ת"א - אביבים
28 קפלן אהרון - ברב בנימין 53.25 1763 664 1 חיפה - בית הלוחם/קריות
29 טושר אור - בלו אבי 53.09 11462 7954 1 חולון - הקנטרי/רמת גן - ברידג' 4 פאן
30 ראובן עמי - סוחר יצחק 53.00 5056 14554 1 כפר סבא/קריות
31 בסט יצחק (איזי) - הוברמן דוד 52.82 6064 24340 1 עמק יזרעאל/טבעון - רקפת
32 וקסלבאום אבנר - מלאך יעקב 52.67 12406 14443 1 ת"א - אביבים/נס ציונה
33 שכטר דב - גנס בוב 52.51 9074 113 1 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
34 רז עופר - הובר אלימלך 52.44 19053 9668 1 מבואות חרמון
35 גוליק אורי - גוליק איתן 51.92 1414 1413 1 הרצליה - אילה
36 זלבה אבי - רוזנטל אבי 51.64 2074 17556 1 רמת השרון/ירושלים
37 נחום ארז - כהן שמואל 51.25 22567 4938 1 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
38 לביא משה - Junani 50.83 364 zero01 1 ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
39 לוי יצחק - מישקין אריה 50.71 17092 14925 1 ירושלים
40 אהרונוביץ מיכאל - פול יואכים 50.61 16864 4172 1 אילת
41 אלקבץ אהרן - בן שמחון אבי 50.54 19218 24816 1 ת"א - אביבים/פולג- ברידג' פוינט
42 בורודצקי אדי - טובביס אלכס 50.29 14378 15895 1 חולון - הקנטרי/ת"א - אביבים
43 הופפלד אריה - שורץ שחר 49.72 2351 15637   רחובות
44 שפוצ'ניק גרש - ידדוב רמי 49.64 18751 18141   קיסריה
45 שניידרמן לב - קליפר דב 49.21 23445 17703   חדרה - קדימה
46 בן עמי ז'קי - קשת דוד 49.13 16885 16997   ירושלים
47 לוי עובדיה - שבירו גדי 48.97 4306 11687   ת"א - אביבים/מודיעין
47 שמואלי רן - בן דוד אבישי 48.97 3112 17851   רמת השרון/ת"א - אביבים
49 חייט צבי - פסטרנק יוסף 48.95 4654 1273   אילת/חיפה כרמל
50 מרמר רוני - גיא יואל 48.90 16315 17603   ירושלים/י"ם - מרכז הברידג'
51 מנשה יעקב - בובל סרגיי 48.78 16040 24150   סביון - קרית אונו
52 ולפר מיכאל - גוטפריד שי 48.55 12213 17756   חיפה כרמל/פולג- ברידג' פוינט
53 אורנשטיין איתן - גלסר אנדרי 48.423 801 9069   חיפה כרמל
54 יקיר דני - קליין יעקב 48.420 19116 21311   סביון - קרית אונו/פ"ת - אם המושבות
55 גלילי נתן - עוזר יורם 48.22 17844 16082   מודיעין
56 שלומי דדי - שראל צביקה 48.04 5534 16011   רמת השרון
57 טימיאנקר נח - הורוביץ שמשון 47.89 3292 1007   רחובות/רעננה - ההגנה
58 לוי רוני - אלרן ישראל 47.35 12052 19052   חיפה כרמל
59 בנבניסטי רונן - מי-טל כפיר 47.17 23717 15700   פולג- ברידג' פוינט/נס ציונה
60 קריספי ניסים - מנדלבאום יצחק 47.03 4534 2054   ירושלים
61 לירן ינון - חכימי אהרן 46.92 11122 2429   רמת גן - ברידג' 4 פאן/סביון - קרית אונו
62 שעובי אביהוא - אשל רן 46.18 21278 21869   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
63 גולדמן מרצל - מנחמי אבשלום 45.55 4102 3103   ת"א - אביבים
64 כהן וולטר - אדטו משה 45.26 16843 15250   כרמיאל
65 בן-גל יצהר - לב פאול 45.19 14762 8788   רמת גן - ברידג' 4 פאן
66 לבני יעקב - אליהו רוני 44.52 5731 12688   קיסריה
67 חרובי עופר - וינקלר עמית 44.29 21755 5148   מודיעין/ת"א - אביבים
68 אברמסקי מוטי - שידלוב שלמה 44.22 40556 18283   ירושלים
69 פרידלנדר דודי - יעקב אברהם 44.01 12719 40496   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
70 בן עמי חנן - זיו ישראל 44.00 4568 4584   ירושלים
71 בלייר שלום - חוטר משה 43.68 40715 6813   מבואות חרמון
72 סולניק אריה - כהנא ישראל 43.66 3038 3510   ת"א - כיכר המדינה/חולון - הקנטרי
73 בן דוד רמי - גל טיבור 43.35 16104 13841   קריות
74 גבע חיים - פרולינגר איל 42.70 810 19940   כפר סבא/השרון
75 פרנקל גיורא - טל משה 42.49 13119 2176   רעננה - הקנטרי
76 בקלצוק ארז - טל יוסף 41.74 7115 6585   רמת גן - ברידג' 4 פאן
77 בנעים מרסל - פרוז משה 41.41 15794 1491   אשדוד
78 מילר אלכסיי - בנציוני יואל 40.01 20909 9222   נהריה - לב הצפון/ת"א - האקדמיה לברידג'
79 אוציטל בוריס - קלר יצחק 39.96 11725 9105   נס ציונה/פ"ת - אם המושבות
80 אבני אבי - ברקן יואל 38.66 20834 16613   רעננה - ההגנה
81 נוי יצחק - פלץ משה 38.50 24350 24363   פ"ת - אם המושבות
82 זמש משה - yossale 38.08 12249 yossale   סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות
83 קינן דני - קליין גד 37.89 9289 1185   נהריה - לב הצפון
84 קפנר משה - פרץ פולדי 37.41 22985 15460   כפר מרדכי
85 סבירסקי אהוד - גילת יצחק 36.77 40436 13330   רעננה - ההגנה
86 טייגר יואל - אביב זאב 36.47 23417 23419   השרון