Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
פסטיבל ONLINE - תחרויות בוקר
מושב 1 מתוך 5 תאריך: 12/07/20 סניף: הפסטיבל הבינלאומי מקדם: 16.07
מנהל תחרות: מיוחס מושיקו
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור ל תוצאות ב-BBO.

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'א סניף
1 (רובוט) - טיקולסקי עמיקם 66.57 ROBOT 5460 5 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
2 חיות אבי - בן שמחון אמליה 65.97 5366 23108 4 ת"א - אביבים
3 לובינסקי יובל - זופניק שושי 65.20 715 41703 4 ת"א - אביבים
4 לירן ינון - אורן טננבאום אפרת 62.37 11122 12991 4 רמת גן - ברידג' 4 פאן/ת"א - אביבים
5 יהל נילי - חכמי מיכל 61.48 11658 3912 3 ירושלים
6 joelle19d - סעדה נטלי 60.599 joelle19d 18838 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
7 פז שרה - בנימין סלביה 60.596 8631 10037 3 רמת השרון
8 זיידנברג-גת אביב לאו - זיידנברג נצר יעקב 59.97 42908 13339 3 רחובות/ראשל"צ - מרכז ספורט
9 בר-און רוני - טימיאנקר נח 59.39 3907 3292 3 ת"א - אביבים/רחובות
10 ארבל דייויד - אשכנזי יוסי 59.36 6534 2140 3 כפר תבור/טבעון
11 חוטר משה - בלייר שלום 59.28 6813 40715 3 מבואות חרמון
12 זק יניב - בוגנים אתי 59.08 4281 17901 3 חיפה כרמל/פ"ת - אם המושבות
13 גנוט ישראל - רוזנברג שלמה 59.07 18048 23691 3 כפר סבא
14 עמרם ציפי - ברזילי ליאורה 58.96 18193 17093 3 ירושלים/י"ם - מרכז הברידג'
15 שפירא ירון - בן-דוד רוני 58.21 2963 7728 2 סביון - קרית אונו
16 אורנשטיין איתן - גלסר אנדרי 58.082 801 9069 2 חיפה כרמל
17 סדיס ג'ובינה - אופנהיים נגה 58.080 14831 42058 2 כפר סבא/הרצליה - פיתוח
18 פולק רותי - ליימן וייס ענת 57.60 22488 22491 2 פ"ת - אם המושבות
19 מרקוביץ רוני - ארנון לואי 57.56 8215 3425 2 קריות/פולג- ברידג' פוינט
20 מאור מלי - נוימן יוכבד 57.47 17366 15789 2 פ"ת - אם המושבות
21 גוטמן הנרי - שזיפי חנה 57.21 13774 983 2 ת"א - כיכר המדינה
22 אולסבורג ברנרד - סטרן דוד 56.94 24172 23901 2 רעננה - ההגנה
23 חוטר יפה - גני יוסף 56.76 5687 13268 2 כפר סבא
24 פורת רמי - רובינשטיין מלכה 56.73 55 19200 2 רמת השרון/סביון - קרית אונו
25 שאקי דן - סוחר יצחק 56.49 2090 14554 2 נס ציונה/קריות
26 (רובוט) - רפפורט דוד 56.36 ROBOT 1504 2 לא חבר בהתאגדות /רמת גן - ברידג' 4 פאן
27 ברב בנימין - קפלן אהרון 56.02 664 1763 2 קריות/חיפה - בית הלוחם
28 לנג שורה - ברגר אבי 55.70 16877 1142 2 סביון - קרית אונו
29 (רובוט) - מורן מוטי 55.56 ROBOT 11399 2 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
30 אברון אנית - הובר אלימלך 55.18 14814 9668 2 מודיעין/מבואות חרמון
31 (רובוט) - phdan 55.08 ROBOT phdan 2 לא חבר בהתאגדות
32 אורון דוד - בילגוראי שרה 54.77 3379 12562 2 חיפה כרמל/ת"א - אביבים
33 שגל יפה - קישוני דליה 54.41 9233 3344 2 ב"ש - חברי הנגב
34 פרקש רות - בן יהודה יהודית 54.37 5305 2218 2 כפר סבא/כרמיאל
35 כהן מזל - גולדמן רחל 54.25 13927 19028 2 ת"א - אביבים/ראשל"צ - מרכז ספורט
36 (רובוט) - לידור דניאלה 54.05 ROBOT 2632 2 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
37 (רובוט) - מילר אלכסיי 53.96 ROBOT 20909 2 לא חבר בהתאגדות /נהריה - לב הצפון
38 זילבר ריטה - זילבר משה 53.86 9182 9181 2 פ"ת - ויצו
39 ברקוביץ אריה - בן נחום גילי 53.82 2502 17526 2 חיפה כרמל
40 שמש רותי - שמש סמי 53.58 18560 18561 2 סביון - קרית אונו
41 רגב יורם - גבע חיים 53.47 15877 810 2 כפר סבא
42 פגי לוטי - קופלביץ דולי 53.25 4917 22490 1 פ"ת - אם המושבות
43 בן דוד אבישי - ורניה כרמל 53.15 17851 24601 1 ת"א - אביבים
44 פורם פרידה - לויט יולי 53.13 4912 3566 1 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - כיכר המדינה
45 (רובוט) - ליברמן ארנון 52.933 ROBOT 40047 1 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
46 בך ורדה - הס רנה 52.926 4529 2041 1 ירושלים
47 (רובוט) - שעיה יק 52.91 ROBOT 397 1 לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
48 גרינברג שוש - לנדסמן אטי 52.87 9687 12154 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן
49 שחר לאה - רום מיכל 52.78 957 3406 1 ת"א - אביבים/כפר סבא
50 סולניק אריה - בלאט לובומיר 52.61 3038 16453 1 ת"א - כיכר המדינה
51 ויסבוך ינקה לוצ'יה - גרינברג טדי 52.44 8001 41444 1 רמת השרון/כרמיאל
52 (רובוט) - איבגי דוד ד"ר 52.43 ROBOT 9768 1 לא חבר בהתאגדות /אשדוד
53 (רובוט) - הורן אלי 52.12 ROBOT 3782 1 לא חבר בהתאגדות /קריות
54 נחמיאס יצחק - פרימן סטיבן 52.08 1945 19062 1 ת"א - כיכר המדינה
55 עזורי איוון - כהן שמואל 51.91 2425 4938 1 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
56 מנשה יעקב - בובל סרגיי 51.67 16040 24150 1 סביון - קרית אונו
57 שכטר דב - גנס בוב 51.66 9074 113 1 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
58 שטרן בן - ציפין שמואל 51.63 19887 24169 1 חיפה כרמל
59 גבע עופר - נויברט טדי 51.61 1208 1214 1 כפר סבא
60 (רובוט) - לביא עמיקם 51.47 ROBOT 8449 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
61 אנגל יוסי - גרינר חנן 51.46 991 7156 1 ת"א - אביבים/חולון - הקנטרי
62 וייסמן דוד - ירוס מיכאל 51.22 3698 40706 1 חיפה כרמל
63 זמיר עמי - אלספל חנן 51.21 19705 16044 1 השרון
64 (רובוט) - הראל אתי 51.11 ROBOT 19766 1 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
65 בלס אביבה - קליין קטי 51.04 11586 12558 1 פ"ת - ויצו
66 (רובוט) - לביא נירה 51.00 ROBOT 14641 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
67 שטאובר אריה - פרידלנדר דודי 50.84 22530 12719 1 נס ציונה/רחובות
68 אבידן חנה - שפירא אורה 50.53 13936 4844 1 ראשון לציון/פולג- ברידג' פוינט
69 קלר יצחק - שינבאום שלמה 50.51 9105 23421 1 פ"ת - אם המושבות
70 וייסבלום כלנית - קסלין ג'רום 50.44 14706 2883 1 כפר סבא/סביון - קרית אונו
71 וקס יעקב - וקס גל 50.40 2276 15333 1 רחובות/מודיעין
72 (רובוט) - פריגל דוד 50.32 ROBOT 5922 1 לא חבר בהתאגדות /מודיעין
73 (רובוט) - רום מרים 50.21 ROBOT 23497 1 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
74 (רובוט) - אנדרמן ד"ר דוריאן 50.06 ROBOT 15338 1 לא חבר בהתאגדות /רחובות
75 אשכנזי יוסף (פפה) - בן-הרוש אלברט 49.57 23377 23375   נתניה
76 גלט אהרון - לוי קרן 49.49 40141 40300   ת"א - כיכר המדינה
77 הוברמן דוד - יעקבי ברוריה 49.36 24340 22638   טבעון - רקפת
78 לוי עמליה - פרץ שמואל 49.30 13470 16618   כפר סבא
79 אלומות זאב - לוי יהושע 49.21 17661 23737   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
80 רוטברט רינה - רוזנטל אבי 49.05 14190 17556   ירושלים
81 דרומר רונית - פרולינגר איל 48.98 21494 19940   השרון
82 (רובוט) - ליפצ'וק חנה 48.8210 ROBOT 22039   לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
83 הרציג רבקה - גרבר זיוה 48.8208 13391 14033   רמת השרון
84 נאמן אריה - פרחי לינה 48.76 8734 15050   ת"א - בית הלוחם אפקה
85 אלנבוגן בני - שטרק איתי 48.48 26 10670   חיפה כרמל/רמת השרון
86 (רובוט) - קרן אורה 48.43 ROBOT 2362   לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
87 הופפלד אריה - דימנט נעם 48.24 2351 2297   רחובות
88 ידלין ישראל - גוטפריד שי 48.23 468 17756   פולג- ברידג' פוינט
89 קליין יעקב - בכר פנחס 48.13 21311 21421   פ"ת - אם המושבות
90 שניר רותי - כהן מוירה 48.01 13922 18110   כפר סבא
91 (רובוט) - חייט צבי 47.64 ROBOT 4654   לא חבר בהתאגדות /אילת
92 אלרן ישראל - טמיר אלי 47.53 19052 5270   חיפה כרמל
93 הזנפרץ אתי - שעובי אביהוא 47.47 23333 21278   ראשל"צ - מרכז ספורט /רחובות
94 קרביץ אירית - ברוידא שרה 47.34 4419 16556   רמת גן - ברידג' 4 פאן/סביון - קרית אונו
95 Claudska - פלקסברג מאיר 47.33 Claudska 40483   לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
96 שפט ברכה - רובינשטיין ססיליה 47.17 5164 11458   כפר סבא
97 (רובוט) - סלמון ראסל 46.81 ROBOT 2281   לא חבר בהתאגדות /מועדון הברידג' רחובות
98 טוויג אהרון - מנחמי אבשלום 46.53 11720 3103   פ"ת - ויצו/ת"א - אביבים
99 בר סבר יפה - הרבסט מיכאלה 46.48 5637 5638   פולג- ברידג' פוינט
100 (רובוט) - אנטין דוד 46.20 ROBOT 3524   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
101 בסט יצחק (איזי) - Robot 46.05 6064 Robot   עמק יזרעאל/ לא חבר בהתאגדות
102 שידלוב מרים - שידלוב שלמה 45.99 18320 18283   ירושלים
103 בריפמן אפרים - פאלוך אבלין 45.85 4370 16067   ת"א - כיכר המדינה
104 לוי יצחק - חסין נטשה 45.53 17092 19019   ירושלים
105 שני דליה - ברנסון יוסף 45.37 16310 5266   חיפה - רמת אלון
106 לבנת טובה - דויד סילביה 45.18 9115 18006   סביון - קרית אונו
107 ורד רונית - רייכמן ברכה 44.91 17425 747   כפר סבא
108 עזרא משה - מנחם אבינועם 44.84 7291 8888   ת"א - אביבים/נס ציונה
109 ריינר לאה - אבני צבי 44.67 3119 41211   סביון - קרית אונו
110 וולפגור אתי - אלקלעי משה 44.58 20331 21482   רמת גן - ברידג' 4 פאן
111 אלעזרי פליציה - גלבוע נחמה 44.20 6601 20925   ראשל"צ - מרכז ספורט
112 ברקוביץ אליעזר - אורון רות 43.90 10919 18699   חיפה כרמל
113 דוקטורס מרים - כץ שריל 43.61 17278 17509   השרון
114 ניימן עירית - טננהאוז אסתר 43.57 7738 15264   ירושלים
115 דומניץ רימונד - פורמן בארי 43.19 24888 21868   מועדון הברידג' רחובות/רחובות
116 אופנהיימר מיכאל - קופמן שרה 43.16 361 15635   נס ציונה/רחובות
117 פרג אלי - שמואלי רן 42.74 24353 3112   פ"ת - אם המושבות/רמת השרון
118 מורן אורית - דודקו סופי 42.49 3724 17392   פולג- ברידג' פוינט
119 טיין דליה - מילצ'ן רוני 42.33 15103 5018   רחובות/נס ציונה
120 מרקוס דינו - מרקוס אסתר 42.13 13264 13263   פ"ת - אם המושבות
121 רסין רותי - מילנר חיה 42.08 9040 9800   רמת השרון/פ"ת - אם המושבות
122 ברגר מיכאל - אינדיג אופיר 41.27 40535 25007   רחובות
123 צווייג יחזקאל - אלון הדסה 41.24 13700 7835   ת"א - אביבים
124 שקד נינט - לוי משה 41.08 21091 24543   ראשל"צ - מרכז ספורט
125 אלקבץ אהרן - בן שמחון אבי 40.85 19218 24816   ת"א - אביבים/פולג- ברידג' פוינט
126 (רובוט) - איטר איריס 40.34 ROBOT 14697   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
127 וישניצקי מירי - כהנא ישראל 39.98 11922 3510   רעננה - הקנטרי/חולון - הקנטרי
128 רפפורט לאה - בן דוד רמי 39.80 4261 16104   קריות
129 שהרבני דולי - לביא משה 38.74 20 24415   רמת גן - ברידג' 4 פאן
130 טייגר יואל - אביב זאב 38.67 23417 23419   השרון
131 שפרן אגי - פוסטר עופרה 38.53 17035 19198   תת סניף מועדון יבנה/מועדון הברידג' רחובות
132 שניידרמן לב - קליפר דב 37.79 23445 17703   חדרה - קדימה
133 אליעז רות - גרוס ריצ'ארד 37.42 22057 41601   חיפה כרמל
134 (רובוט) - נדיבי אריה 37.25 ROBOT 41547   לא חבר בהתאגדות /השרון
135 שילה ראובן - ספיר מרים 36.92 17368 16245   ירושלים
136 (רובוט) - עופר מוטי 36.83 ROBOT 40724   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
137 למדן יצחק - טל נתן 34.28 41948 18156   ירושלים
138 (רובוט) - zohary 30.31 ROBOT zohary   לא חבר בהתאגדות