Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
פסטיבל ONLINE - תחרויות בוקר
מושב 2 מתוך 5 תאריך: 13/07/20 סניף: הפסטיבל הבינלאומי מקדם: 14.83
מנהל תחרות: אבנר ברי
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור ל תוצאות ב-BBO.

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'א סניף
1 לירן ינון - אורן טננבאום אפרת 67.29 11122 12991 5 רמת גן - ברידג' 4 פאן/ת"א - אביבים
2 ינר יובל - וורך יגאל 66.82 10981 2177 4 פ"ת - אם המושבות/קיבוצי דרום
3 זמיר עמי - אלספל חנן 65.87 19705 16044 4 השרון
4 קרביץ אירית - קרביץ אריה 65.45 4419 4418 4 רמת גן - ברידג' 4 פאן
5 (רובוט) - טיקולסקי עמיקם 65.04 ROBOT 5460 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
6 אריאלי דנה - אריאלי אמנון 64.48 19192 663 3 כפר סבא
7 גוליק אורי - גוליק איתן 62.60 1414 1413 3 הרצליה - אילה
8 לובינסקי יובל - זופניק שושי 62.58 715 41703 3 ת"א - אביבים
9 שפירא אניטה - מלאך יעקב 62.41 14693 14443 3 ת"א - אביבים/נס ציונה
10 (רובוט) - לביא עמיקם 61.76 ROBOT 8449 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
11 קפון לבנה - שפט ברכה 61.60 7155 5164 3 ת"א - כיכר המדינה/כפר סבא
12 דשא גיל - אופנהיימר מיכאל 60.59 6832 361 3 כפר סבא/נס ציונה
13 סוכמן צבי - בשוראי אהל 60.24 1837 7401 3 קיבוצי דרום/ לא חבר בהתאגדות
14 פרטיג מיכאל - שטרק איתי 60.10 2068 10670 3 ראשון לציון/רמת השרון
15 ירוס מיכאל - מור אהוד 59.75 40706 40709 3 חיפה כרמל
16 לנדסברג ריבה - בלס אביבה 59.67 5301 11586 2 פ"ת - ויצו
17 גבע חיים - קופרמן זאב 59.57 810 3716 2 כפר סבא/השרון
18 (רובוט) - עזורי איוון 59.37 ROBOT 2425 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
19 יזהר רפי - פרץ פולדי 58.94 15459 15460 2 כפר מרדכי
20 ING - Sudhakarc 58.78 ING Sudhakarc 2 לא חבר בהתאגדות
21 טננבוים אורלי - בן דוד אבישי 58.49 17260 17851 2 כ"ס - הדר/ת"א - אביבים
22 רוזנברג מירי - גילרמן ג'ניס 58.332 7066 8000 2 ת"א - אביבים
23 הזנפרץ אתי - שעובי אביהוא 58.326 23333 21278 2 ראשל"צ - מרכז ספורט /רחובות
24 אלרן ישראל - טמיר אלי 57.82 19052 5270 2 חיפה כרמל
25 מאור מלי - נוימן יוכבד 57.65 17366 15789 2 פ"ת - אם המושבות
26 חיות אבי - בן שמחון אמליה 57.07 5366 23108 2 ת"א - אביבים
27 שטאובר אריה - פרידלנדר דודי 56.98 22530 12719 2 נס ציונה/רחובות
28 (רובוט) - לביא נירה 56.85 ROBOT 14641 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
29 (רובוט) - אנדרמן ד"ר דוריאן 56.84 ROBOT 15338 2 לא חבר בהתאגדות /רחובות
30 (רובוט) - פול יואכים 56.72 ROBOT 4172 2 לא חבר בהתאגדות /אילת
31 (רובוט) - גיא יואל 56.62 ROBOT 17603 2 לא חבר בהתאגדות /י"ם - מרכז הברידג'
32 וייסבלום כלנית - קסלין ג'רום 56.23 14706 2883 2 כפר סבא/סביון - קרית אונו
33 מוזוליה קורנל - זילבר חיים 55.80 23305 24005 2 רמת גן - ברידג' 4 פאן
34 אבן אדיר - לביא יקיר 54.99 9398 5050 2 ת"א - אביבים
35 (רובוט) - רביד מנחם 54.88 ROBOT 1447 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
36 הובר אלימלך - כץ שרה 54.76 9668 14791 2 מבואות חרמון/נהריה - לב הצפון
37 (רובוט) - עופר מוטי 54.69 ROBOT 40724 2 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
38 לוי עמליה - פרץ שמואל 54.61 13470 16618 2 כפר סבא
39 ברעם רן - קולבר אריה-ליאון 54.46 18440 15473 2 ת"א - כיכר המדינה
40 שניידרמן לב - קליפר דב 54.36 23445 17703 2 חדרה - קדימה
41 זומר אהרון - שטיין נחום 54.10 24413 17177 2 פ"ת - ויצו
42 (רובוט) - פישר אהובה 54.00 ROBOT 24341 2 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
43 לנדה בנימין - כהן מאיר 53.92 23597 1037 2 ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
44 סמואל עפרה - סמואל מיקי 53.89 10933 10932 2 מועדון הברידג' רחובות
45 קלר יצחק - שינבאום שלמה 53.83 9105 23421 2 פ"ת - אם המושבות
46 פטרושקה רועי - רוזנברג שלמה 53.77 9793 23691 1 עמק יזרעאל/כפר סבא
47 סולניק אריה - בלאט לובומיר 53.74 3038 16453 1 ת"א - כיכר המדינה
48 בינט ג'ורג' שמעון - ארנון גדי 53.68 23284 4592 1 ר"ג - מרום נווה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
49 (רובוט) - כפיר שושי 53.52 ROBOT 15723 1 לא חבר בהתאגדות /השרון
50 אשכנזי יוסף (פפה) - בן-הרוש אלברט 53.51 23377 23375 1 נתניה
51 גני יוסף - אלול סימה 52.67 13268 11811 1 כפר סבא
52 ספינקה פיני - שמואלי רן 52.55 18859 3112 1 ת"א - אביבים/רמת השרון
53 יהל נילי - חכמי מיכל 52.43 11658 3912 1 ירושלים
54 בן עמי ז'קי - קשת דוד 52.40 16885 16997 1 ירושלים
55 (רובוט) - בן-שיטרית ניסים 52.21 ROBOT 40425 1 לא חבר בהתאגדות /י"ם - מרכז הברידג'
56 שכטר דב - שכטר קרין 52.17 9074 9073 1 ת"א - כיכר המדינה
57 (רובוט) - קוזיק סוניה 52.08 ROBOT 20776 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
58 (רובוט) - בן נון אביבה 51.99 ROBOT 19027 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
59 סדן נגה - זינגר בני 51.80 17024 9089 1 ת"א - בית הלוחם אפקה/רעננה - ההגנה
60 כרמי כרמלה - סגיב מירה 51.52 2804 9011 1 קריות/סביון - קרית אונו
61 (רובוט) - אהרוני אבי 51.41 ROBOT 4587 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
62 זק יניב - כהן אילן 51.22 4281 17258 1 חיפה כרמל/רמת השרון
63 גולדבלט קרן - קוסביצקי סרגיו 51.12 24752 7764 1 זכרון יעקב - עמיחי
64 קליין יעקב - בכר פנחס 51.02 21311 21421 1 פ"ת - אם המושבות
65 שקד יצחק - פלופסקי לאון 50.96 5414 5833 1 קריות/חיפה כרמל
66 לוי שלמה - גל-לוי ארנה 50.94 40350 40351 1 רעננה - ההגנה
67 בן עמי חנן - יודסין שלומית 50.75 4568 15863 1 ירושלים
68 לדרמן לאון - חוזמן אלכסנדר 50.71 8350 42419 1 מועצת יואב/ב"ש - בית הברידג'
69 (רובוט) - כהן מזל 50.64 ROBOT 13927 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
70 אורון דוד - בילגוראי שרה 50.61 3379 12562 1 חיפה כרמל/ת"א - אביבים
71 רוטברט רינה - ירדני יעל 50.60 14190 15266 1 ירושלים
72 דנק עומר - סף יעל 50.54 42114 16743 1 עמק יזרעאל/חדרה - קדימה
73 גורטלר לאה - גורטלר יוסף 50.50 16557 24499 1 סביון - קרית אונו
74 (רובוט) - מילר בני 50.30 ROBOT 18358 1 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו
75 (רובוט) - לוי אנה 50.05 ROBOT 19412 1 לא חבר בהתאגדות /קריות
76 שניר רותי - כהן מוירה 49.63 13922 18110   כפר סבא
77 רפפורט לאה - בן דוד רמי 49.32 4261 16104   קריות
78 (רובוט) - שוובה דני 49.31 ROBOT 13866   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
79 סדן יעל - ROYALBEAST 49.06 10855 ROYALBEAST   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
80 ברגר מיכאל - אינדיג אופיר 49.02 40535 25007   רחובות
81 בייצר מוטי - ארזיל אתי 49.001 12001 6825   חיפה כרמל/קריות
82 צור רבקה - לוי משה 48.998 14718 24543   ראשל"צ - מרכז ספורט
83 (רובוט) - קליין גד 48.992 ROBOT 1185   לא חבר בהתאגדות /נהריה - לב הצפון
84 פולק רותי - ליימן וייס ענת 48.986 22488 22491   פ"ת - אם המושבות
85 ויסבוך ינקה לוצ'יה - גרינברג טדי 48.984 8001 41444   רמת השרון/כרמיאל
86 (רובוט) - נוה גל 48.981 ROBOT 18889   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
87 (רובוט) - אורון רות 48.97 ROBOT 18699   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
88 (רובוט) - לידור דניאלה 48.86 ROBOT 2632   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
89 (רובוט) - קרן אורה 48.85 ROBOT 2362   לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
90 וולפגור אתי - אלקלעי משה 48.77 20331 21482   רמת גן - ברידג' 4 פאן
91 בנציוני יואל - סימון מירי 48.68 9222 24148   ת"א - האקדמיה לברידג'
92 סידי בתיה - הרץ רבקה 48.66 22964 21735   פ"ת - אם המושבות
93 שהרבני דולי - לביא משה 48.51 20 24415   רמת גן - ברידג' 4 פאן
94 gymi - גלסר אנדרי 48.41 gymi 9069   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
95 פורמן בארי - דומניץ רימונד 48.40 21868 24888   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
96 לוי עובדיה - אפלבוים שלום 47.90 4306 13443   ת"א - אביבים/ראשון לציון
97 קרמנשהי אריה - ברזילי ליאורה 47.81 24625 17093   ירושלים/י"ם - מרכז הברידג'
98 גייבסקי נלי - שחר אמיר 47.67 40794 40627   חיפה כרמל
99 זיידנברג-גת אביב לאו - זיידנברג נצר יעקב 47.57 42908 13339   רחובות/ראשל"צ - מרכז ספורט
100 פגי לוטי - קופלביץ דולי 47.52 4917 22490   פ"ת - אם המושבות
101 טיקוצינסקי מלכה - ניצן רינה 47.37 8643 20459   ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
102 מרקוס עמירם - בירן מיכאל 47.25 13526 643   כפר סבא
103 שיינר אליעזר - פרי סוזנה 47.04 19131 22920   ירושלים
104 הופפלד אריה - דימנט נעם 46.85 2351 2297   רחובות
105 לבסקי שלומית - בבס סופיה 46.32 13890 20467   פ"ת - אם המושבות
106 פרג רחל - פרג אלי 46.29 24352 24353   פ"ת - אם המושבות
107 יעקבי ברוריה - בסט יצחק (איזי) 46.17 22638 6064   טבעון - רקפת /עמק יזרעאל
108 לייכטר שרית - אור מאיר ציפי 45.74 23998 21347   ב"ש - חברי הנגב
109 (רובוט) - הורן אלי 45.71 ROBOT 3782   לא חבר בהתאגדות /קריות
110 ידלין ישראל - גוטפריד שי 45.67 468 17756   פולג- ברידג' פוינט
111 פרקש רות - בן יהודה יהודית 45.54 5305 2218   כפר סבא/כרמיאל
112 (רובוט) - מורן מוטי 45.26 ROBOT 11399   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
113 (רובוט) - וינברג עידו 44.77 ROBOT 40818   לא חבר בהתאגדות /רחובות
114 זיידמן רונית - קרמר זהבה 44.68 8956 11092   חולון - הקנטרי
115 וישניצקי מירי - דגן חוה 44.56 11922 1057   רעננה - הקנטרי/כפר סבא
116 כהנא ישראל - בקיש רמי 44.55 3510 9897   חולון - הקנטרי
117 (רובוט) - פריגל דוד 44.46 ROBOT 5922   לא חבר בהתאגדות /מודיעין
118 בלייר שלום - רז עופר 44.18 40715 19053   מבואות חרמון
119 שושן איתמר - סימבליסטה ג'ורג' 44.08 22384 16433   סביון - קרית אונו
120 אלעזרי פליציה - גלבוע נחמה 43.51 6601 20925   ראשל"צ - מרכז ספורט
121 שגל יפה - קישוני דליה 42.94 9233 3344   ב"ש - חברי הנגב
122 אבידן חנה - שפירא אורה 42.73 13936 4844   ראשון לציון/פולג- ברידג' פוינט
123 וכט רפאל - בנימין סלביה 42.48 3191 10037   רמת השרון
124 אלון ליאורה - גרוס ריצ'ארד 42.37 5585 41601   חיפה כרמל
125 (רובוט) - ליברמן ארנון 42.13 ROBOT 40047   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
126 רגב יורם - פרולינגר איל 42.00 15877 19940   כפר סבא/השרון
127 (רובוט) - zohary 41.35 ROBOT zohary   לא חבר בהתאגדות
128 טולדנו חנה - רום מיכל 41.31 12833 3406   ת"א - אביבים/כפר סבא
129 גינגולד סוזנה - שקד נינט 41.29 17988 21091   ראשל"צ - מרכז ספורט
130 שוב רוני - וינקלר עמית 41.21 40587 5148   ת"א - אביבים
131 (רובוט) - רום מרים 41.11 ROBOT 23497   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
132 אוסדצ'י-קפלן אורנה - בן נחום גילי 40.848 17014 17526   חיפה כרמל
133 (רובוט) - שולץ דורית 40.846 ROBOT 3921   לא חבר בהתאגדות /י"ם - מרכז הברידג'
134 ורם מנחם - דנציגר אלכס 40.53 6393 3258   רמת השרון
135 פלץ משה - נוי יצחק 40.18 24363 24350   פ"ת - אם המושבות
136 אלקבץ אהרן - בן שמחון אבי 40.13 19218 24816   ת"א - אביבים/פולג- ברידג' פוינט
137 ורד רונית - רייכמן ברכה 39.84 17425 747   כפר סבא
138 מורן אורית - דודקו סופי 39.81 3724 17392   פולג- ברידג' פוינט
139 בריפמן אפרים - פאלוך אבלין 39.19 4370 16067   ת"א - כיכר המדינה
140 (רובוט) - הס רנה 38.49 ROBOT 2041   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
141 batsal - ליבוביץ דוד 38.37 batsal 18294   לא חבר בהתאגדות /כ"ס - הדר
142 דקטר בלהה - יעקב אברהם 37.88 17488 40496   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
143 כהן שמואל - מילנר חיה 37.68 4938 9800   רמת גן - ברידג' 4 פאן/פ"ת - אם המושבות
144 (רובוט) - מילר אלכסיי 37.37 ROBOT 20909   לא חבר בהתאגדות /נהריה - לב הצפון
145 שטרן בן - ציפין שמואל 36.66 19887 24169   חיפה כרמל
146 מחלב חנה - לויתן אירנה 36.65 21543 18470   רחובות/תת סניף מועדון יבנה
147 איסרס דב - זיו-לי נעים 35.28 12246 8514   ת"א - כיכר המדינה
148 שידלוב מרים - שידלוב שלמה 34.74 18320 18283   ירושלים
149 מנשה יעקב - בובל סרגיי 33.18 16040 24150   סביון - קרית אונו
150 לנג שורה - ברגר אבי 33.02 16877 1142   סביון - קרית אונו